Pożarnictwo > Ratownictwo wodno-nurkowe

Kto używa skafandra ratowniczego Aquata GT-100?

(1/10) > >>

boinc:
Wiem, że trochę jednostek straży posiada takie skafandry. Może ktoś używa albo widział w akcji? Jakieś opinie?


[załącznik usunięty przez administratora]

MIKO:
Ja używam tego bubla – na majowej powodzi 2010 po kilku godzinnej pracy rozpuściły się wszystkie szwy . Kontrola u Polskiego importera kosztuje 150 zł od sztuki za którą zapłaciłem bo podobno była to reklamacja nieuzasadniona i skafandry są sprawne. Po naprawie nadal oba skafandry przeciekały.   W związku z powyższym trafiły do Producenta – który naprawę reklamacyjną realizował 5 miesięcy w konsekwencji przysyłając nowe kombinezony i nie potrafiąc określić przyczyny i powodu uszkodzenia . Podsumowując proces reklamacyjny trwał ponad 6 miesięcy .

Nie polecam .   

tomtom:

--- Cytuj --- po kilku godzinnej pracy rozpuściły się wszystkie szwy
--- Koniec cytatu ---

Chyba słaby klej był zastosowany, wszystko pięknie fajnie do czasu aż, coś się będzie złego działo z towarem. No ale 6 miesięcy, moim zdaniem lekka przesada.

MIKO:
Podobno nowe szwy opracowywali i musieli to testować , atestować itd. dlatego tak długo.  :szalony:

Tylko to producent bo polski Serwis nie chciał  nawet rozmawiać. 150 zł od szt. za sprawdzenie i odesłanie cieknących ubrań jako sprawne. Pominę że dwóch chłopaków się jesienią wykąpało do pasa , podejmując działania w przeświadczeniu że mają sprawny sprzęt .   

tomtom:
Dziwi mnie jednak że kolega @horpol pod pretekstem użycia skafandra w dziale taktyki chce przemycić i reklamować swój "towar".
Normalnie już nie można spokojnie czytać tego forum, no chyba że wykupił jakiś "płatny profil".
Nie dość że, posługuje się już reklamową nazwą użytkownika oraz zamieszczoną reklamę w miejscu stopki, chyba wystarczy juz tej reklamy firmy.

PS. Jeżeli moderator uzna to za zbędny spam. prosze usunąć.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej