Autor Wątek: Kto do SA PSP w 2012 roku?  (Przeczytany 460014 razy)

Offline lupasss

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2225 dnia: Lipiec 22, 2012, 13:38:05 »
Szukasz noclegu? Śląskie techniczne zakłady naukowe, ul Sokólska 26, tel (32) 351 19 56. Pokój 2-osobowy po 25 zł od głowy, z tym że uczniowie i studenci mają 50% zniżki.
Psychotesty- na start dostaliśmy zadania w ktorych chodziło o dokończenie szeregu kostek domino. Dokładniej to wyglądało tak że miałeś kilka kostek domino ułożonych jakimś systemem, chodziło o wyczajenie systemu i zapisanie jaką liczbę oczek bd miała ostatnia kostka, potem ciągi liczb i było trzeba wykreślić 7 otoczone liczbami parzystymi  i 2 nieparzystymi. Jest o tyle spoko że przed kązdym zadaniem babka robi przykłady żeby każdy zrozumiał ;) No i na koniec troche głupich pytań. Pytań było 200?  Dacie rade;)
 
Radzę zabrać ze sobą: Dowód!, Książeczke wojskową, mocz ( w pojemniku :)) karte szczepień. Niektórych rzeczy z listy nie ruszają nawet ale lepiej mieć przy sobie niż potem  biegać jeszcze raz po gabinetach :)


szkoda że o tym moczu nie pomyślałem wczesniej  :wall: Teraz będę musiał biegać za pojemnikiem  :gwiazdki:

Offline Paweł888

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2226 dnia: Lipiec 22, 2012, 18:29:49 »
Mam pytanie do tych którzy już  mieli badania w Krakowie. Gdzie mam się zgłosić po obiegówkę?

cosinus

  • Gość
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2227 dnia: Lipiec 23, 2012, 15:19:24 »
zdolny do służby w PSP  :mellow: nóż się w kieszeni otwiera jak widać kandydatów którzy przyjeżdżają z rodzicami. Mamusia za rączke prowadzi do lekarza. Dziecko siedzi a mamusia załatwia rejestracje i pieczątki... Ciekawe kto będzie później ludzi ratował, pewnie mamusia.  :wall:

Offline dylan123

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2228 dnia: Lipiec 23, 2012, 15:30:38 »
Panowie jak to wygląda zakładając, że jeden z lekarzy wypisze nam negatywną opinię, to i tak o tym czy przechodzimy badania decyduje komisja? tak?, proszę o odpowiedz

Offline blabudzki

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2229 dnia: Lipiec 23, 2012, 16:14:34 »
Mam pytanie do tych którzy już  mieli badania w Krakowie. Gdzie mam się zgłosić po obiegówkę?
Tak jak masz napisane w liście, MSWiA Plac Inwalidów 3 - Kraków.
Najpierw są psychotesty, rozmowa z psychologiem i wizyta u psychiatry.
Potem dostajesz obiegówkę i składasz wizytę pozostałym lekarzom.
Panowie jak to wygląda zakładając, że jeden z lekarzy wypisze nam negatywną opinię, to i tak o tym czy przechodzimy badania decyduje komisja? tak?, proszę o odpowiedz
Wszystko zależy od ostatniej opinii komisji

Offline Paweł888

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2230 dnia: Lipiec 23, 2012, 16:34:40 »
blabudzki dzięki za informacje

Offline timolo

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 49
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2231 dnia: Lipiec 23, 2012, 16:54:56 »
chlopaki i jak ta komisja w katowicach ? strasznie ogladaja dokladnie doktorzy czy tylko tak na szybko zeby bylo ? glownie chodzi mi o chirurga :D

Offline dylan123

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2232 dnia: Lipiec 23, 2012, 17:20:03 »

A jak tam laryngolog w Katowicach? i o co chodzi z tą próbą błodnikową? pozdrawiam

Offline pppiterp

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2233 dnia: Lipiec 23, 2012, 17:51:03 »
A jak jest z dentystą, jak mam wprawioną 2 i 3 to chyba się nie czepią no nie??

