Autor Wątek: Blokowanie ulic- ANKIETA (wyniki, oddanie głosu po zalogowaniu )  (Przeczytany 12334 razy)

Offline strazakpomorze

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 30
Panie Butel, dziękuję za zgodę :rolleyes:

Pytanie do strażaków, SG, SW :
Czy  jesteś za blokowaniem ulic, polegającym na przechodzeniu przez przejście dla pieszczych tam i z powrotem ?


  Akcja, jeżeli dojdzie od skutku ( jeżeli  pokażemy zgranie ), będzie przeprowadzona jednego dnia w całym kraju( wybranego wspólnie ) i o ustalonej godzinie.  Zbieramy ludzi, robimy transparenty, bierzemy flagi, wybieramy ruchliwą ulicę i w ubraniach cywilnych ( chyba, że zdecydujemy się na  firmowe ciuszki )   blokujemy ,        " przechodzimy przez przejście dla pieszych ".
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2011, 16:01:52 wysłana przez strazakpomorze »

Offline bolo75

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 126
Odp: Blokowanie ulic- ANKIETA (wyniki, oddanie głosu po zalogowaniu )
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 29, 2011, 16:36:57 »
Jestem zdecydowanie ZA oraz biorę całą odpowiedzialność za organizacje tej imprezy na swoim terenie .W JEDNOŚCI SIŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bolo75

Offline mati723

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 53
Odp: Blokowanie ulic- ANKIETA (wyniki, oddanie głosu po zalogowaniu )
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 29, 2011, 17:59:57 »
ja też jestem za i  żeby przekaz był dobrze zrozumiany proponuje firmowe ciuszki. zablokować miasta. Ludzie czas przed EURO to najlepsza pora żeby coś dla nas ugrać. Oni wiedza że musimy zabezpieczać taką imprezę.

podpowiadacz

  • Gość
Odp: Blokowanie ulic- ANKIETA (wyniki, oddanie głosu po zalogowaniu )
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 29, 2011, 18:05:52 »
Proponuję w takim razie przemyśleć blokowanie  w dwóch miejscach jednocześnie. Pierwsze jako ostatnie przejście przed wjazdem na autostradę lub obwodnicę/trasę szybkiego ruchu, a drugie przy wyjazdach z miast. Brak możliwości poruszania się trasami szybkiego ruchu i zablokowany wyjazd z miasta pozwolą na chwilę przemyśleń :rofl: :rofl:.

Offline potok

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 121
Odp: Blokowanie ulic- ANKIETA (wyniki, oddanie głosu po zalogowaniu )
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 29, 2011, 18:18:44 »
jestem za i chlopaków na zmianie bedę namawiał aby wystapić w firmowym ubranku ludzie powinni wiedzieć kto protestuje . Zawsze my pomagamy czas żeby nam pomogli

Offline treworo

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
Odp: Blokowanie ulic- ANKIETA (wyniki, oddanie głosu po zalogowaniu )
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 29, 2011, 18:25:10 »
wydaje mi sie ze wszyscy beda za tylko czas  trzeba ustalic u nas w kp tez sa wszyscy za tym aby blokowac  ulice i w firmowych ubrankach:)

Offline Dudi216

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 69
Odp: Blokowanie ulic- ANKIETA (wyniki, oddanie głosu po zalogowaniu )
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 29, 2011, 18:46:50 »
też popieram

Offline strazakpomorze

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: Blokowanie ulic- ANKIETA (wyniki, oddanie głosu po zalogowaniu )
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 29, 2011, 18:54:25 »
Ankieta niech " żyje " sobie na forum. Panowie, zacznijmy o planowanej akcji mówić w pracy, na zmianie służby, przy śniadaniu,  itp. Trzeba zacząć  dzwonić, pisać do kolegów ze szkół, kursów itp itd. Zacznijmy od swoich  zmian, jednostek - szybko się to rozniesie.  Poczekajmy jeszcze tydzień, dwa, potem coś  razem ustalimy.  Jak macie dojście do SG ( województwa przy granicy ) do SW informujcie ich, odsyłajcie do naszego forum.  Ja osobiście wybiorę się  do  SW  i  poinformuję o planach.

