Autor Wątek: Kto do SA PSP w 2012 roku?  (Przeczytany 460033 razy)

Offline adamus67

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 144
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #675 dnia: Marzec 03, 2012, 18:07:00 »
Jakoś mi się nie chce w to wierzyć ;)
Nie zawracajmy sobie tym głowy tylko idźmy pobiegać albo do książek i na pewno wyjdzie nam to na lepsze.
" Dobry plan wykonany natychmiast, jest lepszy,niż idealny plan wykonany dziesięć minut później."  gen. George Patton

Offline MEWA88

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 518
  • Bogu na chwałę bliżniemu na ratunek
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #676 dnia: Marzec 03, 2012, 18:08:09 »
To znaczy że trzeb będzie grać więcej w LOTTO :)

Offline Petro

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 714
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #677 dnia: Marzec 03, 2012, 18:20:54 »
Ja też w to nie wierzę, bo jak by miały być jakieś zmiany poważne to już w ubiegłym roku by coś pisali o tym. Przecież ja też się mogę zaraz wylogować i napisać jako kadet_sakraków czy pod innym nikiem że nie będzie naboru wogóle do SA....prowokacja.

Offline bochniarz91

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #678 dnia: Marzec 03, 2012, 18:22:42 »
Jak dla mnie zmiany o których napisali koledzy są mało logiczne i nie mają najmniejszego sensu .
Jeżeli  miały by być wprowadzane jakieś gruntowne zmiany to na pewno  nie w tym roku. 

Offline starszy_gasniczy_jelcz

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #679 dnia: Marzec 03, 2012, 18:26:16 »
Większy nacisk na naukę; sprawność fizyczna całkowicie nieważna, dziwne. Przyjmą kujonów z nadwagą co nie zrobią 5 pompek?

sa psp Poznań

  • Gość
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #680 dnia: Marzec 03, 2012, 18:32:00 »
z czasem, kiedy pojawią się kryteria,zasady punktacji i liczba miejsc w poszczególnych szkołach aspiranckich przypomnicie sobie to, co pisaliśmy.

Offline strażak_osp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 227
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #681 dnia: Marzec 03, 2012, 18:46:50 »
Przyjmą kujonów z nadwagą co nie zrobią 5 pompek?
Po pierwszym tygodniu unitarki zrobią
"Najbardziej pożyteczne w życiu to własne doświadczenie. Walter Scott "

Offline paawel998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 166
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #682 dnia: Marzec 03, 2012, 19:18:01 »
zamiast myśleć o zasadach naboru lepiej się pouczyć.. ale fakt faktem że odrazu po ostatnim naborze do aspirantek były przymiarki do zmiany testów na wyniki z matury i to nie jest ściema bo to jest informacja od Kierownictwa ze szkoły ale nie mogą wprowadzić wyników z matury zamiast testów ponieważ jest to studium policealne ;p

Offline Damian1992

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 56
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #683 dnia: Marzec 03, 2012, 21:04:02 »
Na razie tak naprawdę nie ma co sie przejmować pogłoskami, które oczywiście moga okazać sie prawdą ale a tym przekonamy sie dopiero gdy zostaną oficjalnie zamieszczone zasady naboru. Moim zdaniem zmienianie zasad naboru jest troche dziwne tym bardziej zmniejszanie punktacji za sprawność fizyczną która w tym zawodzie jest jednak bardzo potrzebna i zamiast potem tracić cenny czas i uczyć kadetów metod pracy i technik ratowania ludzkiego życia oraz mienia bedzie trzeba ich przygotowywać do tego aby byli choc wstanie utrzymać wąż pod dość sporym ciśnieniem a to najmniejszy problem no ale cóż wszystko się okaże;)   Ale póki co to ćwiczyć i uczyć sie trzeba;)

Offline muniek

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 146
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #684 dnia: Marzec 04, 2012, 10:55:32 »
Większy nacisk na naukę; sprawność fizyczna całkowicie nieważna, dziwne. Przyjmą kujonów z nadwagą co nie zrobią 5 pompek?

Po co takie głupoty piszesz o 5 pompkach? Gdybyś był bardziej poinformowany to byś wiedział, że trzeba zrobić minimum 10 podciągnięć na drążku by nie odpaść na sprawnościówce, a jeśli już się podciągasz na drążku to te pompki też zrobisz, tak samo z biegiem na 50m i 1000m, są kryteria i swoje minimum i tak trzeba zrobić by móc pisać teorie, a gosciu z nadwagą wątpie że nie wyłoży się choć by na jednej z tych konkurencji.
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2012, 10:58:57 wysłana przez muniek »

Offline cymber

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Cel osiągnięty
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #685 dnia: Marzec 04, 2012, 11:44:22 »
Większy nacisk na naukę; sprawność fizyczna całkowicie nieważna, dziwne. Przyjmą kujonów z nadwagą co nie zrobią 5 pompek?

