Autor Wątek: Kto do SA PSP w 2012 roku?  (Przeczytany 460105 razy)

Offline gadzina92

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 241
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1150 dnia: Maj 06, 2012, 21:03:14 »
Może i prezydent podpisze ustawę ale ma ona wejść w życie z początkiem 2013 roku

Offline bodzio206

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 153
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1151 dnia: Maj 06, 2012, 21:52:59 »
No właśnie, ustawa ma mieć vacatio legis, więc wejdzie w życie(o ile zostanie przyjęta przez sejm i podpisana przez prezydenta) od 1 stycznia 2013.

Powodzenia życzę wszystkim startującym, niech się dostaną najlepsi!!
Wiesz jak rozpoznać strażaka w tłumie panicznie uciekających ludzi?? Zawsze będzie biegł w przeciwną stronę niż wszyscy inni.

Offline minus122

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 63
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1152 dnia: Maj 06, 2012, 22:10:46 »
Jestem tylko ciekaw ile będzie ostatecznie zgłoszeń do poznania mam nadzieje że nie aż taki kosmos widzę że na samym forum dużo ludzi którzy ostro się przygotowują a tu tylko 90 miejsc będzie bardzo ciężko ;/

Offline fire112998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1153 dnia: Maj 06, 2012, 22:38:32 »
Kto z okolic Koszalina stara się do SA PSP w Poznaniu ?
jak coś to pisać.

Offline zembol

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 44
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1154 dnia: Maj 07, 2012, 15:25:15 »
Opłatę egzaminacyjną wysyłaliście na adres szkoły? Chodzi mi o Kraków.
I skąd mogę wiedzieć czy pieniądze wpłynęły na konto i czy wszystkie dokumenty które wysłałem się zgadzają?

Offline sheldon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.658
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1155 dnia: Maj 07, 2012, 15:29:36 »
Możesz powróżyć z fusów albo zadzwonić do wróżbity.  :gwiazdki:
Albo... (co pewnie przez głowę Ci nie przeszło) - po prostu zadzwonić za kilka dni do działu rekrutacji i spytać się. ZA TO IM PŁACĄ.  :wall:
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!

Offline Ja4o

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 175
  • Nauka to lokata
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1156 dnia: Maj 07, 2012, 15:30:59 »
Weź telefon i zadzwoń do Krakowa, nie trzeba być w tej kwestii geniuszem ... na stronie masz odnośnik ''Rekrutacja'' i nawet ładnie pogrubione najważniejsze. Na co wysyłać , gdzie i dlaczego i czy zwracają kasę nawet '' nie zwracają''.

Offline Ice-Man

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 358
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1157 dnia: Maj 07, 2012, 16:18:26 »
Dzisiaj wykonałem telefon do CSPSP, oczywiście nic nie zastąpi rozmowy telefonicznej. Dowiedziałem się, że wszystko z dokumentami jest okej, i nie zostaje nic jak czekać do dnia egzaminu. No i nie zapomnieć zabrać papierów ze sobą na egzamin, bo nie dopuszczą. Także dzwonić, słuchawka nie gryzie ;]
==> http://chomikuj.pl/ice-man <==
Testy do Szkół Aspirantów, testy na naborach do PSP, do KPP, materiały szkoleniowe OSP :)

Offline zembol

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 44
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1158 dnia: Maj 07, 2012, 16:36:58 »
Dzwoniłem do szkoły no i dokumenty doszły,ale jak spytałem czy wszystkie dokumenty się zgadzają i czy pieniądze wpłynęły na konto to powiedziała mi że ona się tym nie zajmuje tylko komisja rewizyjna. A skąd mam być pewien że pieniądze wpłynęły???