Offline kamil153

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Masz wrogów? To dobrze. To znaczy , ze masz jaja!
Odp: Blokowanie ulic- ANKIETA (wyniki, oddanie głosu po zalogowaniu )
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 29, 2011, 19:37:52 »
jak zawsze na tak jestem za

Offline JON SNOW

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 370
Odp: Blokowanie ulic- ANKIETA (wyniki, oddanie głosu po zalogowaniu )
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 30, 2011, 11:20:10 »
Gdy oddałem głos łącznie głosowało niecałe 90 osób. Nie wiem, ile osób posiada konto na forum i z niego korzysta (może moderatorzy mają taką informację) ale póki co jest to zbyt mały % strażaków żeby o tym myśleć na poważnie.

PS. Głosowałem za, żeby nie było wątpliwości.
Żyję w kraju w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ... :)

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.694
Odp: Blokowanie ulic- ANKIETA (wyniki, oddanie głosu po zalogowaniu )
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 30, 2011, 11:58:40 »
Cytuj
ile osób posiada konto na forum
Użytkowników w sumie: 10.805

Nie znaczy to, że wszyscy zarejestrowani codziennie odwiedzają forum.
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline trb

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 126
Odp: Blokowanie ulic- ANKIETA (wyniki, oddanie głosu po zalogowaniu )
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 30, 2011, 12:35:18 »
Chciałbym aby tych siedmiu którzy opowiedzieli się przeciwko podali swoją motywację dlaczego nie popierają tej akcji.

PS. Głosowałem za.

Offline KingsOfMetal

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: Blokowanie ulic- ANKIETA (wyniki, oddanie głosu po zalogowaniu )
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 30, 2011, 12:54:01 »
głosuje za, ale nie mam jeszcze ukształtowanego zdania co do umundurowania, za mundurem przemawia wyraźne zaznaczenie kto robi hałas :straz:, a przeciw to fakt iż nie jest to wykonywanie obowiązków służbowych...ale czy to takie ważne, napewno transparenty i flagi są konieczne
"W piekle diabeł jest postacią pozytywną" ;-)

Offline Rafał998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.099
  • A 8 dnia Pan Bóg stworzył Strażaka :)
    • Ochotnicza Straż Pożarna
Odp: Blokowanie ulic- ANKIETA (wyniki, oddanie głosu po zalogowaniu )
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 30, 2011, 16:01:41 »
Ja też głosowałem "za" należy się strażakom naprawdę a co to Plicja lepsza służba? Jedno Ministerstwo a tu dzielić już na lepszych i gorszych? O nie ja się zdecydowanie przyłączam do protestu :)
Pozdrawiam

Offline Radhezz

  • Audaces fortuna iuvat
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.713
  • Getting too old for this shit
Odp: Blokowanie ulic- ANKIETA (wyniki, oddanie głosu po zalogowaniu )
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 30, 2011, 16:22:52 »
Cytuj
ile osób posiada konto na forum
Użytkowników w sumie: 10.805

Nie znaczy to, że wszyscy zarejestrowani codziennie odwiedzają forum.
Byłoby imponująco gdyby ta liczba mówiła o liczbie reprezentantów PSP. Ale mam jakieś dziwne przeczucie że wśród tej liczby proporcja PSP/OSP jest taka sama jak w liczebności obu formacji (gdzieś tam kiedyś czytałem że 1:10). Więc tak statystycznie mamy około 1000 strażaków PSP na forum. Jak zagłosuje 100 osób to liczymy frekwencję na 10%. Po nieco ponad dobie od utworzenia ankiety to całkiem niezły wynik. Zwłaszcza biorąc pod uwagę to zauważył Butel.
Powyższy post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podania przyczyny.
Oświetlenie i nagłośnienie ostrzegawcze - montaż, naprawa, modyfikacje => OGŁOSZENIE

