Autor Wątek: Akcja protestacyjna 2011-2012  (Przeczytany 225271 razy)

Offline adam998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 258
    • http://
Odp: Akcja protestacyjna 2011-2012
« Odpowiedź #600 dnia: Styczeń 31, 2012, 16:09:58 »
http://biznes.interia.pl/praca/news/solidarnosc-z-budzetowki-zada-odmrozenia-plac-i-grozi,1753242

Nie rozumiem dlaczego my od porządku się o to nie dopominaliśmy tylko o jakieś 300zł jeżeli ktoś ma na rękę 2500 zł to przez te lata na skutek inflacji jego pensja straciła 400zł.....300zł brutto to jest wielkie G.........NO  :wall:

Offline Marcin Wesołowski

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Akcja protestacyjna 2011-2012
« Odpowiedź #601 dnia: Styczeń 31, 2012, 17:42:36 »
Koleżanki i Koledzy Mundurowi.

Protestów nie wygrywa się anonimowo.

Tak, gdy wzywamy, nie możemy być anonimowi...

Ja, Robert Szmarowski, jestem do dyspozycji...

i ja

Marcin Wesołowski

strazak1982

  • Gość
Odp: Akcja protestacyjna 2011-2012
« Odpowiedź #602 dnia: Styczeń 31, 2012, 18:31:51 »
 :milcz:
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2015, 21:11:18 wysłana przez strazak1982 »

Offline oliwier

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.349
Odp: Akcja protestacyjna 2011-2012
« Odpowiedź #603 dnia: Styczeń 31, 2012, 21:10:18 »
mł. ogn. Paweł Olejnik
Wydział Operacyjny
KP PSP w Sieradzu
bezzwiązkowy

Przez lata działania forum wielu z nas zna się osobiście, z FB itp.
Jeśli ktoś czyta forum w miarę dokładnie to nie jest problemem aby domyślić się kto jest kim i gdzie pracuje.
Wiem że u mnie w KP czytają moje wpisy i wielokrotnie komentujemy informacje, które pojawiają się na forum.

Straszenie że nasze wpisy wywołają reperkusje w stosunku do autora jest błędne.
Dla wielu z nas to jedyna możliwość wyrażenia swojej opinii. Przecież czytają to ludzie z KG, KW, KP/M, JRG, CNBOP, ZZ i zapewne wyciągają jakieś wnioski z nastrojów panujących w firmie.
Zwykły strażak raczej nie ma możliwości spotkania się z Panem Komendantem Głównym i porozmawiania o swoich problemach a Pan Komendant Główny tutaj zagląda i czyta POZDRO  -_-
Jeśli nie pisze się kłamstw, nie obraża innych w wulgarny sposób to czego się bać???

A strażakom należą się podwyżki.


http://www.facebook.com/group.php?gid=149458505092091
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2012, 08:43:38 wysłana przez oliwier »
PRAWDZIWY STRAŻAK NIE UŻYWA APARATU.
PRAWDZIWY STRAŻAK PO AKCJI IDZIE SIĘ WYRZYGAĆ :)