Po co takie głupoty piszesz o 5 pompkach? Gdybyś był bardziej poinformowany to byś wiedział, że trzeba zrobić minimum 10 podciągnięć na drążku by nie odpaść na sprawnościówce, a jeśli już się podciągasz na drążku to te pompki też zrobisz, tak samo z biegiem na 50m i 1000m, są kryteria i swoje minimum i tak trzeba zrobić by móc pisać teorie, a gosciu z nadwagą wątpie że nie wyłoży się choć by na jednej z tych konkurencji.

ja np. ten post odczytałem jako przenośnię... i zgadzam się całkowicie, w tym momencie "dyskryminowane" sa osoby które sa wysportowane (które jednak tez poswięciły sporo czasu aby osiągnąc wyniki) tym nabijały sobie punkty, a w takim układzie faworyzowane sa osoby które rozwala chemie i fizyke. O ile pkt za test jest do przyjęcia tak za sprawnościówke nie ma najmniejszego sensu. Miedzy najmniejsza ilością (0,3) pkt a największa (5,4) jest to minimalna różnica... wiec w  tym momencie po co trenować jeżeli można wszystko na minimum zrobic a stawiajc wszystko na teorie o wiele lepiej sie wyjdzie...
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!

Offline muniek

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 146
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #686 dnia: Marzec 04, 2012, 12:11:20 »
Jeśli tylko się to potwierdzi to rzeczywiście każdy pójdzie na sprawnościówke by ja po prostu zaliczyc i również uważam że 5,4 pkt maks za sprawnościówke to zdecydowanie za mało.

Offline smerf

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Kocham rowery
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #687 dnia: Marzec 04, 2012, 12:12:07 »
Przyjmą kujonów z nadwagą co nie zrobią 5 pompek?
Po pierwszym tygodniu unitarki zrobią

hahaha, kadet z Poznania mówi o unitarce...
We're flying above it all.

Offline Ja4o

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 175
  • Nauka to lokata
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #688 dnia: Marzec 04, 2012, 15:48:31 »
Chłopaki spokojnie. Ja również dostałem potwierdzenie z własnej ręki od kolegi z aspirantki, który się w tym obraca trochę a raczej na forum się nie udziela. Konferencja w Warszawie była. Sami chłopaki wiele nie wiedzą więc podali nam to co podali z własnej woli, żeby się ogarnąć a nie straszyć. Zresztą dlaczego mamy się bać . Jest 750 pytań i 4 meszka lekko by się ich nauczyć. Nawet na pamięć ale preferuje wiedzieć jak się je robi :-) , rozwiązywać na przykładach innych, zmieniać sobie dane albo chodzić z nimi na korki czy jak kto woli szperać po necie. O sport trzeba dbać, dla mnie nawet 0,8 pkt jest ważne bo przybliża do celu więc dlaczego mam nie starać się przypuszczalnie o te 5,4 pkt  ^_^.

Kwestia podejścia, jak zrobią minusowe pkt to ja się będę cieszył bo siedzę na polibudzie nad fizyką, chemią, testami - nie płacze a nawet jestem zadowolony bo Ci co przyjdą na głupka mogą się zdziwić strzelaniem ;-) także.

Spekulacje co do progu = spadnie gruboooooooo , przy takiej zasadzie jest to pewniak.

Podkarpackie go go Power Rangers...

Powodzenia chłopaki, każdy z nas ma szansę, jak ją wykorzystamy to kwestia podejścia indywidualna.

Nauka to potęgi klucz a jak się ma dużo kluczy toooo ... będzie można na zmianie otwierać nimi kanciapkę  z miotłami :).. hehehehe ...

Do zobaczenia Końcem czerwca w Częstochowie ... jak ktoś ma ochotę trochę pogadać o testach, sporo ich wykonuję, może coś jest nie jasne to zapraszam do mnie na gg: 3962167, zawsze można zrobić Konferencje Skype i wspólnie ogarniać zestawy ...

GL HF
 :straz:

Offline miker

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 199
  • Ostatni start do SA-2012 !
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #689 dnia: Marzec 04, 2012, 22:14:53 »
Chłopaki spokojnie. Ja również dostałem potwierdzenie z własnej ręki od kolegi z aspirantki, który się w tym obraca trochę a raczej na forum się nie udziela. Konferencja w Warszawie była. Sami chłopaki wiele nie wiedzą więc podali nam to co podali z własnej woli, żeby się ogarnąć a nie straszyć. Zresztą dlaczego mamy się bać . Jest 750 pytań i 4 meszka lekko by się ich nauczyć. Nawet na pamięć ale preferuje wiedzieć jak się je robi :-) , rozwiązywać na przykładach innych, zmieniać sobie dane albo chodzić z nimi na korki czy jak kto woli szperać po necie. O sport trzeba dbać, dla mnie nawet 0,8 pkt jest ważne bo przybliża do celu więc dlaczego mam nie starać się przypuszczalnie o te 5,4 pkt  ^_^.

