Autor Wątek: Kto do SA PSP w 2012 roku?  (Przeczytany 460008 razy)

Offline fwbp70

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2350 dnia: Sierpień 02, 2012, 12:42:33 »
Wiecie coś na temat Unitarki w Poznaniu?

Offline sawyer

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2351 dnia: Sierpień 02, 2012, 14:37:05 »
wlasnie a co z unitarka w Poznaniu? bedzie czy nie bedzie jesli tak to od kiedy ktoś dzwonił lub pytał ??

Offline fwbp70

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2352 dnia: Sierpień 02, 2012, 14:53:05 »
Być będzie, o ile się nie mylę to od 2 września. Co zabrac ze sobą?

Offline swiatek_95

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2353 dnia: Sierpień 02, 2012, 15:26:57 »
Chłopaki liczę, że któryś z was na unitarce wpadnie na pomysł zrobienia kilku fotek i jakiegoś filmu a później spoi to w całość. Powodzenia panowie, bo unitarka na pewno nie jest taka łatwa i przyjemna.

Offline schenk

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 82
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2354 dnia: Sierpień 02, 2012, 16:27:58 »
Dobitwp , mam pytanie - odnośnie EKG - czy Twoje ekg wyglądało dokładnie jak piszesz ? czy było wysiłkowe ? tzn że robiłeś jakieś ćwiczenie przed badaniem tj. rowerek bieżnia itp i dopiero wtedy miałeś badanie ?
A odnośnie schenka to na skierowaniu do laboratorium się nie spotkałem z czymś takim jak piszesz, OB morfologia badanie na HIV i jakieś inne skróty 3literowe tygu HGV czy coś takiego , ale o tym nie pamiętam.

Aha, dzięki wielkie za informację ;) oby się udało w przyszłym roku.

Offline Stach92

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2355 dnia: Sierpień 02, 2012, 17:24:23 »
Panowie!!! :mellow: czy w Katowicach dostawaliście zaświadczenie do ręki???i jak wzieła to ta baba, to z czym mamy sie stawic 3 wrzesnia jak jest niby napisane w liscie, że z tym zaświadczeniem :gwiazdki:
 

Dołączam się do pytania. Kobieta twierdziła że jak do środy nie zadzwonią to wszystko jest wporzadku i jest zdolny do służby. Nie było telefonu więc widzimy się 3 września cspsp:) tylko co z tym orzeczeniem;/

Offline mateusz6669

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2356 dnia: Sierpień 02, 2012, 17:41:35 »
Panowie!!! :mellow: czy w Katowicach dostawaliście zaświadczenie do ręki???i jak wzieła to ta baba, to z czym mamy sie stawic 3 wrzesnia jak jest niby napisane w liscie, że z tym zaświadczeniem :gwiazdki:
 

Dołączam się do pytania. Kobieta twierdziła że jak do środy nie zadzwonią to wszystko jest wporzadku i jest zdolny do służby. Nie było telefonu więc widzimy się 3 września cspsp:) tylko co z tym orzeczeniem;/

Mi dała babka orzeczenie do ręki i powiedziała że mam sobie przefaksować do szkoły. poszedłem wiec w szpitalu do pokoju gdzie był faks i poszło, a to orzeczenie babka mi dała z powrotem. Do szkoły dzowniłem dla pewności i doszło wiec wszystko gra.

Offline Stach92

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2357 dnia: Sierpień 02, 2012, 18:31:26 »
No tak tylko w moim przypadku trochę to inaczej wyglądało :p gdy ja robiłem badania nie było typa co robi opisy zdjęć rtg i jak podchodzilem do komisji to powiedziano mi że jak płuca są wporzadku to orzeczenie będzie pozytywne ale o tym będzie wiadomo w poniedziałek( ja robiłem badania czwartek i piątek). Jeśli było by coś nie tak mieli dzwonić do mnie z msw telefonu nie było, a orzeczenie miala kobieta przefaksowac sama. Teraz nie wiem czy po orzeczenie mam jechać jeszcze przed szkoła czy oni sami je dostarczą. Dodam jeszcze że do Katowic mam ponad 300km więc na jazde bez sensu nie mam ochoty xd Słyszałem że przychodnia msw w sierpniu jest zamknięta;D

ptoku123

  • Gość
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2358 dnia: Sierpień 02, 2012, 18:57:08 »
Takie pytanko po ile osób na szkoły przyjęli tak jak na stromkach pisze ze po 90?

qsefthuko

  • Gość
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2359 dnia: Sierpień 02, 2012, 19:40:13 »
miałem badania we tych samych dniach co STACH92 wiec tez jestem ciekawk co z tym oświadczeniem :gwiazdki: wie ktoś :straz:

Offline slawek20

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2360 dnia: Sierpień 02, 2012, 20:56:41 »
Bardzo proszę o pomoc kogoś kto miał komisje w Krakowie, czy ze szkoły przyjdzie jakieś potwierdzenie że badania poszły pozytywnie?