Offline portroyal

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 35
Odp: Akcja protestacyjna 2011-2012
« Odpowiedź #604 dnia: Styczeń 31, 2012, 21:41:46 »
Witam. Przyglądam się temu wątkowi od tygodni  i nie wytrzymuję.
Żeby nikt nie zarzucił mi animowości jestem funkcjonariuszem z 16 letnim stażem w JRG Nysa na stanowisku d-cy zastępu nazywam się Łukasz Latawski i oczywiście jestem "związkowcem".
Wy wszyscy marudzący jak to nam źle nie jest, jakie to związki są do dupy  i inne tego typu dziecięce fanaberie walnijcie się w pierś i odpowiedzcie na jedno zajebiście ważne pytanie, mianowicie czego poza biadoleniem nie zrobiłem?
Ja wam powiem czego- bo znam te zachowania od podszewki. Mało tego znam to z autopsji bo kiedyś zachowywałem się podobnie.
Super jest anonimowo na forum nawoływać do działań typu L4, wymiany kadr i podobnych.(Dziwne,że nikt nie wpadł na pomysł samopodpalenia!!!)
Idę o zakład, że na zebraniu związkowym w trakcie wyborów Wy, którzy macie gotowa receptę na zmianę rzeczywistości w Naszej PSP siedzieliście jak myszy pod miotłą, żeby nie wziąć choćby odrobiny odpowiedzialności na siebie, podobnie nie wychylaliście się na spotkaniu z komendantem i nie narażaliście swojej dupy za kolegów. Mało tego nie zrobiliście nic poza tym, że zaczynacie służbę o 7:30 i znikacie po 24-ech godzinach, żeby znów w wolnej chwili zająć się marudzeniem.
Dość tego!!! Uszanujcie pracę Tych którzy nas reprezentują, dajcie im trochę czasu- może warto. Może to nad czym pracują, o co walczą w naszym imieniu da jakiś wymierny skutek - w myśl zasady " Nie od razu Rzym zbudowano".
Zadaliście sobie kiedyś trud  żeby zapytać np: dlaczego zaczęli nam płacić nadgodziny?
  Czy pochłonięci jesteście knuciem teorii spiskowej dlaczego tylko 60%? . Może są podstawy do tego, żeby powalczyć o więcej? Do nie dawna takich podstaw nie było- to fakty, które mógłbym mnożyć.
Przepraszam tych, którzy coś z siebie dają dla dobra służby- nie chciałem urazić.
Jeszcze raz apeluję do Tych, którzy nie robią nic poza pozorami- trochę szacunku dla całej reszty. Może obrażacie ludzi dbających o wasze interesy, a jak się uda słów przeprosin nie szczędźcie.
To jest jawny manifest w obronie "związkowców"  nie tych z nazwiskami, ale tych anonimowych, tych wykonujących mrówczą pracę i świadomych tego, że nikt ich nie doceni.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów, a dla tych którzy chcą zamienić kilka słów z autorem podaje nr telefonu: 534042614.
POZA TYM UWAŻAM, ŻE STRAŻAKOM NALEŻY SIĘ PODWYŻKA UPOSAŻEŃ I POZDRO DLA CHŁOPAKÓW Z NYSY!!!


Offline sly

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 461
  • W stanie spoczynku
Odp: Akcja protestacyjna 2011-2012
« Odpowiedź #605 dnia: Styczeń 31, 2012, 21:51:18 »
I duże brawo  :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:

 dla odważnych ........................

Ps. Coś się dzieje ....... serducho się śmieje...............................................................................................  :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

Offline wujo 2010

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.815
Odp: Akcja protestacyjna 2011-2012
« Odpowiedź #606 dnia: Styczeń 31, 2012, 22:15:03 »
Witam -_- st.sekc xxxxxxx xxxxxxxx , ratownik - kierowca . xxxxxxx  :tuba: czas jawności się skończył  :straz:
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2012, 07:20:07 wysłana przez wujo 2010 »
Bądź uprzejmy i staraj się pomóc innym. Jeśli nie masz nic wartościowego do dodania w danym temacie, nie pisz, i tak zostanie to skasowane przez moderatorów :)

Offline potok

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 121
Odp: Akcja protestacyjna 2011-2012
« Odpowiedź #607 dnia: Luty 01, 2012, 09:52:32 »
Czyli że już po proteście hehe ktoś coś niby obiecał i po wszystkim czyli wielkie g..no
Aby ten protest misał jakiś sens powinno sie najpierw znać zdanie dowodców JRG a u nas tak jest że oni nas zbywaja niby sie interesuja i są z nami ale(idzcie walczcie sami bo nam nie wypada i jeszcze się do nas ktoś doczepi) a co zrobia św.... z podziału ponękają nie dadza nagrody ale przecierz wy jestecie do tego przyzwyczajeni i po nas spłynie jak po wodzie. Nie wspomne o samej górze która ma nas w dupie.
Gotuje sie we mnie gdy widzę naszą bezradność bo tak w sumie to my nic nie możemy, uzależnieni jesteśmy od ZZ bo to tylko z nimi się rozmawia Rząd rozmawiać powinien z naszymi przełożonymi ale oni maja to gdzieś (Nie mówie że każdy ale duża wiekszość)
Może i dostaniemy coś w pażdzierniku ale czy bedziemy dobrze z tym czuli że za tą kase można było zrobic coś w rejonach zagrożonych . A rządzący bedą obwiniali strażakow bo to oni wypłakali kasę 

