Autor Wątek: Naliczanie emerytur dla osób po 1999  (Przeczytany 1938 razy)

Offline strazak39

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 25
Naliczanie emerytur dla osób po 1999
« dnia: Grudzień 12, 2011, 21:01:21 »
Na stronie Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych w komunikacie po spotkaniu w dniu dzisiejszym możemy przeczytać:

"Zachowany zostanie odrębny system zaopatrzeniowy służb mundurowych.

Będą nim objęci funkcjonariusze już dziś będący w służbie, jak i dopiero do niej przystępujący. Funkcjonariusze nadal będą więc nabywali prawo do emerytury z budżetu państwa w ramach odrębnego systemu zaopatrzeniowego, a nie w ramach powszechnego systemu emerytalnego."

Mam pytanie do kolegów czy wiadomo coś o postępie rozmów, a z tego co wiem były takie toczone, odnośnie naliczania emerytur dla osób przyjętych po 1999r do służby. Wydaje mi się że ten dzisiejszy zapis w podsumowaniu spotkania jak na razie nie ma pokrycia z rzeczywistością bo co niektórzy z nas stoją przed problemem takim, że będziemy mieli te emerytury naliczane zarówno z jednego jak i drugiego źródła.

Offline hasici99

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 519
Odp: Naliczanie emerytur dla osób po 1999
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 14, 2011, 17:32:00 »
Ja tam dostałem list od szanownego Pana Premiera Donalda Tuska w czerwcu 2010 roku. Więc śpię spokojnie.  :kwit: :fiuu:

Emeryt od lutego

  • Gość
Odp: Naliczanie emerytur dla osób po 1999
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 15, 2011, 08:52:04 »
Tym pismem od premiera aż tak nie ciesz się. Bo teraz mamy nowy rzad i to jest nowy premier.Także pismo    tamtego premiera nie zobowiązuje obecnego !!!
także możesz się łudzić