Autor Wątek: Kto do SA PSP w 2012 roku?  (Przeczytany 460011 razy)

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #125 dnia: Lipiec 13, 2011, 12:02:22 »
sapspCraców
przed umieszczeniem wiadomości podaj źródło. Informacje niepotwierdzone będą z miejsca kasowane a użytkownicy dostaną ostrzeżenia.
EGO = 1 / wiedza

Offline samstrazak

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #126 dnia: Lipiec 13, 2011, 19:30:48 »
Cześć wszystkim.
W tym roku jestem świeżo po maturze,próbowałem się dostać do SAPSP w Krakowie,zabraklo 20 punktów.W gimnazjum robilem lepsze czasy na bieganiu niz teraz poniewaz prawe kolano mialem skrecone 3 razy.Liczyłem  na testy ale fizyka poszla jako jedna ze slabszych a chemia jedna z najlepszych bo w tym sie lepiej czuje-rzeczywiscie. Teraz sprobuje dostac sie na studia-Uniwersytet Ekonomiczny-Kraków-Stosunki Międzynarodowe. Co sądzicie o tym kierunku jest po tym praca w razie gdybym do 23 roku zycia nie dostal sie na studium? Próbowałem dostac sie na psychologie..ale wiadomo jak ciezko sie tam dostac..zaoczne w krakowie sa tylko na UJ i juz po rekrutacji a do Warszawy za daleko.. Proszę o rade starszych kolegów i koleżanki. Mimo tego ze noga chora(lekarz odradza operacje bo po co,skoro wiezadla niepozrywane:) ) taka polska sluzba zdrowia.Piszac ten post nie mialem ochoty lamentowac ani uzalac sie jak kolega Adwers na przyklad , prosze o rade. Bedzie napewno bardzo pomocna. P.S Adwers nie napinaj sie tak:D:D

Offline samstrazak

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #127 dnia: Lipiec 14, 2011, 11:11:55 »
dzieki;) zaczne chyba teraz jakies studia ale caly czas bede sie uczyl i trenowal na SA. Mam nadzieje ze bedzie dobrze..;/

SapspCracow

  • Gość
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #128 dnia: Lipiec 14, 2011, 14:16:59 »
OK wybacz, zródło od pana co ma 2 gwiazdki i dwie belki nazwisko i tka dla wiekszosci osob jest nieznaczace, oprocz tego jest duzo innych zrodeł caly moj pluton o tym mowi ze za rok naboru nie bedzie przynajmniej u nas dlaczego ? nie wiem pewnie za duzo w korpusie aspiranckim nas jest

Offline Petro

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 714
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #129 dnia: Lipiec 14, 2011, 16:32:46 »
OK wybacz, zródło od pana co ma 2 gwiazdki i dwie belki nazwisko i tka dla wiekszosci osob jest nieznaczace, oprocz tego jest duzo innych zrodeł caly moj pluton o tym mowi ze za rok naboru nie bedzie przynajmniej u nas dlaczego ? nie wiem pewnie za duzo w korpusie aspiranckim nas jest
też to słyszałem... po co robić nabór jak i tak za rok będzie koniec świata  :rofl:

Offline dawid_sapsp

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #130 dnia: Lipiec 14, 2011, 17:51:08 »
Arkusze ,odpowiedzi,rozwiązania testow 1997-2011
  jak ktoś zainteresowany to pisać na priv koszt 15zł

wysyłam przykładowy test   /

Offline Michaszs

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.221
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #131 dnia: Lipiec 14, 2011, 20:02:00 »
Reklamowałeś się już kilka razy. Wrzuć to do działu ogłoszeń albo sobie podaruj. To nie jest miejsce na takie rzeczy.
Św. Florianie módl się za nami gdy wezwani syreną do akcji wyjeżdżamy...