Offline strazak59b

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 100
Odp: Akcja protestacyjna 2011-2012
« Odpowiedź #608 dnia: Luty 01, 2012, 12:06:32 »
Witam. Przyglądam się temu wątkowi od tygodni  i nie wytrzymuję.
Żeby nikt nie zarzucił mi animowości jestem funkcjonariuszem z 16 letnim stażem w JRG Nysa na stanowisku d-cy zastępu nazywam się Łukasz Latawski i oczywiście jestem "związkowcem".
Wy wszyscy marudzący jak to nam źle nie jest, jakie to związki są do dupy  i inne tego typu dziecięce fanaberie walnijcie się w pierś i odpowiedzcie na jedno zajebiście ważne pytanie, mianowicie czego poza biadoleniem nie zrobiłem?
Ja wam powiem czego- bo znam te zachowania od podszewki. Mało tego znam to z autopsji bo kiedyś zachowywałem się podobnie.
Super jest anonimowo na forum nawoływać do działań typu L4, wymiany kadr i podobnych.(Dziwne,że nikt nie wpadł na pomysł samopodpalenia!!!)
Idę o zakład, że na zebraniu związkowym w trakcie wyborów Wy, którzy macie gotowa receptę na zmianę rzeczywistości w Naszej PSP siedzieliście jak myszy pod miotłą, żeby nie wziąć choćby odrobiny odpowiedzialności na siebie, podobnie nie wychylaliście się na spotkaniu z komendantem i nie narażaliście swojej dupy za kolegów. Mało tego nie zrobiliście nic poza tym, że zaczynacie służbę o 7:30 i znikacie po 24-ech godzinach, żeby znów w wolnej chwili zająć się marudzeniem.
Dość tego!!! Uszanujcie pracę Tych którzy nas reprezentują, dajcie im trochę czasu- może warto. Może to nad czym pracują, o co walczą w naszym imieniu da jakiś wymierny skutek - w myśl zasady " Nie od razu Rzym zbudowano".
Zadaliście sobie kiedyś trud  żeby zapytać np: dlaczego zaczęli nam płacić nadgodziny?
  Czy pochłonięci jesteście knuciem teorii spiskowej dlaczego tylko 60%? . Może są podstawy do tego, żeby powalczyć o więcej? Do nie dawna takich podstaw nie było- to fakty, które mógłbym mnożyć.
Przepraszam tych, którzy coś z siebie dają dla dobra służby- nie chciałem urazić.
Jeszcze raz apeluję do Tych, którzy nie robią nic poza pozorami- trochę szacunku dla całej reszty. Może obrażacie ludzi dbających o wasze interesy, a jak się uda słów przeprosin nie szczędźcie.
To jest jawny manifest w obronie "związkowców"  nie tych z nazwiskami, ale tych anonimowych, tych wykonujących mrówczą pracę i świadomych tego, że nikt ich nie doceni.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów, a dla tych którzy chcą zamienić kilka słów z autorem podaje nr telefonu: 534042614.
POZA TYM UWAŻAM, ŻE STRAŻAKOM NALEŻY SIĘ PODWYŻKA UPOSAŻEŃ I POZDRO DLA CHŁOPAKÓW Z NYSY!!!



Brawo  :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:

Nigdy nie wiadomo, co jeszcze moze nas spotkac w tej firmie..

