Autor Wątek: Kto do SA PSP w 2012 roku?  (Przeczytany 460008 razy)

Offline reksio

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 58
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1025 dnia: Kwiecień 20, 2012, 01:13:33 »
MEWA88 ja strartuje z okolic Wodzislawia.. ale gdzie to jeszcze sie zastanawiam;p nie wiem czy wybrac CS czy SA Poznan:))

Offline rudnikosp

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1026 dnia: Kwiecień 20, 2012, 09:29:52 »
A startuje ktoś z okolic Tomaszowa Mazowieckiego? 

Nowicjusz1212

  • Gość
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1027 dnia: Kwiecień 20, 2012, 14:50:25 »
Startuje ktoś z okolic Brzeska, Bochnii?

Offline dh Kuba

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 404
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1028 dnia: Kwiecień 20, 2012, 15:39:20 »
MEWA88 ja strartuje z okolic Wodzislawia.. ale gdzie to jeszcze sie zastanawiam;p nie wiem czy wybrac CS czy SA Poznan:))

startuj lepiej do CS :))

Offline mateusz92

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1029 dnia: Kwiecień 20, 2012, 20:47:57 »
MrCELTino a z jakiej miejscowości??

Offline koszyK

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 31
  • SAPSP Poznań
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1030 dnia: Kwiecień 21, 2012, 08:52:22 »
dla osób startujących w tym roku do SAPSP/CSPSP Polecam Testy opracowane przez kadeta SAPSP Poznań sam się dostałem dzięki tym testom ^_^
http://allegro.pl/testy-sapsp-opracowanie-rozwiazania-i2292373339.html Na prawdę warto! :mellow:

Offline paawel998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 166
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1031 dnia: Kwiecień 21, 2012, 16:24:10 »
mam pytanie , jak przedstawia się sprawa przeniesienia np po dostaniu się do SA POZNAŃ można się przenieść bez problemu do SA KRAKÓW lub CS ??

Offline TataKazika

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
  • SA PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1032 dnia: Kwiecień 21, 2012, 16:36:12 »
Piszesz raport, jeśli uzasadnisz sensownymi argumentami, jest duże prawdopodobieństwo że rozpatrzą go pozytywnie. Problemy są zawsze, taka formacja..

Offline lukiwrc

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 98
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1033 dnia: Kwiecień 22, 2012, 10:53:06 »
no tak hehe ;p coz zobaczymy jak będzie :P tylko kurde będę miał teraz przerwę w treningu bo idę na zabieg oczu to jest najgorsze  :wall: :wall:

Kolego, ja miałem zabieg oczu 23 lutego i przerwe miałem tylko tydzien w treningu. Potem juz mi powiedzieli ze nie ma zastrzeżeń i można trenować tylko ze okulary przeciw sloneczne z filtrem uv do 2 miesiecy na słońcu.

Startuje może ktoś z okolic Wągrowca, Rogoźna, ogólnie tamtych rewirów?

Offline Michał:)

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 398
  • SAPSP
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1034 dnia: Kwiecień 22, 2012, 12:20:26 »
Koledzy i koleżanki, orientujecie się może będą i kiedy dni otwarte w CSPSP? ;)

emiloooo

  • Gość
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1035 dnia: Kwiecień 22, 2012, 13:14:09 »
no tak hehe ;p coz zobaczymy jak będzie :P tylko kurde będę miał teraz przerwę w treningu bo idę na zabieg oczu to jest najgorsze  :wall: :wall:

Kolego, ja miałem zabieg oczu 23 lutego i przerwe miałem tylko tydzien w treningu. Potem juz mi powiedzieli ze nie ma zastrzeżeń i można trenować tylko ze okulary przeciw sloneczne z filtrem uv do 2 miesiecy na słońcu.

Startuje może ktoś z okolic Wągrowca, Rogoźna, ogólnie tamtych rewirów?


Witam, możesz mi tylko powiedzieć ile czekałeś na ten zabieg oczu??

Offline Ba3rt

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1036 dnia: Kwiecień 22, 2012, 18:29:44 »
Mam pytanie, przy ankiecie do SA Kraków w punkcie 5 czyli adres stałego zamieszkania jest rubryka "Poczta" co należy tam wpisać? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Offline tayron

  • "Wystarczy odrobina tlenu, by wybuchł w śmiertelnym szale..."
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 224
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1037 dnia: Kwiecień 22, 2012, 18:43:35 »
Mam pytanie, przy ankiecie do SA Kraków w punkcie 5 czyli adres stałego zamieszkania jest rubryka "Poczta" co należy tam wpisać? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

W tej rubryce masz wpisać nazwę miejscowości, w której znajduje się dostarczająca Ci listy poczta.
Jak mieszkasz w mieście, to wystarczy np. Warszawa, Łódź, Kraków. Jak w miejscowości, gdzie nie ma poczty - to najbliższy urząd (tam, gdzie idziesz po listy polecone  ^_^).
Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić.