Offline miker

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 199
  • Ostatni start do SA-2012 !
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #132 dnia: Lipiec 19, 2011, 19:14:04 »
O Panowie i Panie :D Ja również za rok sie wybieram na aspirantke do Krakowa :mellow:  w tym roku nie poszło  :wall: teraz trzeba będzie więcej wiedzy wchłonąć przez ten czas  :-\   

Pozdro

Offline strażak22

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 66
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #133 dnia: Lipiec 22, 2011, 16:19:42 »
Witam -_- za rok drugie podejście więc widzimy się panowie i panie

Offline MateuszOsp

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 56
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #134 dnia: Sierpień 01, 2011, 22:06:47 »
Ja także zgłaszam swoją gotowość o ile wystarczy funduszy na korepetycje. Jak mawiają ciężka praca+ ciężka praca+ wiara czynią cuda. -_-
" Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia " [Albert Einstein]
"To brak wiary w siebie sprawia, że ludzie boją się podejmować wyzwania. Ja w siebie wierzę." - Muhammad Ali. http://www.youtube.com/watch?v=JDq4rHzPYv4
Dostrzeganie najmniejszych.... Cecha odróżniająca zawód od powołania

Offline 89ziomus

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 45
  • CSPSP
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #135 dnia: Sierpień 02, 2011, 00:14:20 »
Powiem tak. Plan B trzeba mieć. Ja w tym roku zakończyłem licencjat na UŁ i ładnie się złożyło, że dostałem się do CSPSP za pierwszym razem. Wcześniej miałem zamiar od razu po maturze próbować do Częstochowy. Jednak zapewne wtedy bym się nie dostał, skoro nawet przegapiłem termin składania papierów;) Jak już coś zaczynam to staram się to kończyć, dlatego też najpierw zakończyłem I stopień na uniwerku.
W tym roku spiąłem dupę i sumiennie przygotowywałem się od stycznia do egzaminów. Jogging, a po joggingu drążek i pompki. 50m nie ćwiczyłem. Ogólnie zawsze byłem w dobrej formie, bo trenuję kickboxing. Z Chemii chodziłem na korki raz w tygodniu. Z fizyki nauczyłem się na pamięć odpowiedzi ze wszystkich testów. Zrobiłem też prawko C (jednak to parę miejsc w górę).
Wskazówki? Na pewno nie należy się spinać. Zasada małych kroków. Jak Ci się nie chce to nie ćwicz codziennie, tylko daj dzień na wstrzymanie. Bo efekt może być odwrotny do zamierzonego. Można się zniechęcić. Ja ćwiczyłem min 3 razy w tygodniu. To było minimum, jak mi się chciało to częściej. Na głowie miałem jeszcze studia, pracę i dziewczynę. Kwestia odpowiedniego zarządzania czasem. Tak czy inaczej największe znaczenie na to czy się dostaniesz i tak ma Chemia i Fizyka...
“Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali:
nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają.”
Richard M. Devos

Offline tomekbartkiewicz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 49
  • SAPSP Kraków 2011 (fail - 127pkt).
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #136 dnia: Sierpień 02, 2011, 09:18:18 »
:) A ja na miejscu osób aplikujących zrobiłbym tak jak piszę LeBydle...

W tym roku miałem swoją pierwszą i ostatnią szansę (po maturze miałem próbować.. ale byłem młody i głupi i niezdecydowany), poszedłem na studia... siedziałem na nich 3,5 roku. Pod koniec studiów postanowiłem mając 23 lata spróbować by nie żałować że nawet wogóle żadnego podejścia nie zrobiłem.

Efekt jest taki że obrona na studiach inżyniera się ciągneła w czasie, wpierw pisanie pracy, potem obrona, w miedzyczasie praca czy dziewczyna czy w domu ktoś coś chciał... Czas znikał kurczył się. Konkretnie nauki miałem około 40dni, a ćwiczenia 60dni. Po 4 latach musiałem zrobić sobie powrót do starych książek i szybko pouczyć się. Podstawowe rzeczy wchodziły szybko.... skomplikowane bardziej pomijałem z braku czasu. Testów uczyłem się na pamięć (a i tak pomieszałem na teście z 2-3 odpowiedzi bo wyleciało mi jaka odpowiedz.. np B czy D).

No dobra ale do sedna... Mam 23 lata, jestem zadowolony że spróbowałem i poznałem ten klimat (zawodów, kolerzeństwa - bo nie byłem na czyms takim juz z 5 lat). Testy były bardzo fajne, można się przebudzić ze "snu". Tzn. mam na myśli że trenując do straży myśli się że już jest nieźle że już się coś wie :) A jadąc tam się widzi że inni więcej się starali i to motywuje..