Offline Ja4o

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 175
  • Nauka to lokata
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1159 dnia: Maj 07, 2012, 17:16:22 »
Nie nie wpłynęły odpadłeś za rok spróbujesz znowu  :'(

maciekm90

  • Gość
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1160 dnia: Maj 07, 2012, 17:37:41 »
jak masz potwierdzenie przelewu z banku czy poczty to mysle ze mozesz byc spokojny

Offline sajan19992

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1161 dnia: Maj 07, 2012, 22:15:00 »
startuje ktos do czestochowy z okolic opoczna lub piotrkowa trybunalskiego ?

Offline Raizo

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 116
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1162 dnia: Maj 07, 2012, 22:24:56 »
a może startuje ktoś do częstochowy z podkarpacia ??

Offline mlodyasp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 135
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1163 dnia: Maj 07, 2012, 23:33:15 »
a z Warmińsko-Mazurskiego i Podlasia Okolice Suwałk?

Offline reksio

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 58
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1164 dnia: Maj 08, 2012, 22:16:03 »
czy ktoś z okolic Rybnika, Wodzisławia, Raciborza wybiera się do Poznania?

gosc cs

  • Gość
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1165 dnia: Maj 09, 2012, 00:40:23 »
Dokładnie, mądre słowa. Jedynie w Częstochowie mieli unitarkę. Sam jestem w Poznaniu i jak rozmawiałem z kolegami z Cze-wy to nie mogłem uwierzyć.

 jak czytam te wypociny kadecikow z krk to smiech na sali:D starzy nie potrafili wam unitarki zrobic?:D oni bardzo chetnie by was przeciorali ale nie mogli! chcecie przejsc unitarke, miec co wspominac i byc z tego dumni? zapraszam do CSPSP! jedyna szkola ktora moze wam to zapewnic! pozniej po skonczeniu szkoly czy nawet w trakcie jej trwania bedzie dumni z siebie ze przeszliscie unitarke a nie jak kadeciki z krk! nawet maszerowac nie potrafia dobrze :D:D jak chcecie unitarke mlodym zrobic jak wy sami nie mieliscie i nie macie zielonego pojecia jak to wyglada!  :rofl:pozdro dla pozdrawiam wszystkich chetnych i zycze powodzeniach na testach :))

Offline swiatek_95

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1166 dnia: Maj 09, 2012, 12:14:17 »
a może startuje ktoś do częstochowy z podkarpacia ??

Dlaczego z Podkarpacia do Częstochowy? Nie bliżej do Krakowa?

wykroczenie

  • Gość
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1167 dnia: Maj 09, 2012, 12:34:18 »
A ja mam do Was troszke inne pytanie, chcę w tym roku startować do jednej z aspirantek ale przypomniało mi się, że w zeszłym roku zostałem ukarany za pewne wykroczenie. Głupia sprawa. Wiem na pewno, że nie figuruje w krajowym rejestrze karnym. Jest to tylko wykroczenie. Orientujecie się może jak szkoła na to reaguje? Czy to przekreśla moje szanse?

Offline tayron

  • "Wystarczy odrobina tlenu, by wybuchł w śmiertelnym szale..."
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 224
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1168 dnia: Maj 09, 2012, 15:38:13 »
A ja mam do Was troszke inne pytanie, chcę w tym roku startować do jednej z aspirantek ale przypomniało mi się, że w zeszłym roku zostałem ukarany za pewne wykroczenie. Głupia sprawa. Wiem na pewno, że nie figuruje w krajowym rejestrze karnym. Jest to tylko wykroczenie. Orientujecie się może jak szkoła na to reaguje? Czy to przekreśla moje szanse?

Jeśli jest to tylko wykroczenie to myślę, że nie musisz się tym martwić. Na stronach SA dokładnie masz napisane:
Cytuj
"niekaralność za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe.

Offline bartekZ

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 178
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1169 dnia: Maj 09, 2012, 16:36:56 »
Orientujecie się może ile podań jest już złożonych w KRK a ile w Czestochowie??