Kwestia podejścia, jak zrobią minusowe pkt to ja się będę cieszył bo siedzę na polibudzie nad fizyką, chemią, testami - nie płacze a nawet jestem zadowolony bo Ci co przyjdą na głupka mogą się zdziwić strzelaniem ;-) także.

Spekulacje co do progu = spadnie gruboooooooo , przy takiej zasadzie jest to pewniak.

Podkarpackie go go Power Rangers...

Powodzenia chłopaki, każdy z nas ma szansę, jak ją wykorzystamy to kwestia podejścia indywidualna.

Nauka to potęgi klucz a jak się ma dużo kluczy toooo ... będzie można na zmianie otwierać nimi kanciapkę  z miotłami :).. hehehehe ...

Do zobaczenia Końcem czerwca w Częstochowie ... jak ktoś ma ochotę trochę pogadać o testach, sporo ich wykonuję, może coś jest nie jasne to zapraszam do mnie na gg: 3962167, zawsze można zrobić Konferencje Skype i wspólnie ogarniać zestawy ...

GL HF
 :straz:

- na polibudzie jesteś nie znasz tego powiedzenia ???  "Nauka to potęgi klucz a jak się ma dużo kluczy toooo ..."  ZOSTANIE WOŹNYM...  hehehe

Pozdro !

Offline Ja4o

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 175
  • Nauka to lokata
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #690 dnia: Marzec 04, 2012, 23:01:51 »
Chodziło mi Klucze od kanciapki w Jednostce PSP :)). Pierwsza zmiana pierwsze mycie podłogi :)), jakże szczęśliwe ^^

Offline simek92

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.135
  • KM PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #691 dnia: Marzec 05, 2012, 21:24:41 »
Nie wiem po co ci niby "kadeci" zniechęcają chętnych do startu do SA. Przecież my was stamtąd nie wygryziemy. Będziecie sobie siedzieć w szkole tak jak siedzieli przez x lat inni kadeci. Jeżeli ktoś sie sumiennie przygotowuje, to nie będzie patrzył na to, czy będzie więcej pkt za teorię czy za sprawnościówkę. Tak więc trzymajcie się wszyscy przyszli kadeci SA PSP.

irytator

  • Gość
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #692 dnia: Marzec 07, 2012, 19:49:44 »
wlasnie z winy tych sportowcow co to niby tak wiele poswiecili na sport zmieniaja zasady...

Offline mlodyasp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 135
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #693 dnia: Marzec 07, 2012, 20:19:31 »
W 2011 roku kiedy już były informacje o naborze ? pamięta ktoś?

Offline miker

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 199
  • Ostatni start do SA-2012 !
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #694 dnia: Marzec 07, 2012, 20:22:20 »
Żadnych zasad nie bedą zmieniać i to jest prawdziwa informacja.

Jakiś koleś pisze z konta gościnnego i zmienia tylko nick-a, robiąc zamieszanie..

Offline muniek

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 146
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #695 dnia: Marzec 07, 2012, 20:47:20 »
Po co się przejmujecie?
W marcu na pewno pojawi się ogłoszenie o naborze na obecny rok i wszysto będzie jasne, czy zasady sie zmienia czy nie to cwiczyc i tak trzeba by chociaz swoje minimum zrobić a uczyc też się tzreba bo czy zmienią czy też nie to i tak najwiecej pkt można z pisemnej części zdobyć.

Offline adamus67

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 144
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #696 dnia: Marzec 07, 2012, 20:55:26 »
Dobrze mówisz; )
Nie słuchajmy plotek, czekajmy na pewne info i uczmy się, bo to przybliży nas do celu; )
" Dobry plan wykonany natychmiast, jest lepszy,niż idealny plan wykonany dziesięć minut później."  gen. George Patton

Offline mlodyasp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 135
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #697 dnia: Marzec 07, 2012, 21:06:56 »
Informacje są 100% potwierdzone i w tym roku będzie zmiana nikt nikogo nie straszy ale na prawde zasady na gorsze sie zmieniają to co pisali wszystko to prawda.

Offline muniek

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 146
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #698 dnia: Marzec 07, 2012, 21:09:32 »
Czy zmienią czy nie i tak się uczyć trzeba :rofl:
W zeszłym roku w połowie marca byla informacja o naborze więc na dniach może coś się pojawi.

Offline koszarek15

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #699 dnia: Marzec 08, 2012, 08:14:16 »
A szkoły podadzą nowe pytania czy zostajemy przy starych i sie uczymy starych testów? :pyt: :pyt:

Ktoś staruje z okolic krotoszyna albo kalisza do SA Poznania?