Offline MateuszOsp

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 56
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2234 dnia: Lipiec 23, 2012, 21:22:41 »
Panowie dzisiaj kolejna 10 w Poznaniu do przodu :straz: Jak ktos bedzie chcial to opisze wszystko po kolei jak to przebiegaja i na co lekarze patrza ( o ile na cos patrza :D)
" Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia " [Albert Einstein]
"To brak wiary w siebie sprawia, że ludzie boją się podejmować wyzwania. Ja w siebie wierzę." - Muhammad Ali. http://www.youtube.com/watch?v=JDq4rHzPYv4
Dostrzeganie najmniejszych.... Cecha odróżniająca zawód od powołania

Offline Firefajter998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 141
  • JRG
    • OSP RADUŃ
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2235 dnia: Lipiec 23, 2012, 21:57:26 »
To dawaj czekamy :D


A i mam jeszcze pytanie dzisiaj miałem małe spięcie z pewnym kolesiem no i daliśmy sobie po jednym w twarz i mam trochę "podbite", ale mam nadzieję zejdzie do wtorku następnego. Jak myślicie komisja może się ostro tego czepiać? :/
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2012, 22:01:42 wysłana przez Firefajter998 »

Offline Nejvrot

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2236 dnia: Lipiec 23, 2012, 22:16:08 »
Komisja jak komisja ale wydaje mi się, że psycholog może jeśli zobaczy....;/ Najwyżej jakąś ściemę za bujaj;P

Offline lupasss

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2237 dnia: Lipiec 23, 2012, 23:07:27 »
chlopaki i jak ta komisja w katowicach ? strasznie ogladaja dokladnie doktorzy czy tylko tak na szybko zeby bylo ? glownie chodzi mi o chirurga :D

Zależy jaki lekarz. z chirurgiem to akurat trzeba mieć szczęście żeby sie dostać bo bierze 10 obiegówek dziennie i koniec. Stomatolog to nawet się nie siada na fotel. Okulista lajtowy, jest prawie cały czas, wiec nie ma problemu żeby sie dostać. Neurolog tak samo... Najgorzej jest u laryngologa, z tego co wiem dwóch poleciało  :gwiazdki:

Offline lukiwrc

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 98
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2238 dnia: Lipiec 24, 2012, 00:19:35 »
zdolny do służby w PSP  :mellow: nóż się w kieszeni otwiera jak widać kandydatów którzy przyjeżdżają z rodzicami. Mamusia za rączke prowadzi do lekarza. Dziecko siedzi a mamusia załatwia rejestracje i pieczątki... Ciekawe kto będzie później ludzi ratował, pewnie mamusia.  :wall:

Serio takie rzeczy się wyprawiają?? 20 letni koń a z mamusią przychodzi... Unitarka mam nadzieje wszystko zweryfikuje.

Offline timolo

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 49
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2239 dnia: Lipiec 24, 2012, 08:24:06 »
MateuszOsp pisz pisz czy dokładnie oglądają i czego się czepiaja :)

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2240 dnia: Lipiec 24, 2012, 09:00:13 »
To dawaj czekamy :D


A i mam jeszcze pytanie dzisiaj miałem małe spięcie z pewnym kolesiem no i daliśmy sobie po jednym w twarz i mam trochę "podbite", ale mam nadzieję zejdzie do wtorku następnego. Jak myślicie komisja może się ostro tego czepiać? :/

Proponuję już trochę uważać na to co się robi i mówi, małe spięcie może skończyć się mordobiciem, później sprawą w sądzie i będziesz człowieku pozamiatany z myślami o PSP. Czasami trzeba wypić szklankę wody dla ochłody... A adrenalinę rozładować np poprzez wyrywanie chwastów w ogródku  :wacko: :wacko:
EGO = 1 / wiedza

Offline Firefajter998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 141
  • JRG
    • OSP RADUŃ
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2241 dnia: Lipiec 24, 2012, 09:32:08 »
To dawaj czekamy :D


A i mam jeszcze pytanie dzisiaj miałem małe spięcie z pewnym kolesiem no i daliśmy sobie po jednym w twarz i mam trochę "podbite", ale mam nadzieję zejdzie do wtorku następnego. Jak myślicie komisja może się ostro tego czepiać? :/

