Autor Wątek: Wyższy dodatek służbowy!?  (Przeczytany 9684 razy)

Offline maciej

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: Wyższy dodatek służbowy!?
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 11, 2011, 11:50:49 »
Nie rozumiem tej kłótni biuro-podział, sam jestem "biurowcem" i staram się wrócić na podział oczywiście kosztem zmniejszenia wynagrodzenia, niestety nie ma głupiego na moje miejsce. Pozdrawiam tych którym się udało. Biurokracja wkrótce nas przerośnie, ale kolegie z KG i KW muszą się czymś wykazywać. 

ono85

  • Gość
Odp: Wyższy dodatek służbowy!?
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 15, 2011, 19:45:00 »
a u nas w miejskiej stażyści po 2 latach dostali wyższy dodatek pod koniec roku z 10zł do70 na PB :fiuu:

Offline wania

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 109
  • W kilka sekund podejmuję trudne decyzje - strażak
Odp: Wyższy dodatek służbowy!?
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 15, 2011, 21:11:21 »

Powinno być tak jak z górnikami - pracujesz na dole masz przywileje, pracujesz w biurze też masz ale całkiem inne. A w straży zrobili tak jak widać wszystkich do jednego kotła i myślą że PB będą mieć za nic.
SZKODA NASZYCH ROZMÓW trzymam kciuki za PB.

Święte słowa kolego - każdy chce się zamienić ale jak przyjdzie co do czego to chętnych brak. Jedni są ambitni i wybierają biuro bo tam jest łatwiej awansować itp. Inni wolą "czarną pracę" i mieć satysfakcję z tego ze pomagają innym.

Jeśli chodzi o dodatkowe zarobkowanie to i na podziale i w biurze są równe szanse, z tym, że jak strażak z podziału zarabia "na boku" i nie powiadomi Komendanta o tym to na przechlapane a na biurowego pogrożą palcem.

A co do przywilejów to jestem za - są problemy z nadgodzinami: miałem mieć wolne święta - oddam kasę i dopłacę niech ktoś przyjdzie za mnie do pracy - zapraszam.

Offline ognista fala

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 407
  • wchodzę tam skąd ty uciekasz
Odp: Wyższy dodatek służbowy!?
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 15, 2011, 21:21:54 »
Czyli Wania nie masz nadgodzin skoro ściągają Cię w święta???
a wracając do tematu dodatków to czy my se tu pogadamy czy nie to i tak jest jedna prawdziwa prawda: dodatek służbowy proporcjonalny jest do odległości od koryta głównego:) -_-