Offline Jacek_151

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
  • cel: SA PSP w Karakowie
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2361 dnia: Sierpień 02, 2012, 21:32:21 »
Bardzo proszę o pomoc kogoś kto miał komisje w Krakowie, czy ze szkoły przyjdzie jakieś potwierdzenie że badania poszły pozytywnie?
Nikt nic nie mówił w Krakowie, ze cos wysyłaja

Offline dk19

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2362 dnia: Sierpień 03, 2012, 00:09:21 »
Weźcie wy tak wszystkiego nie przezywajcie. Nie musisz jechac po zadne orzeczenie, oni sami je przefaksuje do szkoly. Nie muszą juz dzwonic. Dostaniecie listy w sierpniu z zaproszeniem do szkoly. Cieszcie się wakacjami bo za miesiac unitarka :)

Offline starszy_gasniczy_jelcz

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2363 dnia: Sierpień 03, 2012, 00:54:04 »
Takie pytanko po ile osób na szkoły przyjęli tak jak na stromkach pisze ze po 90?
     Skoro na stronach piszę, że po 90 to pewnie przyjęli tylko 40. Jeszcze musisz skończyć podstawówkę, gimnazjum, liceum i będziesz mógł  próbować do aspirantki, powodzenia w nauce czytania.

Offline starszy_gasniczy_jelcz

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2364 dnia: Sierpień 03, 2012, 01:04:38 »
Mógłby ktoś opisać szczegółowo jak wygląda badanie u każdego z lekarzy? Co jest sprawdzane? itp. Najbardziej zależy mi na opinii kandydatów z Krakowa. Tylko prosiłbym w miarę możliwości o szczegóły, nie tak jak do tej pory... Pozdrawiam  -_-
       Może opisać ci jeszcze szczegółowo po kolei każdy dzień unitarki? Albo jak pobrać próbkę moczu do badań? Napisz raport żeby mieszkać z mamusią w koszarach. Ludzie co z wami? Ile wy macie lat? Umiecie sami wiązać buty? Takie problemy macie, że się nożyco - rozpieracz w kieszeni otwiera. Dorośnijcie, bo jak nie to szkoła wam w tym pomoże. 

Offline zima

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 113
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2365 dnia: Sierpień 03, 2012, 07:05:14 »
Dołączam się do pytania. Kobieta twierdziła że jak do środy nie zadzwonią to wszystko jest wporzadku i jest zdolny do służby. Nie było telefonu więc widzimy się 3 września cspsp:) tylko co z tym orzeczeniem;/
Dostałem orzeczenie do ręki. Poszedłem do sekretariatu, poprosiłem miłe panie o przefaksowanie orzeczenia do szkoły. Przefaksowały, a oryginał mi oddały i mam go ze sobą.
Wiesz jaki jest sens życia, to dobrze...

ptoku123

  • Gość
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2366 dnia: Sierpień 03, 2012, 07:14:31 »
Człowieku nie unoś się tak bo ci korona z głowy nie spadnie jak odpowiedz na pytanie po to jest to forum aby zadawać pytania i na Nike odpowiadać. Jeśli ci coś nie pasuje to poprostu nie czytaj tego forum.

aaa1

  • Gość
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2367 dnia: Sierpień 03, 2012, 09:52:48 »
UWAGA!!!
Informacja dla ludzi z CS PSP!osoby ktore nie posiadaja zaswiadczenia gdyz kobieta sama je faksowala, a Wy zostaliscie bez "papierka" mogą być spokojne i przyjechać 3 września na unitarke i zostana wpuszczone na podstawie dowodu!!!

