Autor Wątek: Jak dostać się do straży?(Gdynia)  (Przeczytany 2038 razy)

Offline Sapthor

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Jak dostać się do straży?(Gdynia)
« dnia: Styczeń 29, 2012, 20:12:57 »
Witam!

   Zapewne jest/było wiele takich tematów lecz ja pozwolę sobie założyć własny.

Od bardzo dawna planuję zostać "Strażakiem" wiele czytałem nawet odwiedziłem Komendę PSP w Gdyni lecz to mnie nie satysfakcjonuję.

Chciałbym zapytać jak wygląda rekrutacja do PSP w GDYNI ze strony osoby która się dostała(przeszła ową rekrutację i pracuję w straży)

Mieszkam Gdyni, jak wszyscy wiedzą jest to wielkie miasto więc nie mam możliwości by być w OSP(najbliższe jest 20km ode mnie)
czego konsekwencjami jest brak możliwości uzyskania dodatkowych punktów przy rekrutacji do PSP.
Kurs Ratownika Medycznego wchodzi w grę lecz też są to duże koszty.
Jakie dalibyście wskazówki by dostać się do straży od czego to głownię zależy.


Jak wygląda np. wysyłanie strażaków na studia, mam na myśli gdy jestem już przydzielony do jednostki np. rozpoczęcie studiów podoficerskich lub oficerskich, od czego jest to zależne itd itp.

Resztę pytań będę zadawać potem.


Pozdrawiam Karol.


Kol. czytaj, a nie zaśmiecaj forum!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2012, 18:47:02 wysłana przez Ajax »

Offline rupek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 52
Odp: Jak dostać się do straży?(Gdynia)
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 29, 2012, 20:19:56 »
sluchaj Karol musisz zaczac od myslenia bo bez tego ani rusz zakladasz po raz enty watek wałkowany non stop utrudniajac tym samym znalezienie przydatnych informacji dla innych przesledz kilka tematow na tym forum a znajdziesz odpowiedzi nawet na pytania ktore jeszcze nie powstaly w twojej glowie. Dostanie sie do psp to ciezki wysilek wiec mysle ze przejrzenie forum bedzie dla ciebie dobrym startem

Offline janosik

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 393
  • OSP & PSP
Odp: Jak dostać się do straży?(Gdynia)
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 30, 2012, 08:32:47 »
I co najwazniejsze rektutacja w całym kraju (w każdej komendzie w 97%) przebiega jednakowo - Gdynia nie jest tu wyjątkiem.
Czytanie + myślenie = odpowiedź na twoje pytania...