Autor Wątek: Praca w GPR  (Przeczytany 1199 razy)

Offline Oski20089

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Praca w GPR
« dnia: Czerwiec 29, 2011, 17:03:01 »
Witam mam pytanie jak wygląda praca w GPR i co trzeba posiadać że by dostać się o takiej grupy . Z góry dziękuje za udzielone informacje .

Offline Gajtas1

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Praca w GPR
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 30, 2011, 20:46:15 »
Nie wiem gdzie mieszkasz bo nie w każdym mieście jest grupa specjalistyczna zajmująca się poszukiwaniem ludzi. Ale u mnie w Poznaniu potrzebujemy ochotników do OSP GPR. Ogólnie taka praca jest nudna bo jedziesz na trening który trwa z 2-3h (3 razy w tyg. Chyba ,że coś ci wypadnie) i się chowasz  w różnych miejscach potem pies cię szuka i się z nim bawisz, co innego jak masz swojego psa którego szkolisz to jest większa satysfakcja gdy widzisz ,że są efekty z treningu. Ja aktualnie nie mam psa i jeżdżąc na treningi jestem tzw. Pozorantem (chowam się) ale polubiłem to, można poznać ciekawych ludzi i zwiedzić fajne miejsca.

Offline Oski20089

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Praca w GPR
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 31, 2011, 17:16:50 »
No ja jestem ze Śremu ok 45km od Poznania a treningi gdzie się odbywają .

Wujek Google doradza wpisać w wyszukiwarkę: Grupy Poszukiwawczo Ratownicze.
http://www.google.pl/search?q=grupa+poszukiwawczo+ratownicza&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a
http://www.ratownicy.org/forum/viewtopic.php?t=847
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2011, 19:27:52 wysłana przez robn »

Offline kamaras

  • starszy ogniomistrz
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 938
  • kamaras
Odp: Praca w GPR
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 31, 2011, 21:55:53 »
staram się aktualizować ale liczba minigrupek (zastępów 2-3 os.?) mnoży się jak grzyby po deszczu :P

Offline Gajtas1

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Praca w GPR
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 31, 2011, 23:14:23 »
Treningi są w różnych miejscach, zazwyczaj jeździmy na ul. magazynową na gruzy albo do Lubonia, czasami gdzie indziej gdzieś do lasu. Odbywają się we wtroki,czwartki i soboty na 16
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2011, 16:37:30 wysłana przez Gajtas1 »