Mi zabrakło 22pkt [miałem jakoś ~183 miejsce]. (troche sprawnościowego mogłem poprawić... , mogłem równie dobrze z 5 pytań lepiej odpowiedzieć... Wachałem się na 9-10 pytaniach wszystkie źle strzeliłem zastanawiając się miedzy 2 odpowiedziami). Gdybym więcej się przygotowywał, to przynajmniej w tych pytaniach tak bym się nie wachał. Gdybym poszedł na korki jak mówi LeBydle to bym może tych pytań co nie miałem pojęcia jak rozwiązać, może bym nie skwasił i miał jakiś pomysł.

Po testach czułem że mogę mieć ok 5 pytań za mało ale czekałem do oficjalnych wyników i się nie pomyliłem. Gdyby nabór był do 24 roku życia, obecnie cały rok poświęciłbym na przygotowania i korki. A tak to kontynuuje mgr i pozostaje mniej prestiżowa praca wojsko/policja próbować.


Moim zdaniem trzeba wcześniej zacząć ćwiczyć.
Korki się przydają..
Wyryć zadań na pamięć profilaktycznie.. (ale nauczyc sie je rozwiązywać)
Zrobić kat.C
Ćwiczyć cały czas i nie liczyć na to "a bo kiedyś dobrze biegałem" (też dobrze biegałem ale po 4 latach miałem takie tyły względem kiedyś że 3 msc ostrego biegania potrzebowalem by wrócić do starej formy).
Zakolegować się z drążkiem (bo bardzo wiele osób robi max albo prawie max).

Kurde.. Trochę za długi ten post wyszedł.. nie wiem czy komuś będzie się chciało go przeczytać - ale może kogoś umotywuję swoim opisem podejścia tegorocznego do sapsp krk.

Jedno tylko na zakończenie powiem - do dziś mnie trzyma żal do siebie i mimo iż wiedziałem że wynik mogę mieć negatywny bo nie czułem się pewnie to jednak liczyłem trochę też na szczęście bo zawsze się jakoś udawało rzutem na taśmę. Tym razem to pierwsza taka jakaś porażka o "życiowym znaczeniu". Ciężko się pogodzić z porażką ;) Ćwiczcie byście nie musieli się z nią godzić.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2011, 10:42:03 wysłana przez tomekbartkiewicz »

Offline MateuszOsp

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 56
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #137 dnia: Sierpień 02, 2011, 10:24:24 »
Dokładnie, należy spróbować aby później przez całe życie  nie żałować i nie zastanawiać się czy być może los nie uśmiechnąłby się do nas -_-
" Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia " [Albert Einstein]
"To brak wiary w siebie sprawia, że ludzie boją się podejmować wyzwania. Ja w siebie wierzę." - Muhammad Ali. http://www.youtube.com/watch?v=JDq4rHzPYv4
Dostrzeganie najmniejszych.... Cecha odróżniająca zawód od powołania

Offline 89ziomus

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 45
  • CSPSP
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #138 dnia: Sierpień 02, 2011, 23:28:38 »
W moim przypadku mógłbym jeszcze w przyszłym roku. Rocznik 89. Ja miałem o tyle dobrze, że mój kuzyn dostał się rok temu i dobrze mnie poinstruował jak powinienem się przygotowywać. Ktoś kto nie dostał się za pierwszym razem, dobrze wie, co robił źle przygotowując się i jakie korekty wprowadzić na przyszły okres przygotowawczy. Dlatego też bardzo pomocne jest doświadczenie innych.
“Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali:
nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają.”
Richard M. Devos

Offline SwordOfUltimate

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #139 dnia: Sierpień 04, 2011, 10:26:50 »
Czytając posty kolegów wyżej postanowiłem i ja opisać swoja drogę do SA PSP.
Zacznę od tego, ze jestem chyba rekordzista w ilości podejść na egzaminy do szkoły aspirantów :mellow:

Zdawałem aż 4 razy! A wiec u mnie powiedzenie do trzech razy sztuka nie sprawdziło się. Pierwsze trzy podejścia robiłem do CS PSP, ze względu na fakt iż tam był mój wcześniej przyjęty kolega, jak i również dlatego że jest to szkoła centralna, i ma lepsze warunki(stadion przy szkole jak i poligon).

