Autor Wątek: poszukuje osoby dojezdajacej do jednostek w województwie łódzkim  (Przeczytany 1110 razy)

Offline sylviunia84

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
   Dzień dobry mam na imię Sylwia pracuje w JRG Zgierz obecnie na PSK wcześniej jako dowódca zastępu, pilnie szukam kogoś z kim mogłabym wspólnie jeździć do pracy, gdyż przeprowadzam się z Łodzi do Zwolenia województwo mazowieckie, niestety dojazd autobusem jest utrudniony gdyż autobus poranny mam o 8:20 wiec raczej nie zdążę, może ktoś z was mieszka w okolicy Zwolenia Radomia Puław Kozienic ja mogłabym dojechać do tej osoby albo jakoś się umówić i wspólnie dotrzeć w okolice Łodzi, oczywiście kosztami dojazdu czy amortyzacja samochodu się podzieli a mi to bardzo ułatwi życie gdyż przeprowadzam się do narzeczonego a sporo potrwa zanim uda mi się uzyskać przeniesienie .Może ktoś z was zna taką osobę i pomógł by Mi mój kontakt 798084819 lub gg:2362394 z góry dziękuję za pomoc mam nadzieje ze się uda.

PS: wiem ze kiedyś na jedna z jednostek w Łodzi jeździł chłopak z Puław jeśli by ktoś z was cos o tym wiedział dajcie znać gorąco pozdrawiam

Sylwia
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2011, 22:41:33 wysłana przez sylviunia84 »

Offline Coca-cola

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: poszukuje osoby dojezdajacej do jednostek w województwie łódzkim
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 29, 2011, 22:11:58 »
Skoro pracujesz na PSK,i jesteś Aspirantką,to może popracuj jeszcze nad pisownią i chętny się znajdzie na pewno...