Offline minus122

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 63
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1038 dnia: Kwiecień 22, 2012, 19:07:39 »
no tak hehe ;p coz zobaczymy jak będzie :P tylko kurde będę miał teraz przerwę w treningu bo idę na zabieg oczu to jest najgorsze  :wall: :wall:

Kolego, ja miałem zabieg oczu 23 lutego i przerwe miałem tylko tydzien w treningu. Potem juz mi powiedzieli ze nie ma zastrzeżeń i można trenować tylko ze okulary przeciw sloneczne z filtrem uv do 2 miesiecy na słońcu.

Startuje może ktoś z okolic Wągrowca, Rogoźna, ogólnie tamtych rewirów?


hmm moze i tak mam nadzieje ze tak bedzie to chyba zalezy tez od metody bo ja bede mial robione ta lasek ale mam nadzieje ze powiedza ze bede mogl :D:D troche mnie pocieszyles

Offline lukiwrc

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 98
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1039 dnia: Kwiecień 22, 2012, 20:41:41 »



hmm moze i tak mam nadzieje ze tak bedzie to chyba zalezy tez od metody bo ja bede mial robione ta lasek ale mam nadzieje ze powiedza ze bede mogl :D:D troche mnie pocieszyles


Ja miałem lasik, na operacje czekałem niecałe 4tygodnie. Z tego co się orientuje to przy laseku jest dluższy okres rekonwalescencji ale efekt końcowy ten sam. Prawym okiem czytam teraz wszystkie rządki (ostrość 1.0) ale lewym niestety tylko przedostatni (ostrość 0.8/0.9) z jedną pomyłką... Tak już poprostu mam, nowych oczu mi nie dadza. Ale pani doktor mi powiedziała, że do straży mnie wezmą bez problemu i daje sobie rękę uciąć. No a jutro jadę na operacje przegrody, tam to już jest gorzej bo też pewnie z 2 tygodnie przerwy od treningu będą. Tydzień na pewno w szpitalu, bo odrazu mi powiedzieli no i potem tak odrazu pewnie nie mogę biegać.

Mogę tak z ciekawości spytać jakie Wam czasy wychodzą na 1000m? Mi od 3,23 do 3,33.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2012, 20:46:40 wysłana przez lukiwrc »

Offline Fdjkl

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 86
  • Cel : CS PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1040 dnia: Kwiecień 22, 2012, 20:52:46 »
na testach tak czy siak wykręca się lepszy czas, adrenalina robi swoje ;)
Pamiętaj, że w życiu chcąc być ciągle pierwszym, poznasz tylko jedną jego perspektywę.

Offline minus122

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 63
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1041 dnia: Kwiecień 22, 2012, 21:28:05 »
no tylko u mnie nie można lasik tak mi powiedziała a własnie sie zastanawiałem z ta przegroda bo nie wiem czy nie mam czasem krzywej do jakiego lekarza trzeba się udać żeby mi powiedzieli a jeszcze jedno tak z ciekawości ile płaciłeś za lasik tam gdzie ja robie to za lasik biara 2500 za oko ja będę płacił 2100 tym "lasek" no jestem tez ciekaw efektów a po jakim czasie widziałeś efekty ja mam w czwartek zabieg to ciekawe kiedy będę mógł sie przekonać co i jak będzie. Ja narazie nie mierze tylko biegam ale bym chcial dojsc do czasu z liceum 2.57 ale watpie 4 lata bez cwiczen ;p ;/ ale powoli wracam do formy :D:D schudlem nawet 11 kg ;p heh
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2012, 21:33:59 wysłana przez minus122 »

Offline PyrkA

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1042 dnia: Kwiecień 22, 2012, 22:17:29 »
ja startuje z powiatu Konin gm Grodziec

emiloooo

  • Gość
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1043 dnia: Kwiecień 23, 2012, 01:02:01 »
Ja powalczę o 2:45... i ogólnie o 3x max...
Wiesz co najlepiej zrób... na początku czerwca sprawdzian na 1000m tak na 95% 
a jakieś 10dni przed testami zrób sprawdzian na 800m na 100% i forma szczytowa na testy murowana...i czas o ok +5 sek lepiej niż na sprawdzianie...
U mnie najsłabiej wygląda 50m drążek to max bez problemu z 1000m raczej te 2:50 pęknie aa 50m to juz tam bedzie jak będzie... czy 7.00 czy 6.8 co to zmieni 0,3 pkt proszę... Lepiej się wzorów wykuć... mimo to wykorzystam swoją sprawność aby później nie żałować o j jak się nie dostanę o jakieś 0.1 pkt... ;/  odpukać !!!