Proponuję już trochę uważać na to co się robi i mówi, małe spięcie może skończyć się mordobiciem, później sprawą w sądzie i będziesz człowieku pozamiatany z myślami o PSP. Czasami trzeba wypić szklankę wody dla ochłody... A adrenalinę rozładować np poprzez wyrywanie chwastów w ogródku  :wacko: :wacko:


No rozumiem rozumiem spoko dla tego się bardziej powstrzymałem bo jednak lampka mi się załączyła, że jeszcze mnie badania czekają i odszedłem na bok. A zaatakowany zostałem z tyłu przy wychodzeniu z samochodu więc dostałem "strzał" z zaskoczenia. Szczęście na pewno nic nie będzie widać do czasu badań bo już tylko jest minimalnie :)

Offline Greg4

  • SA PSP Poznań
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 103
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2242 dnia: Lipiec 24, 2012, 12:04:18 »
kurde, byłem przed chwilą u dentysty sprawdzić czy wszystkie zęby mam ok i jak wszyło, zrobiła mi się dziura pod plombą... wieczorem idę, żeby mi ją zrobiła...
ja pierdziele we wrześniu miałem wszystkie zęby zrobione, a tu przed komisją masz...
ogólnie dentysta w Poznaniu skrupulatnie sprawdza uzębienie?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2012, 12:10:50 wysłana przez Greg4 »

jimmy07

  • Gość
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2243 dnia: Lipiec 24, 2012, 12:23:00 »
lupas a gdzie poleciały te 2 osoby w krakowie ,w poznaniu czy częstochowie ?

Offline MateuszOsp

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 56
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2244 dnia: Lipiec 24, 2012, 12:41:13 »
Sorry Panowie,że tak późno ale sami wiecie jak to jest po badaniach  :mellow: . Badania zaczynają się o 6.45 - wychodzi Pani z pokoju i daje wszystkim obiegówki. Do obiegówki macie załączoną małą karteczkę z godzinami przyjęć lekarzy. Nie patrzcie na godziny tylko idźcie od razu. np: Pani dermatolog- od godz. 14 a chlopaki byli u niej jakos przed 13 :). Nie pamiętam wszystkich nazw tych lekarzy, ale tych który pamietam to opisze. Psycholog- przychodzisz dostajesz test ponad 300 pytan. Znajduja sie pytania typu : Czy kochasz mame , Czy trzymajac w reku naładowany karabin maszynowy czułbyś się troche nieswojo. Były także pytania o Kościół np: czy uważasz ,że pieniadze Koscioła powinny być przeznaczone na potrzeby naukowe... Która z liczb nie pasuje 7,9,11.., Czy miewasz koszmary, Czy mówisz przez sen, Czy ktoś mówił tobie ,że mówisz przez sen otp. Ogólnie wiekszosc pytan to sa tak żeby były a jest kilkadziesiat , które się powtarzają tylko są inaczej sformułowane np: 47 pytanie i 276 sa takie same tylko inaczej sformułowane(akurat te pytania nie musza byc takie same tylko podalem taki przykład). Pani psycholog nie sprawdza wszystkiego tylko wybrane pytania według klucza i patrzy czy nie kłamiesz itp. Wiem ,że pytania z uczuciami się powtarzają- czy masz problemy z okazywaniem ich itp... Jak zrobisz test dostajesz taką jakby ankiete w której piszesz dlaczego do strazy itp... na koniec test na inteligencję- nie jest trudny ale po tych pytaniach juz sie nie chce zbytnio;) test trwa 20 minut i jest na zasadzie który obrazek pasuje do reszty... Laryngolog- u mnie akurat to była formalnośc, chociaż nigdy sie nie sprawdzałem. Podchodzi sprawdza przegrode, nastepnie zaglada w ucho - prawe , lew... dermatolog - Pani każe się rozebrac do slipek podniesc stopy itp- patrzy czy nie masz grzybicy itp.- spoko babka:)  dentysta - każe wywalic jezyk poruszac nim w prawo, lewo , zacisnac zeby - nastepnie kaze otworzyć buzie i szybkim okiem patrzy czy masz wszystkie i czy zrobione... okulista- najbardziej sie bałem- wchodzisz czytasz tablice( szkoda ze nikt nie powiedzial, to bym zapamietal wam jakie sa cyferki. Nastepnie daje tablice Ishihary... u mnie byl z tym problem ale jak ktos tego nie umie do konca bezbłednie przeczytac to ma metode tzw. wilczka- Pani swieci jakims pudłem w ktorym sa dziurki i kaze powiedziec jaki to kolor... jak to przejdziesz to gitara...Psychiatra to formalnosc... Ogólnie badania ida mega szybko , nawet bardzo- nie patrzcie na godziny przyjec na tej karteczce tylko sami łaźcie i pukajcie. Na koniec Pani doktor siedzi w pokoju i mowi czy zdolny czy nie... Tez mega sympatyczna Pani...:) Jakbyście mieli pyatani co do lekarzy ktorych nie wymienilem to pytajcie :) Wszystkich lekarzy można "zrobic" do godziny 13-14 Ogólnie wszystko mega sprawnie przebiega:)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2012, 12:44:47 wysłana przez MateuszOsp »
" Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia " [Albert Einstein]
"To brak wiary w siebie sprawia, że ludzie boją się podejmować wyzwania. Ja w siebie wierzę." - Muhammad Ali. http://www.youtube.com/watch?v=JDq4rHzPYv4
Dostrzeganie najmniejszych.... Cecha odróżniająca zawód od powołania

