Autor Wątek: Kto do SA PSP w 2012 roku?  (Przeczytany 460031 razy)

Kamillllll

  • Gość
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1075 dnia: Kwiecień 27, 2012, 23:44:20 »
Kolego, ja za Lasik płaciłem 2700 w Poznaniu robiłem w Lexummedica. Efekty... Ja na drugi dzień już w miare łapałem ostrość ale troche się rozmazywały drobne literki z bliska a tydzień po operacji miałem niewiele gorsze wyniki niż teraz po 2 miesiącach (20 kwietnia wizyta była). Dzisiaj wróciłem z przegrody. Sama operacja całkiem w miare, lekki ból był ale nie taki, żeby nie szło wytrzymać. Zaraz po operacji natomiast nawalał mnie łeb masakrycznie, dwie osoby jeszcze miały tego dnia przegrode robioną i nikogo tak nie bolał a ja nie moglem wytrzymać. Pierwsza godzina najgorsza potem z górki. Dwa dni gorączki, w nocy pobudka co godzinę no i źle się pije czy je z zatkanym całkowicie nosem. Wczoraj wyjęli mi te "dreny" z nosa i gorączka przeszła jak ręką odjął i noc całkowicie przespana :D No to już mam chyba wszystko jeśli chodzi o badania.

Kolego ile czekałeś na tą operację w Lexummedica w Poznaniu ??

torek

  • Gość
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1076 dnia: Kwiecień 28, 2012, 01:44:30 »
Odnośnie miejsc w Krakowskiej szkole - remont w szkole skończy się zanim przyjdzie nowa kompania więc miejsc bedzie taka jak wszędzie. Mozecie byc tego pewni. Jedyne co denerwuje obecnych kadetów na szkole to to ze nowo przyjeci bedą mieli warunki do mieszkania jak marzenie (wszystko nowe itp.)....... Aha i jeszcze jedno dla tych co się dostaną do Krakowa. Nie dajcie sie na unitarce. Jak bedą cwaniakować i nie wiadomo co opowiadać to przypomnijcie im ze oni nie mieli unitarki i nie mają nawet pojęcia co to jest :) Pozdrawiam

kadete

  • Gość
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1077 dnia: Kwiecień 28, 2012, 12:32:33 »
Cwaniak to jestes Ty torek narazie. Remont nie skonczy sie wczesniej, nowo przyjeci beda  mieszkac na hotelu. Nie wiem kogo to denerwuje bo nikt nic nie mowi odnosnie tego ze nowi beda miec lepiej. Wszyscy sa zadowoleni z Kompanii. Unitarki nie było ? bo nikt ze starych nie potrafił jej zapewnic. Tyle ode mnie.

mikal

  • Gość
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1078 dnia: Kwiecień 28, 2012, 13:56:34 »
Odnośnie miejsc w Krakowskiej szkole - remont w szkole skończy się zanim przyjdzie nowa kompania więc miejsc bedzie taka jak wszędzie. Mozecie byc tego pewni. Jedyne co denerwuje obecnych kadetów na szkole to to ze nowo przyjeci bedą mieli warunki do mieszkania jak marzenie (wszystko nowe itp.)....... Aha i jeszcze jedno dla tych co się dostaną do Krakowa. Nie dajcie sie na unitarce. Jak bedą cwaniakować i nie wiadomo co opowiadać to przypomnijcie im ze oni nie mieli unitarki i nie mają nawet pojęcia co to jest :) Pozdrawiam

Dokładnie, mądre słowa. Jedynie w Częstochowie mieli unitarkę. Sam jestem w Poznaniu i jak rozmawiałem z kolegami z Cze-wy to nie mogłem uwierzyć.

Offline Szubek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1079 dnia: Kwiecień 28, 2012, 15:41:46 »
a możesz powiedzieć dlaczego oni  nie mieli unitarki?

I jakby był ktoś chętny kto już skończył aspirantkę albo właśnie w niej jest i chciałby mi odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących szkoły to proszę o kontakt na priv, na mail: szubek2@gmail.com bądź gg: 6337396. Byłbym bardzo wdzięczny, kilka rzeczy mnie męczy i chciałbym znać na to odpowiedź.

Offline starszy_gasniczy_jelcz

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1080 dnia: Kwiecień 28, 2012, 16:53:41 »
Odnośnie miejsc w Krakowskiej szkole - remont w szkole skończy się zanim przyjdzie nowa kompania więc miejsc bedzie taka jak wszędzie. Mozecie byc tego pewni. Jedyne co denerwuje obecnych kadetów na szkole to to ze nowo przyjeci bedą mieli warunki do mieszkania jak marzenie (wszystko nowe itp.)....... Aha i jeszcze jedno dla tych co się dostaną do Krakowa. Nie dajcie sie na unitarce. Jak bedą cwaniakować i nie wiadomo co opowiadać to przypomnijcie im ze oni nie mieli unitarki i nie mają nawet pojęcia co to jest :) Pozdrawiam