Offline Szubek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1044 dnia: Kwiecień 23, 2012, 10:32:51 »
Ja również startuje w tym roku tylko cały czas zastanawiam się gdzie. Chciałbym do Krakowa ale krążą te plotki że będzie mniej miejsc... wtedy może bym poszedł do Częstochowy? Jestem z Sulejówka pow. Miński (Mazowieckie).

I jeszcze jedno ważne dla mnie pytanie dla osób znających temat albo które obecnie są lub już skończyły szkołe: jak to wygląda - zdaje egzamin i co dalej? Kiedy są badania? I jak już je przejdę to kiedy zaczyna się unitarka? To bardzo ważne dla mnie i prosiłbym o szybką odpowiedź.

Offline samstrazak

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1045 dnia: Kwiecień 23, 2012, 15:13:42 »
Witam,
Czy ktoś z forumowiczów wie ,kiedy są dni otwarte w sa psp w częstochowie, krakowie i poznaniu?
Dzieki za odp.

Offline rudnikosp

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1046 dnia: Kwiecień 23, 2012, 15:30:07 »
Z tego co mi  powiedzieli jak do nich dzwoniłem < CSPSP > na razie sami nie wiedzą  ponieważ organizują konferencje i nie było uzgadniane dokładnie .powiedzieli abym zadzwonił w późniejszym terminie albo regularnie odwiedzał ich stronę

Offline tayron

  • "Wystarczy odrobina tlenu, by wybuchł w śmiertelnym szale..."
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 224
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1047 dnia: Kwiecień 23, 2012, 16:43:10 »
Witam,
Czy ktoś z forumowiczów wie ,kiedy są dni otwarte w sa psp w częstochowie, krakowie i poznaniu?
Dzieki za odp.

W Poznaniu jest 12 maja 2012 r. o godz. 9.00. - 14.00.

http://sapsp.edu.pl/strona.php/124_dzien_otwarty_szkoly_aspirantow_psp_w_poznaniu.html

Offline Fdjkl

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 86
  • Cel : CS PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1048 dnia: Kwiecień 23, 2012, 17:32:15 »
I jeszcze jedno ważne dla mnie pytanie dla osób znających temat albo które obecnie są lub już skończyły szkołe: jak to wygląda - zdaje egzamin i co dalej? Kiedy są badania? I jak już je przejdę to kiedy zaczyna się unitarka? To bardzo ważne dla mnie i prosiłbym o szybką odpowiedź.

wyniki egzaminów jakoś na drugi dzień w sumie są, potem lecisz na badania ale tu nie wiem ile czasu po. unitarka zaczyna się jakoś pod koniec sierpnia z początkiem września gdzieś
Pamiętaj, że w życiu chcąc być ciągle pierwszym, poznasz tylko jedną jego perspektywę.

lupasss1

  • Gość
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #1049 dnia: Kwiecień 23, 2012, 22:30:59 »
no tylko u mnie nie można lasik tak mi powiedziała a własnie sie zastanawiałem z ta przegroda bo nie wiem czy nie mam czasem krzywej do jakiego lekarza trzeba się udać żeby mi powiedzieli a jeszcze jedno tak z ciekawości ile płaciłeś za lasik tam gdzie ja robie to za lasik biara 2500 za oko ja będę płacił 2100 tym "lasek" no jestem tez ciekaw efektów a po jakim czasie widziałeś efekty ja mam w czwartek zabieg to ciekawe kiedy będę mógł sie przekonać co i jak będzie. Ja narazie nie mierze tylko biegam ale bym chcial dojsc do czasu z liceum 2.57 ale watpie 4 lata bez cwiczen ;p ;/ ale powoli wracam do formy :D:D schudlem nawet 11 kg ;p heh

Idziesz do laryngologa i on Ci mówi czy masz prostą czy krzywa przegrodę. większość lekarzy tak czy siak powie Ci ze masz krzywą, jak 80% społeczeństwa. Zależy tylko czy to przeszkadza, czy nie przeszkadza. Ja zrobiłem, dwa dni bólu i po krzyku. Nie czytaj wypowiedzi innych jak to boli, jakie wielkie opatrunki... wszystko odbywa sie praktycznie bezboleśnie. Co do biegania, to radziłbym wziąć sie za naukę bo sprawnościówka jest w tej chwili tylko na zaliczenie, liczy sie wiedza... Powodzenia