Offline BOBO

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: Blokowanie ulic- ANKIETA (wyniki, oddanie głosu po zalogowaniu )
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 30, 2011, 18:29:27 »
Jestem  ZA  :tuba:
a ósmego dnia BÓG stworzył strażaka

Offline treworo

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
Odp: Blokowanie ulic- ANKIETA (wyniki, oddanie głosu po zalogowaniu )
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 30, 2011, 18:59:21 »
moze i nie odwiedzaja ale np. u mnie na zmianie temat jest poruszany wszyscy sa za  wiec trzeba rozmawiac..  3 osoby na forum ale 15 na zmianie i wszyscy zaaa....

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.380
Odp: Blokowanie ulic- ANKIETA (wyniki, oddanie głosu po zalogowaniu )
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 31, 2011, 01:14:18 »
Mam pytanie czy ktos pamieta kolejki ze strajku Celników?? Przeciez w każym powiecie przygranicznym jest PSP jest SG i w każdym województwie jest kilka zakładów karnych czyli SW wiec czemu mamu chodzic jak te mopsy po przejsciach na nic nie ważnych drogach w miastach?? przecież utudnimy życie zwykłym ludziom a to uważam za bład... Zablokujmy drogi miedzynarodowe. Jak jeden czy drugi obcokrajowiec przestoi w kolejce do granicy tydzień to noty dyplomatyczne wytłumaczą wszystko, Pamietajcie że to  jest granica UNII EUROPEJSKIEJ.
PS. Celnicy walczyli aż ugrali swoje i u nas to przed EURO był by banał ale potrzebna wola!!!
PSS. A patrzcie jak mało tych dróg do przejść w koncowym etapie (co nie zmienia postaci rzeczy że można blokować drogi do przejść przy wawie...) , robota łatwa i  na zmiany, i granica stoi!!!
A KONIEC KONCÓW BEDZIE SUKCES BO JESLI NIE BEDZIE KOMPROMISU TO DLA RZADU WSTYD NA CAŁA EUROPE!!
(jeden mądry logistyk koordynujacy akcje i cały transport TIR stanie)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 31, 2011, 01:27:13 wysłana przez Eqinox_mł_asp »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline fireman11

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Blokowanie ulic- ANKIETA (wyniki, oddanie głosu po zalogowaniu )
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 31, 2011, 08:21:37 »
jak najbardziej jestem za, namawiam też kolegów ze zmiany :mellow:

waka_waka

  • Gość
Odp: Blokowanie ulic- ANKIETA (wyniki, oddanie głosu po zalogowaniu )
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 31, 2011, 13:33:44 »
Tak tak, zablokujcie ulice, rząd się tym strasznie przejmie, a dodatkowo ludzie będą Was (Nas) za to jeszcze bardziej wielbic. Kolejne punkciki polecą z sondażu na najbardziej szanowane służby. Czy tedy droga ???

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.380
Odp: Blokowanie ulic- ANKIETA (wyniki, oddanie głosu po zalogowaniu )
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 31, 2011, 14:44:13 »
Tak tak, zablokujcie ulice, rząd się tym strasznie przejmie, a dodatkowo ludzie będą Was (Nas) za to jeszcze bardziej wielbic. Kolejne punkciki polecą z sondażu na najbardziej szanowane służby. Czy tedy droga ???
A czy potrafisz wskazac forme protestu która nie uderzajac w społeczeństwo uderzy w rzadzacych??
Ktoś w którymś temacie swietnie zauwarzył ze szacunkiem sie człowiek nie naje.... a druga rzecz skoro my mamy najwiekszy szacunek to dlaczego my nie dotaliśmy podwyżki razem z mniej szanowanymi służbami?? Co nam z uwielbienia społecznego??
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline dr.Kudłaty

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 709
Odp: Blokowanie ulic- ANKIETA (wyniki, oddanie głosu po zalogowaniu )
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 31, 2011, 17:12:31 »
Chwila zadumy w logice.
Strażak otrzymuje uposażenie, którego kwota regulowana jest przez ? - państwo
Państwo posiada środki na utrzymanie "państwa" z różnego rodzaju podatków, które płacone są przez ? - społeczeństwo.
Aby uzyskać zwiększenie uposażenia musi być przyzwolenie/parcie/wymóg/zgoda ? - SPOŁECZEŃSTWA!