Offline Tasior92

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 35
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2368 dnia: Sierpień 03, 2012, 16:19:21 »
Dzwoniono do kogoś z rezerwy z Poznania? Ktoś coś wie na ten temat?

jimmy07

  • Gość
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2369 dnia: Sierpień 03, 2012, 16:29:44 »
Dzwoniono do kogoś z rezerwy z Poznania? Ktoś coś wie na ten temat?

dzwoniłem dzisiaj do szkoły w tej sprawie i powiedziano mi że komendat szkoły nie dostał jeszcze wszystkich oświadczeń lekarskich od wszystkich uczniów więc nie dają narazie znać,pani powiedziała również aby czekać na telefon nawet i do końca sierpnia :)

Offline bartekZ

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 178
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2370 dnia: Sierpień 03, 2012, 19:32:15 »
Cześć. Mam pytanie. W środe skończyłem badania i okazało się że mam za niski cholesterol (117 a powinno byc 140). Komisja kazała poprawic ten wynik i zrobic do tego jeszcze badanie tarczycy (TSH). TSH w jak najlepszym porządku natomiast jeśli chodzi o cholesterol to wyszedl mi 129. zrobilem jeszcze dodatkowo frakcje cholesterolu ( HDL, LDL i trojglicerydy) i tutaj wsyztsko w porzadku. tylko nadal stezenie cholesterolu calkowitego jest za male. ktos mial podobna sytuacje? jak zapatruje sie na to komisja??

Offline lupasss

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2371 dnia: Sierpień 03, 2012, 19:44:38 »
Cześć. Mam pytanie. W środe skończyłem badania i okazało się że mam za niski cholesterol (117 a powinno byc 140). Komisja kazała poprawic ten wynik i zrobic do tego jeszcze badanie tarczycy (TSH). TSH w jak najlepszym porządku natomiast jeśli chodzi o cholesterol to wyszedl mi 129. zrobilem jeszcze dodatkowo frakcje cholesterolu ( HDL, LDL i trojglicerydy) i tutaj wsyztsko w porzadku. tylko nadal stezenie cholesterolu calkowitego jest za male. ktos mial podobna sytuacje? jak zapatruje sie na to komisja??

Niestety muszę Cie zmartwić. Dopóki nie poprawisz wyników badań nie masz szans. Ja 3 albo 4 razy robiłem siku żeby poprawić wynik. Rumianek, woda i tylko liczyć na szczęście. Gdzieś słyszałem ze gość tez miał za niski. odpowiednia dieta i w 2 tygodnie zrobił tak jak trzeba.

Offline FHR

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2372 dnia: Sierpień 03, 2012, 20:20:25 »
Brawo dla P. starszy_gasniczy_jelcz ... jak czyta się niektóre wypowiedzi w tym wątku to płakać się chce, że tacy ludzie kiedyś trafią w szeregi straży pożarnej. Odpowiedzi powtarzają się po kilkanaście razy na te wasze pytania, ale jak ktoś czytać nie potrafi i liczyć życzę powodzenia w przyszłości- szczególnie na unitarce. Też dostałem się za którymś razem i też nie byłem pewny do końca czy przejdę, ale nie panikowałem!!
Jak profesjonalny ratownik może panikować?? Na unitarkach pokażą wam kto rządzi i nie jeden o mamusię będzie wołać, bo już na Komisji widziałem maminsynków... A i jeszcze jedno: Z jednej strony nie dziwie się, bo na naborze np: CS PSP było paru delikwentów, z koszulkami z OSP czapkami i z butami  koszarowym- nie wiem co chcieli pokazać, jednak tacy jeśli dostali się to lepiej, żeby 3.09 nie pokazywali się na terenie koszar..

« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2012, 23:49:07 wysłana przez FHR »

Offline bartekZ

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 178
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2373 dnia: Sierpień 03, 2012, 20:52:39 »
Cześć. Mam pytanie. W środe skończyłem badania i okazało się że mam za niski cholesterol (117 a powinno byc 140). Komisja kazała poprawic ten wynik i zrobic do tego jeszcze badanie tarczycy (TSH). TSH w jak najlepszym porządku natomiast jeśli chodzi o cholesterol to wyszedl mi 129. zrobilem jeszcze dodatkowo frakcje cholesterolu ( HDL, LDL i trojglicerydy) i tutaj wsyztsko w porzadku. tylko nadal stezenie cholesterolu calkowitego jest za male. ktos mial podobna sytuacje? jak zapatruje sie na to komisja??

Niestety muszę Cie zmartwić. Dopóki nie poprawisz wyników badań nie masz szans. Ja 3 albo 4 razy robiłem siku żeby poprawić wynik. Rumianek, woda i tylko liczyć na szczęście. Gdzieś słyszałem ze gość tez miał za niski. odpowiednia dieta i w 2 tygodnie zrobił tak jak trzeba.

z tymi 2 tygodniami to przesadziles. w srode zjadlem jajecznice i w czwartek mialem robione badanie i podskoczylo z 117 do 129. 

Offline lupasss

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2374 dnia: Sierpień 03, 2012, 21:00:06 »
Ja tylko powiedziałem po ilu on powtarzał badania, życzę Ci żebyś poprawił ten wynik w 15 minut i miał z głowy