Offline Porta

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.704
  • Zgred
Odp: Akcja protestacyjna 2011-2012
« Odpowiedź #609 dnia: Luty 01, 2012, 12:14:55 »
Rząd wciąż nie rozwiązał problemu braku pieniędzy na podwyżki dla strażaków, pograniczników oraz funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu i Służby Więziennej. Służby mundurowe nie są zadowolone z rządowych propozycji w sprawie podwyżek.

http://remiza.com.pl/aktualnosc/2546/Sluzby_mundurowe_nie_sa_zadowolone_z_propozycji_podwyzek_Beda_protestowac.html - więcej tutaj, na podstawie Gazety Prawnej.
Aktualności, artykuły, społeczność: www.Remiza.pl
Sklep pożarniczy - www.remiza.com.pl/sklep

strazak1982

  • Gość
Odp: Akcja protestacyjna 2011-2012
« Odpowiedź #610 dnia: Luty 01, 2012, 12:57:07 »
 :milcz:
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2015, 21:13:28 wysłana przez strazak1982 »

Offline strażak-ratownik

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 54
Odp: Akcja protestacyjna 2011-2012
« Odpowiedź #611 dnia: Luty 01, 2012, 14:02:53 »

 "Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, aby funkcjonariusz policji, straży pożarnej czy służby granicznej w trakcie Euro 2012 nie wykonywał swoich obowiązków. Jestem przekonany, że są to osoby odpowiedzialne i nie ma takiej możliwości, ani organizacyjnej, ani prawnej żeby te osoby w jakikolwiek sposób sabotowały organizację turnieju - dodał wiceszef MSW (Deskur), pytany o ewentualne protesty związków zawodowych służb mundurowych"

Cytuj
http://wiadomosci.wp.pl/title,To-oni-beda-czuwac-nad-bezpieczenstwem-Euro-2012,wid,14202235,wiadomosc.html?ticaid=1dd7e
Cytuj

Offline Feuerwehrmann

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 672
Odp: Akcja protestacyjna 2011-2012
« Odpowiedź #612 dnia: Luty 01, 2012, 14:30:18 »
W takim razie płytką wyobraźnię ma pan minister.
Zmienność decyzji świadczy o ciągłości procesu dowodzenia.

JRG7

  • Gość
Odp: Akcja protestacyjna 2011-2012
« Odpowiedź #613 dnia: Luty 01, 2012, 14:50:57 »
Witam. Przyglądam się temu wątkowi od tygodni  i nie wytrzymuję .......
POZA TYM UWAŻAM, ŻE STRAŻAKOM NALEŻY SIĘ PODWYŻKA UPOSAŻEŃ I POZDRO DLA CHŁOPAKÓW Z NYSY!!!

Też nie wytrzymałem i kopi Twojej wypowiedzi z którą zgadzam się w 100% nie zrobię ...




POZA TYM UWAŻAM, ŻE STRAŻAKOM NALEŻY SIĘ PODWYŻKA UPOSAŻEŃ
« Ostatnia zmiana: Luty 02, 2012, 06:30:07 wysłana przez JRG7 »

Offline wania

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 109
  • W kilka sekund podejmuję trudne decyzje - strażak
Odp: Akcja protestacyjna 2011-2012
« Odpowiedź #614 dnia: Luty 01, 2012, 19:48:29 »
Za chwilę zaczną się podsumowania roku, zjazdy związków - tam pokażmy naszą siłę i nasze zadowolenie lub nie dla naszych przewodniczących.
Proponowałem już napisanie lub spisanie naszych postulatów w otwartym liście do naszych przewodniczących związkowych aby wszyscy wiedzieli czego oczekują zwykli strażacy - związkowcy, a jeśli list będzie w formie otwartej każdy z nas będzie miał w niego wgląd i zobaczymy czy Nasi przewodniczący są z nami czy przeciw Nam. Jest tu wielu chłopaków, którzy są kumaci w prawie. Może stwórzmy oddzielny wątek lub tu zadajmy pytania jakie związki mają zadać KG lub Premierowi.

Też jestem związkowcem i za swoje poglądy oraz upominanie się o swoje i kolegów dostałem po tyłku i na razie chcę zostać anonimowy.

Pierwsze pytanie na listę związane ze sprawą nadgodzin do Pana Komendanta Głównego:

1. Prosimy o podanie podstawy prawnej oraz sposobu rozliczania nadgodzin wypracowanych przez strażaków w latach 2005 do 2010.