Moje pierwsze podejście było zaraz po maturze czyli w 2007 roku, liczyłem wtedy na farta, chciałem pojechać na egzaminy żeby zobaczyć jak tam jest i czego spodziewać się za rok, no i nie ukrywając liczyłem tez na szczęście, ze może się uda, no ale życie pokazało ze nic lekko nie przychodzi i dało mi kopniaka w dupę:)
I to był mój wielki błąd, że od razy nie zacząłem solidnych przygotowań, rok w rok brakowało mi 10-20 punktów aby się dostać, i na listach plasowałem na się 112-140 miejscu.
Postanowiłem nie siedzieć rok w domu, i poszedłem na studia, żeby zdobyć jakieś wykształcenie i zawód gdyby coś nie poszło w życiu. Kolejne egzaminy do szkół aspirantów nakładały mi się z sesja, i nigdy nie mogłem się porządnie przygotować, jak wiadomo brak czasu, a i przede wszystkim motywacji, porządnej motywacji. Z jednej strony chciałem dokończyć studia, z drugiej zrealizować marzenia i dostać się do aspirantki. W tym roku, zakończyłem studia i miałem pół roku (ponieważ studia trwały 7 semestrów) na przygotowanie się do egzaminów, oraz na napisanie pracy dyplomowej i obronę.

Podciąganie zacząłem trenować od wrześnie, zaczynając od 15 podciągnięć, osiągając w czerwcu zadowalający wynik 30 powtórzeń. Bieganie zacząłem dopiero w marcu, kiedy śnieg zniknął, biegałem 5 razy w tygodniu, po różnym terenie, starając się nie biegać ciągle tych samych tras, zaczynałem od odcinków 5 km i z czasem zwiększając je do 15 km, oczywiście na tych trasach robiłem różne treningi, od biegu ciągłego po przebieżki i podbiegi pod górę, efekt był taki że na egzaminie miałem 3:00 na 1 km i 7.16 na 50m, chociaż na 50m wystartowałem zbyt nisko i o mało bym się nie przewrócił, dlatego czas nie był zbyt najlepszy. W czasie przygotowań do egzaminów zrobiłem również prawko C aby zwiększyć swoje szanse.

Przygotowanie teoretyczne zacząłem bardzo późno, bo dopiero pod koniec maja, ze względu na fakt iż musiałem napisać prace dyplomową i nauczyć się na obronę. A nauka wyglądała tak, ze przez miesiąc dziennie siedziałem sumiennie po 10 godzin w książkach, ucząc się na pamięć testów, uczyłem się ich rozwiązywać jak również nadrabiałem zaległości z suchej teorii z fizyki i chemii, trochę zbyt późno ruszyłem z tą nauką ale udało się i wystarczyło żeby zająć 7 miejsce na liście rankingowej. I takie było moje założenie, spełnić marzenie, dostać się do szkoły, zając miejsce w czołówce, i udowodnić sobie i innym, którzy już stracili nadzieję na to że się dostanę do tej szkoły, że jeśli bardzo chcę to potrafię, i że ciężka praca przynosi zamierzone efekty.

Z autopsji mogę moim młodszym kolegom poradzić aby już za pierwszym podejściem spięli pośladki i sumiennie się przygotowywali do egzaminów, i nie ma co liczyć na szczęście "a może się uda" bo rok w rok próg punktowy rośnie, a konkurencja nie śpi, i na pewno już jest sporo osób które zaczęły już treningi i powoli dążą do osiągnięcia wybranego celu. I przede wszystkim NIE PODDAWAĆ SIĘ, nie uda się raz drugi, to próbować aż do skutku! Pozdrawiam:)

Offline 89ziomus

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 45
  • CSPSP
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #140 dnia: Sierpień 09, 2011, 01:21:12 »
Twoja ciężka praca została wynagrodzona:) Gratuluję. Do której szkoły się dostałeś w końcu?
“Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali:
nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają.”
Richard M. Devos

