Autor Wątek: Kto do SA PSP w 2012 roku?  (Przeczytany 460030 razy)

Offline blrubberbl

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2450 dnia: Sierpień 17, 2012, 19:28:19 »
Widzę, że co niektórym to już się poprzewracało totalnie, jeszcze szkoły od wewnątrz nie poznali a już aspiranci;/
W CS unitarki podobno nie ma hehe, zobaczycie jaki piękny okres swojego życia spędzicie od 3 września, nie zapomnijcie laptopów i komórek zabrać na obóz, bo przecież bez grup na fb się nie obędzie...
Kolege cosinus serdecznie pozdrawiam i nie chce żeby porównywał zamczyska do centralnej bo to jest totalna przepaść, znajomy rok temu mieli 15 alarmów w nocy a w Częstochowie podobno ok 140, wiec sami widzicie poziom unitarki w CS, wiec nie ma przelewek i glupiego gadania...wszystkim we wrześniu uśmieszki z buzi szybko znikną i długo się nie pojawia, pozdrawiam. trener:D

Panie Italia mam pytanie (moze troszkę głupie) odnośnie komórek i laptopów na terenie szkoły(juzz podczas nauczania) czy nie ma zadnych problemow z posiadnaiem i uzytkowaniem?

Pewnie ze nie ma problemu, pakuj kompa, telefony, neta. Już pewnie na fb konto założone. Będziemy leżeć, pić drinki, a co sobotę wielka biba. Będziemy uderzać w 90 na Czestochowe. Aaa i nie zapomnij zabrać z sobą rodziców i dziewczyny.

Gosciu zadałem proste pytanie, nie skomentuje twojej odpowiedzi, poprostu chciałem sie dowiedzieć czy przy niedzieli nie można by było chwile z kims popisac albo cos, jeżeli nie to nie, bo mam plany kupowac laptopa, także sie pytam czy jest sens, a jezeli masz tak odpowiadac to nawet nie skomentuje.....
« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2012, 20:06:18 wysłana przez blrubberbl »

Offline dk19

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2451 dnia: Sierpień 17, 2012, 19:37:01 »
laptopa i komórkę można mieć po unitarce. Jeżeli chodzi o laptopy to decyduje dowódca kompanii kiedy mozecie je przywiezc... Wszystkiego się dowiecie w swoim czasie.
Korzystajcie z wakacji i wypocznijcie dobrze ha!

Offline bugol

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 75
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2452 dnia: Sierpień 19, 2012, 13:01:16 »
Widzę, że co niektórym to już się poprzewracało totalnie, jeszcze szkoły od wewnątrz nie poznali a już aspiranci;/
W CS unitarki podobno nie ma hehe, zobaczycie jaki piękny okres swojego życia spędzicie od 3 września, nie zapomnijcie laptopów i komórek zabrać na obóz, bo przecież bez grup na fb się nie obędzie...
Kolege cosinus serdecznie pozdrawiam i nie chce żeby porównywał zamczyska do centralnej bo to jest totalna przepaść, znajomy rok temu mieli 15 alarmów w nocy a w Częstochowie podobno ok 140, wiec sami widzicie poziom unitarki w CS, wiec nie ma przelewek i glupiego gadania...wszystkim we wrześniu uśmieszki z buzi szybko znikną i długo się nie pojawia, pozdrawiam. trener:D



Panie Italia mam pytanie (moze troszkę głupie) odnośnie komórek i laptopów na terenie szkoły(juzz podczas nauczania) czy nie ma zadnych problemow z posiadnaiem i uzytkowaniem?

Pewnie ze nie ma problemu, pakuj kompa, telefony, neta. Już pewnie na fb konto założone. Będziemy leżeć, pić drinki, a co sobotę wielka biba. Będziemy uderzać w 90 na Czestochowe. Aaa i nie zapomnij zabrać z sobą rodziców i dziewczyny.