Pytanie do Pana Premiera:

1. W 2007 roku zaczęto proces "ucywilniania" etatów w PSP. Prosimy o podanie informacji jak ten proces przebiega i czy nadal on obowiązuje. Jaka była ilość etatów mundurowych i cywilnych w 2007 roku a jaka jest w 2012 roku?



Jeśli Nasze pytania będą konkretne i skierowane do odpowiednich osób musimy uzyskać na nie odpowiedź. Myślę, że tu na forum możemy połączyć SWE siły i upominać się o swoje.
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2012, 19:56:45 wysłana przez wania »

Offline bolo75

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 126
Odp: Akcja protestacyjna 2011-2012
« Odpowiedź #615 dnia: Luty 01, 2012, 22:11:56 »
bolo75

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.694
Odp: Akcja protestacyjna 2011-2012
« Odpowiedź #616 dnia: Luty 02, 2012, 09:53:52 »
http://zzsflorian.pl/files/file/zalaczniki/komunikaty/2012/2012_02_01/Komunikat_-_protest.pdf

Cytuj
Komunikat
Ogólnopolski Komitet Protestacyjny ZZS „Florian” na posiedzeniu w dniu 25 stycznia 2011
roku podtrzymał stanowisko o konieczności objęcia podwyżką uposażeń o 300 zł od 1 lipca
2012 roku wszystkich funkcjonariuszy Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży
Pożarnej oraz Służby Więziennej. Ponadto w związku z brakiem na chwilę obecną uzgodnień
ze stroną służbową w kwestii wprowadzenia systemowych rozwiązań mających na celu
poprawę warunków pracy i płacy zawartych w POSTULATACH z dnia 14 grudnia 2011 roku
podtrzymujemy formy protestu zawarte w OŚWIADCZENIU z dnia 15 grudnia 2011 roku
i zobowiązujemy Zarządy Wojewódzkie oraz Terenowe do ich realizacji.
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline grzela

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 6.184
  • I smile like an angel, a heart like the devil.
Odp: Akcja protestacyjna 2011-2012
« Odpowiedź #617 dnia: Luty 02, 2012, 10:09:04 »
Mundurowi nie chcą podwyżek zależnych od... pogody

Cytuj
PROTEST. Na kolejne dwa tygodnie Federacja Związków Zawodowych Służb Mundurowych odłożyła decyzję o zaostrzeniu akcji protestacyjnej, która od grudnia ub. roku trwa w Państwowej Straży Pożarnej, Straży Granicznej i Służbie Więziennej.

Mundurowi nie mają zamiaru odpuszczać rządowi. To, że decyzja o zaostrzeniu protestu służb mundurowych zapadnie 1 lutego, związkowcy służb mundurowych zapowiadali w ubiegłym tygodniu, kiedy podczas głosowania ustawy budżetowej na 2012 r. wprowadzono do niej poprawkę PO, że na podwyżki dla PSP, SG i SW przeznaczone zostanie 76 mln zł - ale pod warunkiem, że do października uda się zaoszczędzić pieniądze z rezerwy powodziowej.

- Akcja protestacyjna trwa nadal. Nie widzimy przesłanek, by ją zakończyć, skoro podwyżki dla nas rząd uzależnił od... pogody. Bo jeśli będzie powódź, na pewno ich nie dostaniemy, a my chcemy, żeby przyznano nam je obligatoryjnie - mówi Jacek Zakrzewski, wiceszef NSZZ Funkcjonariuszy SG.

- Scenariusze mogą być różne. Oprócz strajku, bo strajkować nie możemy, mamy do wykorzystania wiele narzędzi, więc wszystko się może zdarzyć. Nawet podczas Euro 2012, jeśli nasze postulaty nie zostaną wcześniej zrealizowane - podkreśla Jacek Zakrzewski.

http://www.dziennikpolski24.pl/pl/aktualnosci/kraj/1206359-mundurowi-nie-chca-podwyzek-zaleznych-od-pogody.html

http://www.nszzfsg.org/komunikaty/1091-komunikat-fzz-sm

Offline officer

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 713
Odp: Akcja protestacyjna 2011-2012
« Odpowiedź #618 dnia: Luty 02, 2012, 12:12:48 »
czyli moje posty były trafne, tak wojować to możemy do usr...go