Tym  postem zakończę ten wspaniały 2011 rok życząc Państwu i sobie również wszystkiego co najlepsze!

Offline strazakpomorze

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: Blokowanie ulic- ANKIETA (wyniki, oddanie głosu po zalogowaniu )
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 31, 2011, 17:36:16 »
Panie JogurtOlo -  ale Pan pojechałeś teraz  :rofl:  :rofl:  :rofl:

Czy Ty wierzysz w to co napisałeś ? -  bo idąc tym tropem - to powinienem teraz zarabiać jakieś 10 tyś zł na rękę. Na tyle wyceniam szacunek społeczeństwa dla strażaka. a biedny policjant powinien płacić za to, że jest policjantem ( bez urazy Panowie policjanci, ale sami wiecie, że Was nie kochają tak jak strażaków ). Szacunek społeczeństwa - kiedyś na służbie, wracamy z akcji, stajemy pod sklepem na przysłowiową minutkę by  jeden ( akurat ja ) mógł coś kupić w sklepie.... duża kolejka w sklepie - nikt jakoś nie powiedział - przejście idzie nasz dzielny  BIEDNY  strażak......... Szacunek...  dzieci tym nie nakarmisz itp itd.
Serce w PSP a Rozum szepce uciekaj póki okręt nie zatonął..........

Oby rok 2012 był lepszy. Dla  wszystkich strażaków -  tyle szczęśliwych powrotów z akcji, ile wyjazdów.


JRG7

  • Gość
Odp: Blokowanie ulic- ANKIETA (wyniki, oddanie głosu po zalogowaniu )
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 31, 2011, 17:40:39 »
Aby uzyskać zwiększenie uposażenia musi być przyzwolenie/parcie/wymóg/zgoda ? - SPOŁECZEŃSTWA

Czyli według tego jesteśmy w czarnej d...e  :rolleyes:
Prawdziwego
- pozwolenia - nie ma
- parcia - brak
- wymogów - również nie ma
- zgoda - tym bardziej brak

i nie zgadzam się z przedstawionym twierdzeniem  :mellow: rząd ( nie istotne który) jak nie ma poparcia i tak opływa w luksusach  ^_^ to też taka Polska logika  :szalony:

Odnośnie ankiety ciężko u nas będzie to zrobić, ale próbować trzeba.

Lepszego Nowego 2012r

Offline firepl

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 317
  • w stanie spocz.
Odp: Blokowanie ulic- ANKIETA (wyniki, oddanie głosu po zalogowaniu )
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 31, 2011, 18:01:42 »
W związku z ukazującymi się w prasie artykułami  o podwyżkach pensji w ostatnim miesiącu lub nawet dniu
przed odejściem na emeryturę w Policji  , nie jest rozsądne  dolewanie oliwy do ognia ,bo ten ogień bardzo szybko może zmienić bieg historii i może zaszkodzić wszystkim i obecnie pracującym i nowo przyjmowanym,  rozdrażnienie społeczeństwa jest duże ,owszem czuja i wiedzą ze wykonujemy prace i dbamy o ich bezpieczeństwo ale z drugiej strony maja tez swoje argumenty i czasami trudno ich nie przyjmować ,tak że na chwile obecną wstrzymałbym się z radykalnymi posunięciami godzącymi w społeczeństwo bo w ten sposób damy dodatkowe argumenty rządzącym.