Tak, tak, bo wy dostając się rok temu w ogóle się nie zastanawialiście jak to jest na szkole i co można a czego nie. :wall:
Niech co niektórzy zastanowią się co piszą i przypomną sobie jak to było gdy sami się dostali ..
Hasiči, Vatrogasci, Bombero, Pompier

Offline italia

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2453 dnia: Sierpień 19, 2012, 18:14:43 »


Tak, tak, bo wy dostając się rok temu w ogóle się nie zastanawialiście jak to jest na szkole i co można a czego nie. :wall:
Niech co niektórzy zastanowią się co piszą i przypomną sobie jak to było gdy sami się dostali ..
[/quote]


przecież dk19 napisał jak jest z komórką i laptopem to po co jakieś komentarze bugol?? Moim zdaniem może trochę za wcześnie na komórki i laptopy najpierw trzeba pomyśleć o wrześniu i październiku...

Offline bugol

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 75
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2454 dnia: Sierpień 19, 2012, 22:23:25 »
Bardziej chodziło mi o post lupasss-a a niżeli twój Bartku.  :straz:
Hasiči, Vatrogasci, Bombero, Pompier

Offline dylan123

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2455 dnia: Sierpień 20, 2012, 16:11:49 »
Witam mam pytanie, czy w czasie Unitarki jest możliwość dostania przepustki np: na Ślub siostry?

Offline BaKs

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 138
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2456 dnia: Sierpień 20, 2012, 16:23:24 »
Co rok ta sama spinka :D Czyli czasy aż tak mocno się nie zmieniły tylko "starzy" "urośli" ;] Dostał się ktoś z forum z okolic Koszalina ??

Offline italia

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2457 dnia: Sierpień 20, 2012, 16:28:51 »
Witam mam pytanie, czy w czasie Unitarki jest możliwość dostania przepustki np: na Ślub siostry?

Nie wiem czy jest możliwość na ślub, od nas jeden pojechał w zeszlym roku na pogrzeb, dostal przepustke na kilka godzin.
Myślę, ze jest to uzaleznione od dowodcy, a czy dowodca XVI turnusu pozwoli...? ciezka sprawa... Najlepiej będzie jak z nim osobiście porozmawiasz.

Offline fire112998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2458 dnia: Sierpień 20, 2012, 16:53:18 »
Siema BaKs ;) nom starzy urośli :D ale my w tamtym roku nie zadawaliśmy takich głupich pytań :P wiem że 2 z białogardu na badania miało skierowanie i ten co w tamtym roku od nas z koszalina w połowie października "zrezygnował" :P wiesz o kogo chodzi mam nadzieje:P

Offline MateuszOsp

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 56
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2459 dnia: Sierpień 20, 2012, 18:52:32 »
Co rok ta sama spinka :D Czyli czasy aż tak mocno się nie zmieniły tylko "starzy" "urośli" ;] Dostał się ktoś z forum z okolic Koszalina ??


Mi udało się dostać- nie jestem zupełnie z okolic Koszalina ,ale województwo zacho... :)
" Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia " [Albert Einstein]
"To brak wiary w siebie sprawia, że ludzie boją się podejmować wyzwania. Ja w siebie wierzę." - Muhammad Ali. http://www.youtube.com/watch?v=JDq4rHzPYv4
Dostrzeganie najmniejszych.... Cecha odróżniająca zawód od powołania

Offline kruger

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 124
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2460 dnia: Sierpień 20, 2012, 21:01:00 »
Czy unitarka w 2012 w Krakowie będzie w Kościelcu czy tak jak w zeszłym roku  :gwiazdki: dziecinada :gwiazdki: "na szkole"?
OSTRY HAJC - lejesz wode a to h... daje

Offline leonhart_7

  • Oferuje odp do testów 94-16
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 164
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2461 dnia: Sierpień 21, 2012, 00:31:03 »
Wie ktos moze jak bedzie wygladal test z ang gdzie beda nas dzielic na plutony?

Offline lukiwrc

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 98
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2462 dnia: Sierpień 21, 2012, 10:13:20 »
Wiecie już coś o listach ze szkoły? Chodzi mi o ludzi z Poznania.

Offline nowy88

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 121
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2463 dnia: Sierpień 21, 2012, 10:19:13 »
Czy unitarka w 2012 w Krakowie będzie w Kościelcu czy tak jak w zeszłym roku  :gwiazdki: dziecinada :gwiazdki: "na szkole"?
unitarka w Kościelcu, na szkole jest remont bud. koszarowego (16)

Offline wudzekFire

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 198
  • Cel: PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2464 dnia: Sierpień 21, 2012, 10:40:24 »
Wiecie już coś o listach ze szkoły? Chodzi mi o ludzi z Poznania.

mysle, ze w tym tygodniu powinny byc.