Ha ha ha czyżby jakiś "stary" z Krakowa poczuł się smutny z dala od szkoły i próbuje wyładować frustrację w internecie bo zabrakło mu odwagi w rzeczywistości?  Gdzie jest napisane, że unitarka musi być pod namiotami? Każda kompania od początku szkoły uważa, że ich młodzi nie mieli unitarki. My nie mieliśmy? Ale za to wy będziecie mieć. Nowe "mieszkania" nas denerwują? Zobaczymy jak będziecie je sprzątać, bo wiadomo, że o nowe bardziej się dba i kadra ostrzej pilnuje, poza tym remont się skończy pod koniec roku i nie wiadomo,czy nie przeniosą tam obu kompanii.  Zazdrościć to będzie się po kilku miesiącach  starym, że już mają mniej niż więcej do końca.
 

młodszy sekcyjny

  • Gość
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1081 dnia: Kwiecień 28, 2012, 17:06:02 »
To że Oni nie mieli unitarki to prawda ale najważniejsze jest to aby Ci nowo przyjęci dowiedzieli się jak smakuje prawdziwa unitarka. Skoro starzy zostali poszkodowani że nie mieli unitarki to przecież nie mogą dopuścić do tego aby nowo przyjęci tez byli poszkodowani. Współczucia dla nowo przyjetych sluchaczy  :gwiazdki: niech dostaną po dupie.

Pozdrawiam KSJRG Cichocimka

pluszzz

  • Gość
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1082 dnia: Kwiecień 28, 2012, 17:08:53 »
W Krakowie podobno będzie nowy komendant więc wszystko co do tej pory było może się zmienić.

Offline mercu

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 62
  • SAP
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1083 dnia: Kwiecień 29, 2012, 17:59:08 »
nadal aktualne nieoficjalne informacje co do 60 miejsc w Krakowie ? ma ktoś jakieś nowe informacje bo nie wiadomo czy już będą gotowe te miejsca na nowy rocznik od Września i będzie jak w Częstochowie 90.

Offline Vreal2012

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 531
  • cel CS PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1084 dnia: Kwiecień 29, 2012, 19:54:07 »
Siemka! Mam pytanie o życiorys kandydata czy może byc napisany w formie CV??
Nigdy nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył cię z gry!
Lubie z@pierd@l@ć!
Patrz w lusterka motocykle są wszędzie! LwG;)

Offline Ja4o

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 175
  • Nauka to lokata
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1085 dnia: Kwiecień 29, 2012, 21:39:40 »
Jak startujesz do Krakowa to masz odpowiedni załącznik na życiorys i nie kombinuj po prostu napisz go tam i tyle.

Offline lukiwrc

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 98
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1086 dnia: Kwiecień 30, 2012, 13:44:51 »
Kolego, ja za Lasik płaciłem 2700 w Poznaniu robiłem w Lexummedica. Efekty... Ja na drugi dzień już w miare łapałem ostrość ale troche się rozmazywały drobne literki z bliska a tydzień po operacji miałem niewiele gorsze wyniki niż teraz po 2 miesiącach (20 kwietnia wizyta była). Dzisiaj wróciłem z przegrody. Sama operacja całkiem w miare, lekki ból był ale nie taki, żeby nie szło wytrzymać. Zaraz po operacji natomiast nawalał mnie łeb masakrycznie, dwie osoby jeszcze miały tego dnia przegrode robioną i nikogo tak nie bolał a ja nie moglem wytrzymać. Pierwsza godzina najgorsza potem z górki. Dwa dni gorączki, w nocy pobudka co godzinę no i źle się pije czy je z zatkanym całkowicie nosem. Wczoraj wyjęli mi te "dreny" z nosa i gorączka przeszła jak ręką odjął i noc całkowicie przespana :D No to już mam chyba wszystko jeśli chodzi o badania.

Kolego ile czekałeś na tą operację w Lexummedica w Poznaniu ??

Ja czekałem jakieś 3tygodnie, także nie aż tak długo.

Offline skibczy89

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1087 dnia: Kwiecień 30, 2012, 21:10:09 »
A ja z kolei zacznę nowy wątek. Ktoś z Ciechanowa lub okolic wybiera się do SA PSP Pyrlandia? Ja już tu gnije a zawsze to raźniej ze swomi...;)

hehehe:)

  • Gość
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1088 dnia: Maj 01, 2012, 00:49:13 »
HEhe. Młodzi z Krakowa mieli unitarke? Ktoś tutaj chyba sobie jaja robi? Jestem z Poznania i co nieco słyszeliśmy o ostatniej unitarce w Krakowie. Czytając wasze komentarze dochodzę do wniosku ze wam by sie naprawde  należała unitarka a nie jak do tej pory narzekanie ze jak to nie jest źle na tej szkole. Wyspać się nie dadzą - no masakra. A najlepsze będzie na unitarce w sierpniu. Będą wielkie kozaki jak to oni nie mieli na unitarce ( w ciepłych łóżeczkach ). Mam nadzieje ze jeszcze ktos wam tam da pożądnie popalić :) Pozdrawiam