Offline grzela

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 6.184
  • I smile like an angel, a heart like the devil.
Odp: Akcja protestacyjna 2011-2012
« Odpowiedź #619 dnia: Luty 02, 2012, 12:24:41 »

 "Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, aby funkcjonariusz policji, straży pożarnej czy służby granicznej w trakcie Euro 2012 nie wykonywał swoich obowiązków. Jestem przekonany, że są to osoby odpowiedzialne i nie ma takiej możliwości, ani organizacyjnej, ani prawnej żeby te osoby w jakikolwiek sposób sabotowały organizację turnieju - dodał wiceszef MSW (Deskur), pytany o ewentualne protesty związków zawodowych służb mundurowych"

Cytuj
http://wiadomosci.wp.pl/title,To-oni-beda-czuwac-nad-bezpieczenstwem-Euro-2012,wid,14202235,wiadomosc.html?ticaid=1dd7e
Cytuj

W takim razie płytką wyobraźnię ma pan minister.

Trzeba uważać na rudzielca - fałszywy i brak doświadczenia  w branży :szalony:

Michał Deskur NAJBOGATSZY URZĘDNIK MSW: Wiceminister bogatszy od ministra
Więcej

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/michal-deskur-wiceminister-bogatszy-od-ministra_223309.html


Co on pieprzy???


[załącznik usunięty przez administratora]

Offline adam998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 258
    • http://
Odp: Akcja protestacyjna 2011-2012
« Odpowiedź #620 dnia: Luty 02, 2012, 13:42:11 »
I co ci wyżej wiedzą o służbach mundurowych... tyle co przeciętny obywatel, nigdy dobrze nie będzie jak będą nami zarządzać cywilni gryzipiórki  :wall: :wall: :wall:

Offline maniek777

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 222
Odp: Akcja protestacyjna 2011-2012
« Odpowiedź #621 dnia: Luty 02, 2012, 13:49:23 »
Cytuj
Trzeba uważać na rudzielca - fałszywy i brak doświadczenia  w branży  :szalony:
.... a jego oko daleko skierowane jest na Izrael. -_-

Offline sly

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 461
  • W stanie spoczynku
Odp: Akcja protestacyjna 2011-2012
« Odpowiedź #622 dnia: Luty 02, 2012, 15:19:38 »

 "Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, aby funkcjonariusz policji, straży pożarnej czy służby granicznej w trakcie Euro 2012 nie wykonywał swoich obowiązków. Jestem przekonany, że są to osoby odpowiedzialne i nie ma takiej możliwości, ani organizacyjnej, ani prawnej żeby te osoby w jakikolwiek sposób sabotowały organizację turnieju - dodał wiceszef MSW (Deskur), pytany o ewentualne protesty związków zawodowych służb mundurowych"

Cytuj
http://wiadomosci.wp.pl/title,To-oni-beda-czuwac-nad-bezpieczenstwem-Euro-2012,wid,14202235,wiadomosc.html?ticaid=1dd7e
Cytuj

W takim razie płytką wyobraźnię ma pan minister.

Trzeba uważać na rudzielca - fałszywy i brak doświadczenia  w branży :szalony:


Michał Deskur NAJBOGATSZY URZĘDNIK MSW: Wiceminister bogatszy od ministra
Więcej

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/michal-deskur-wiceminister-bogatszy-od-ministra_223309.html


Co on pieprzy???

Uwaga !!! Na dziesięciu rudych jedenastu fałszywych  :szalony:  :szalony:  :szalony:

Offline sslawek77

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 74
Odp: Akcja protestacyjna 2011-2012
« Odpowiedź #623 dnia: Luty 04, 2012, 09:33:29 »
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2012, 09:36:35 wysłana przez sslawek77 »

Offline apap000

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 200
Odp: Akcja protestacyjna 2011-2012
« Odpowiedź #624 dnia: Luty 04, 2012, 16:11:53 »
dobrze, że u nas służą twardziele!!