Offline MateuszOsp

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 56
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2465 dnia: Sierpień 21, 2012, 10:46:45 »
Wczoraj w Poznaniu miała badania rezerwa, także myślę ,że pod koniec tego tygodnia bądź z początkiem przyszłego powinny być :)
" Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia " [Albert Einstein]
"To brak wiary w siebie sprawia, że ludzie boją się podejmować wyzwania. Ja w siebie wierzę." - Muhammad Ali. http://www.youtube.com/watch?v=JDq4rHzPYv4
Dostrzeganie najmniejszych.... Cecha odróżniająca zawód od powołania

Offline BaKs

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 138
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2466 dnia: Sierpień 21, 2012, 11:29:11 »
Siema BaKs ;) nom starzy urośli :D ale my w tamtym roku nie zadawaliśmy takich głupich pytań :P wiem że 2 z białogardu na badania miało skierowanie i ten co w tamtym roku od nas z koszalina w połowie października "zrezygnował" :P wiesz o kogo chodzi mam nadzieje:P

Hehehe wiem kto :P A kogo spotkał zaszczyt zostania d-ca kompani ??

Offline italia

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2467 dnia: Sierpień 21, 2012, 14:10:57 »
mł. bryg. Byczek Fernando:D

Offline bugol

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 75
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2468 dnia: Sierpień 21, 2012, 16:23:42 »
BaKsowi raczej chodzi o Poznań, no a w CS Byczek jest chyba odpowiednią osobą na to miejsce  :wacko:
Hasiči, Vatrogasci, Bombero, Pompier

Offline Tasior92

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 35
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2469 dnia: Sierpień 21, 2012, 16:50:35 »
91 do Poznania zdolny do służby :) ale tyle stresu co przeżyłem to nikomu nie życzę...

Offline koszyK

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 31
  • SAPSP Poznań
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2470 dnia: Sierpień 21, 2012, 17:08:32 »
stres to dopiero się zacznie od września .... ^_^

jimmy07

  • Gość
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2471 dnia: Sierpień 21, 2012, 17:53:02 »
91 do Poznania zdolny do służby :) ale tyle stresu co przeżyłem to nikomu nie życzę...

kolego gratulacje :) nie chciałbym być w Twojej sytuacji, poznań 20.08 było 5 z rezerwy i wszyscy zdolni

Offline bartekZ

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 178
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2472 dnia: Sierpień 21, 2012, 19:50:00 »
Cześć. mam pytanie. 3 wrzesnia rozpoczyna sie unitarka. bede 11 dni po zabiegu korekty przegrody nosowej. moge liczyc na jakies lzejsze tratkowniae przez pierwsze kilka dni w przypadku kiedy nie dojde w 100 procentach do siebie?? moze ktos wypowie sie kto juz przeszedl unitarke i czy byly takie przypadki? z gory dzieki za odpowiedz

Offline yves

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2473 dnia: Sierpień 21, 2012, 20:49:31 »
Cześć. mam pytanie. 3 wrzesnia rozpoczyna sie unitarka. bede 11 dni po zabiegu korekty przegrody nosowej. moge liczyc na jakies lzejsze tratkowniae przez pierwsze kilka dni w przypadku kiedy nie dojde w 100 procentach do siebie?? moze ktos wypowie sie kto juz przeszedl unitarke i czy byly takie przypadki? z gory dzieki za odpowiedz


ręce, nogi zdrowe więc obejdzie się bez ulg :]

Offline Przemek1

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 78
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2474 dnia: Sierpień 21, 2012, 22:39:56 »
Cześć. mam pytanie. 3 wrzesnia rozpoczyna sie unitarka. bede 11 dni po zabiegu korekty przegrody nosowej. moge liczyc na jakies lzejsze tratkowniae przez pierwsze kilka dni w przypadku kiedy nie dojde w 100 procentach do siebie?? moze ktos wypowie sie kto juz przeszedl unitarke i czy byly takie przypadki? z gory dzieki za odpowiedz


ręce, nogi zdrowe więc obejdzie się bez ulg :]

Ja po jedenastu dniach po zabiegu czułem się znakomicie. Jak pozbędziesz się stabilizatorów z nosa 2-3 dni i jesteś jak przed operacją ;D Nie ma czym się stresować   -_-