Danza

  • Gość
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1089 dnia: Maj 01, 2012, 08:02:55 »
Słyszałem że w Poznaniu unitarka się nie skończyła;) Kadeci wczoraj w 30 stopniowym upale pobiegali sobie w pełnym;D

gościu gościu

  • Gość
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1090 dnia: Maj 01, 2012, 13:41:44 »
HEhe. Młodzi z Krakowa mieli unitarke? Ktoś tutaj chyba sobie jaja robi? Jestem z Poznania i co nieco słyszeliśmy o ostatniej unitarce w Krakowie. Czytając wasze komentarze dochodzę do wniosku ze wam by sie naprawde  należała unitarka a nie jak do tej pory narzekanie ze jak to nie jest źle na tej szkole. Wyspać się nie dadzą - no masakra. A najlepsze będzie na unitarce w sierpniu. Będą wielkie kozaki jak to oni nie mieli na unitarce ( w ciepłych łóżeczkach ). Mam nadzieje ze jeszcze ktos wam tam da pożądnie popalić :) Pozdrawiam

taki cwaniak jesteś? Wielki pan strażak , pewnie ani razu przy akcji nie byłeś, taką macie "super" jednostkę, co z tego że nie miałem unitarki? Unitarka nie zrobi ze mnie dobrego strażaka , a praktyka w JRG tak... a o to chyba chodzi w tej szkole nie? A po za tym ile w tym naszej winy , że nie było unitarki he? Proponuje napisać zażalenie do KG, a nie płakać na forum....

Offline dylan123

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1091 dnia: Maj 01, 2012, 21:06:15 »
Mam pytanie, czy jak składaliście papiery osobiście, to od was też nie chcieli świadectwa szkolnego potwierdzonego notarialnie, a tylko i wyłącznie ksero?. pozdrawiam.

Offline dylan123

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1092 dnia: Maj 01, 2012, 21:08:02 »
świadectwo notarialnie lub oryginalne  kazali zabrać na egzamin praktyczny, jak dla mnie to trochę dziwne :gwiazdki:

Offline Ba3rt

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1093 dnia: Maj 02, 2012, 10:10:33 »
jak opłacaliście opłatę rekrutacyjna w SA Kraków to jaką nazwę odbiorcy podawaliście?

Offline bartekZ

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 178
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1094 dnia: Maj 02, 2012, 10:21:24 »
Wiadomo już ile będzie miejsc w Krakowie??

Offline krzysiekosp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1095 dnia: Maj 02, 2012, 18:14:57 »
Nie wiadomo . CZYTAJ FORUM !!!

aspasp

  • Gość
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1096 dnia: Maj 02, 2012, 18:27:09 »
Kraków - 90 miejsc

Offline bochniarz91

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1097 dnia: Maj 02, 2012, 20:41:05 »
Bedzie 200 ;) heh naprawdę .Raczej nie ogłosza liczby miejsc ta sama historia miała miejsce rok temu ..

Offline jodanke

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1098 dnia: Maj 02, 2012, 22:36:33 »
HEhe. Młodzi z Krakowa mieli unitarke? Ktoś tutaj chyba sobie jaja robi? Jestem z Poznania i co nieco słyszeliśmy o ostatniej unitarce w Krakowie. Czytając wasze komentarze dochodzę do wniosku ze wam by sie naprawde  należała unitarka a nie jak do tej pory narzekanie ze jak to nie jest źle na tej szkole. Wyspać się nie dadzą - no masakra. A najlepsze będzie na unitarce w sierpniu. Będą wielkie kozaki jak to oni nie mieli na unitarce ( w ciepłych łóżeczkach ). Mam nadzieje ze jeszcze ktos wam tam da pożądnie popalić :) Pozdrawiam

taki cwaniak jesteś? Wielki pan strażak , pewnie ani razu przy akcji nie byłeś, taką macie "super" jednostkę, co z tego że nie miałem unitarki? Unitarka nie zrobi ze mnie dobrego strażaka , a praktyka w JRG tak... a o to chyba chodzi w tej szkole nie? A po za tym ile w tym naszej winy , że nie było unitarki he? Proponuje napisać zażalenie do KG, a nie płakać na forum....

popieram kolege!
złotówa z poznania co ani jednego wyjazdu niemiala i mysli ze po unitarce stał sie wielkim strażakiem.
tu tez wiele słyszy  sie o tym jak jest w poznańskiej sapsp....jedna wielka stałka!




Offline Chomik

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 54
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1099 dnia: Maj 03, 2012, 15:15:15 »
Pany a mam pytanko ile czasu mniej wiecej schodzi sie z pierwszym dniem testów czyli sprawnosc a ile z drugim ....:)?