Offline starszy_gasniczy_jelcz

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1170 dnia: Maj 09, 2012, 17:47:07 »
Dokładnie, mądre słowa. Jedynie w Częstochowie mieli unitarkę. Sam jestem w Poznaniu i jak rozmawiałem z kolegami z Cze-wy to nie mogłem uwierzyć.

 jak czytam te wypociny kadecikow z krk to smiech na sali:D starzy nie potrafili wam unitarki zrobic?:D oni bardzo chetnie by was przeciorali ale nie mogli! chcecie przejsc unitarke, miec co wspominac i byc z tego dumni? zapraszam do CSPSP! jedyna szkola ktora moze wam to zapewnic! pozniej po skonczeniu szkoly czy nawet w trakcie jej trwania bedzie dumni z siebie ze przeszliscie unitarke a nie jak kadeciki z krk! nawet maszerowac nie potrafia dobrze :D:D jak chcecie unitarke mlodym zrobic jak wy sami nie mieliscie i nie macie zielonego pojecia jak to wyglada!  :rofl:pozdro dla pozdrawiam wszystkich chetnych i zycze powodzeniach na testach :))


I to mówi ktoś kto nie miał unitarki? I w dodatku nigdy nie był na prawdziwej akcji.

Offline krzysiekosp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1171 dnia: Maj 09, 2012, 18:25:14 »
Dalibyście sobie spokój z tym wyliczaniem kto miał lepszą unitarkę a kto gorszą. Myślę że dla osób chcących się dostać do szkoły tak jak ja to jest najmniejszy problem

Offline SwordOfUltimate

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1172 dnia: Maj 09, 2012, 18:32:33 »
Dokładnie, mądre słowa. Jedynie w Częstochowie mieli unitarkę. Sam jestem w Poznaniu i jak rozmawiałem z kolegami z Cze-wy to nie mogłem uwierzyć.

 jak czytam te wypociny kadecikow z krk to smiech na sali:D starzy nie potrafili wam unitarki zrobic?:D oni bardzo chetnie by was przeciorali ale nie mogli! chcecie przejsc unitarke, miec co wspominac i byc z tego dumni? zapraszam do CSPSP! jedyna szkola ktora moze wam to zapewnic! pozniej po skonczeniu szkoly czy nawet w trakcie jej trwania bedzie dumni z siebie ze przeszliscie unitarke a nie jak kadeciki z krk! nawet maszerowac nie potrafia dobrze :D:D jak chcecie unitarke mlodym zrobic jak wy sami nie mieliscie i nie macie zielonego pojecia jak to wyglada!  :rofl:pozdro dla pozdrawiam wszystkich chetnych i zycze powodzeniach na testach :))

Ciekawe czemu wszyscy tacy madrzy i pisza jako gość? Co boicie sie ze dowiemy sie kim jestescie? Skoro chcecie konfrontacji to zapraszamy, tacy mocni jestescie bo mieliscie unitarke? A zobaczcie kto wygrywa wszystkie zawody i konkurencje sportowe? I to niby Wy jestescie wysportowani i najlepsi...smiech na sali. Unitarka Wam tylko jak widac pranie mozgu zrobila ktorego juz dawno nie macie. Wy mieliscie unitarke i na tym sie skonczylo, tyle Waszej praktyki na szkole, zamiast jezdzic do akcji jak w Krakowie. Ale spokojnie, za rok nie bedzie juz takiego glupiego pisania, bo unitarka bedzie i kazdy bedzie mial co wspominac. Pozdrawiam kadet poznan

Offline muniek

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 146
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1173 dnia: Maj 09, 2012, 19:15:10 »
w formularzu podania w Częstochowie  należy wpisać język obcy i określic jego poziom, (stopień opanowania : początkujący, średnio zaawansowany, zaawansowany), w pozostałej części formularza nie ma nigdzie informacji by podać ocene z języka obcego aby otrzymać dodatkowe pkt preferencyjne, wie ktoś może jak to w czestochowie sprawdzają?

Offline cymber

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Cel osiągnięty
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1174 dnia: Maj 09, 2012, 20:01:48 »
wysyłasz przecież świadectwo... tam masz ocenę z języka...
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!