Offline BaKs

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 138
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2245 dnia: Lipiec 24, 2012, 14:51:47 »
kurde, byłem przed chwilą u dentysty sprawdzić czy wszystkie zęby mam ok i jak wszyło, zrobiła mi się dziura pod plombą... wieczorem idę, żeby mi ją zrobiła...
ja pierdziele we wrześniu miałem wszystkie zęby zrobione, a tu przed komisją masz...
ogólnie dentysta w Poznaniu skrupulatnie sprawdza uzębienie?

Dentysty nie masz się co obawiać chyba że nie masz połowy półki z przodu :D Gratuluje tym co się dostali !! Ciszcie się wolnością póki możecie ;]

Offline radk177

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 282
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2246 dnia: Lipiec 24, 2012, 14:54:48 »
Panowie mam pytanie. Czy w Krakowie jest stomatolog ? Obawiam sie trochę bo mam 2 zęby uszkodzone i nie wiem czy robić z nimi na szybko czy będę mógł po badaniach na spokojnie ? Reszta wszystko zdrowe i piękne :D tylko z tylnymi dwoma mam problem. Proszę o konkretną odpowiedź.
A do innych obawiających się o przegrodę mogę powiedzieć ze niema się czego obawiać, znajomy miał badania i został poinformowany ze ma skrzywioną ale drożną. Na komisji usłyszał zdolny, lecz powiedziano mu że musi to zrobić w przyszłości lecz teraz jest takie prawo że mogą mu dać orzeczenie o zdolności ze skrzywioną przegrodą.

Offline lupasss

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2247 dnia: Lipiec 24, 2012, 15:09:52 »
wbrew pozorom nie jest tak łatwo jak mówią inni. Są lekarze, którzy sie nie czepiają, jak stomatolog czy chirurg ale są lekarze czyt. Laryngolog, okulista, psycholog, że sprawdzają bardzo dokładnie każdy szczegół. Oczywiście wszystkie wyniki musza być idealne ( niektórzy robią po 3 lub 4 razy na własny koszt) RTG tez. Wiem ze wczoraj w Katowicach poleciało dwóch na laryngologu, jeden na EKG, dzisiaj z kolei 3 poleciało na samym psychologu, nie wiem jak dalej.

Offline wudzekFire

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 198
  • Cel: PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2248 dnia: Lipiec 24, 2012, 15:42:25 »
Zdolny do służby SA PSP Poznań.

Offline Szymeczek

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #2249 dnia: Lipiec 24, 2012, 15:56:12 »
Witam,

Podczas wizyty u psychologa w poznaniu jest także rozmowa z psychologiem czy tylko testy?