Autor Wątek: Odp: Ubrania specjalne  (Przeczytany 2044 razy)

Offline MIKO

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 4.300
Odp: Ubrania specjalne
« dnia: Styczeń 05, 2012, 20:53:38 »
Szanowny Panie pozwoli Pan że oświecę .

Po pierwsze na razie ocena przydatności danego rodzaju wyposażenia pozostanie domeną  ich użytkowników ewentualnie przełożonych i to ja będę oceniał co potrzebuje, a nie Pan co mi chce wcisnąć. I jeśli oceniam że np. potrzebne jest mi ubranie zintegrowane z szelkami bezpieczeństwa to tak będę głosił .

Po drugie jak na razie to Panu się jedynie wydaje że ma monopol na wiedzę . Na tym forum dyskutują/czytają również : Wykładowcy Szkół Pożarniczych, Autorzy książek, publikacji, programów szkoleniowych z zakresu ratownictwa ale również np. świetni logistycy uczestniczący w tworzeniu przepisów , wytycznych, SIWZ itd.  I nie musimy jak na razie do nikogo pisać bo w wielu tematach zdanie tej społeczności jest zbieżne i znane , problem tylko w tym na ile decydenci chcą je przyjąć do wiadomości .

Podsumowując – jak udowodni mi Pan że pracował w ratownictwie, kierował działaniami ratowniczymi , ponosił odpowiedzialność za swoich podwładnych 500-1000-2000 razy i ma Pan doświadczenie w tym zakresie to staniemy się partnerami do dyskusji . Na razie to jedynie cytowanie katalogów z własnej oferty i zachwalanie rzeczy których nie miał Pan okazji sprawdzić w działaniu .

W konsekwencji bubli oferowanych strażakom jest cała lista , a mnie  nie stać nie tylko finansowo , ale również w ramach odpowiedzialności za bezpieczeństwo i skuteczność akcji na testowanie tego na swojej skórze .

Moderator: Wiadomości kierowane do jednego użytkownika proszę kierować na PW
Proszę się zapoznać z regulaminem forum: http://www.strazak.pl/forum/index.php/topic,3641.0.html

Cytat: REGULAMIN
13.   Jeśli chcesz przekazać wiadomość tylko określonej liczbie osób, korzystaj z "Prywatnej Wiadomości".

« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2012, 17:38:25 wysłana przez Sylwek »

Offline boinc

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 98
Odp: Ubrania specjalne
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 09, 2012, 16:04:53 »
Panie Miko,
nie wiem do kogo Pan pisze, ale ja;
- nie pisałem, że chodzi o Pana
- nie mam własnej oferty ani tym bardziej katalogu
- nic Panu nigdy nie sprzedałem.
Jestem tutaj jako pasjonat pożarnictwa, prywatnie. A chwalę to co uważam za dobre, czyli mam swój pogląd, jak Pan.

Moderator: Wiadomości kierowane do jednego użytkownika proszę kierować na PW
Proszę się zapoznać z regulaminem forum: http://www.strazak.pl/forum/index.php/topic,3641.0.html

Cytat: REGULAMIN
13.   Jeśli chcesz przekazać wiadomość tylko określonej liczbie osób, korzystaj z "Prywatnej Wiadomości".
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2012, 17:39:48 wysłana przez Sylwek »
Od 26 lipca 2011 na forum reprezentuję prywatne poglądy.

Offline mariuszp

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 747
Odp: Ubrania specjalne
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 09, 2012, 20:33:27 »
Kolego Grzegorzu L
jest pan Dyrektorem firmy H ( nie ma sie co wstydzić) i wszystkie Pana opinie beda opiniami stronniczymi dla firmy


Moderator: Wiadomości kierowane do jednego użytkownika proszę kierować na PW
Proszę się zapoznać z regulaminem forum: http://www.strazak.pl/forum/index.php/topic,3641.0.html

Cytat: REGULAMIN
13.   Jeśli chcesz przekazać wiadomość tylko określonej liczbie osób, korzystaj z "Prywatnej Wiadomości".
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2012, 13:32:29 wysłana przez Sylwek »