Offline bonzo19

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #141 dnia: Sierpień 10, 2011, 17:59:06 »
gratulacje :) każdy z tych co się dostał wie że ciężka i żmudna praca daje efekty. Naprawde krew, pot i łzy to podstawa. Niejeden to powie. Ale efekt daje ogromną satysfakcję :)  no a szczególnie jak ktoś się nie poddaje i ostro pracuje aż do skutku :) szacun :)

Offline Firefajter998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 141
  • JRG
    • OSP RADUŃ
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #142 dnia: Sierpień 10, 2011, 18:52:33 »
Jak tam idą przygotowania panowie na przyszły rok ??? ;)

U mnie idzie wszystko bardzo ładnie do przodu. Na 1000 poprawiłem czas z 3:57 na 3:12 i wiem że mogę pobiec jeszcze sporo szybciej. Drążek trochę gorzej bo 15 ale ćwiczę niepełny miesiąc, zaczynałem od 9 podciągnięć. 50 metrów to dużo oczywiście będzie zależeć od startu ale wyniki to około 6,89 bez żadnych przygotowań ;). A jak u reszty startujących ?

Offline MateuszOsp

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 56
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #143 dnia: Sierpień 10, 2011, 19:11:52 »
Jak tam idą przygotowania panowie na przyszły rok ??? ;)

U mnie idzie wszystko bardzo ładnie do przodu. Na 1000 poprawiłem czas z 3:57 na 3:12 i wiem że mogę pobiec jeszcze sporo szybciej. Drążek trochę gorzej bo 15 ale ćwiczę niepełny miesiąc, zaczynałem od 9 podciągnięć. 50 metrów to dużo oczywiście będzie zależeć od startu ale wyniki to około 6,89 bez żadnych przygotowań ;). A jak u reszty startujących ?


Wyprzedziłeś mnie o kilka minut, gdyż sam miałem o to zapytać -_- . U mnie przygotowania zaczęły się 1 sierpnia. Jak na razie sama sprawnościówka. Drążek 7 razy :rofl: ale myślę ,że do 1 stycznia będzie 24... 50 metrów bez najmniejszych problemów w granicach...hmm ciężko powiedzięć , ale na razie najlepiej wygląda. Co do 1000m to wypowiem się we wrześniu, ponieważ pójdę sprawdzić wynik na jakiś stadion .Biegam jak wspomniałem od 1 sierpnia, także myślę ,że po miesiącu powinno być w granicach 3.15. Teraz myślę ,że około 3.30. Jednak powiem ,że po tych kilku dniach biegów widać różnicę, zresztą największą poprawę zyskuje się na początku... Kolega od kiedy zaczął przygotowania? -_-
" Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia " [Albert Einstein]
"To brak wiary w siebie sprawia, że ludzie boją się podejmować wyzwania. Ja w siebie wierzę." - Muhammad Ali. http://www.youtube.com/watch?v=JDq4rHzPYv4
Dostrzeganie najmniejszych.... Cecha odróżniająca zawód od powołania

Offline Firefajter998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 141
  • JRG
    • OSP RADUŃ
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #144 dnia: Sierpień 10, 2011, 19:25:02 »
Jakoś od początku lipca ale z dosyć dużymi przerwami bo pracuję dorywczo i miałem nawet dwa tygodnie przerwy od drążka i biegania ;)

Offline MateuszOsp

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 56
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #145 dnia: Sierpień 10, 2011, 19:37:33 »
Oby tak dalej szły przygotowania, z takimi postępami -_- Ja liczę(mam nadzieję) na minimum 50 punktów z samej sprawnościówki :szalony:
" Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia " [Albert Einstein]
"To brak wiary w siebie sprawia, że ludzie boją się podejmować wyzwania. Ja w siebie wierzę." - Muhammad Ali. http://www.youtube.com/watch?v=JDq4rHzPYv4
Dostrzeganie najmniejszych.... Cecha odróżniająca zawód od powołania

Offline miker

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 199
  • Ostatni start do SA-2012 !
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #146 dnia: Sierpień 10, 2011, 21:02:20 »
Witam ja zacznę przygotowania w granicach września. Myślę że z drążkiem nie bedzie problemów bo wyciągam się na dzień dzisiejszy 25 razy  :mellow:. Gorzej z biegami bo na 1000 mam ok 3:30 a na 50 ok 7:6 ale myślę to wytrenować. No i trzeba będzie się wziąść ostro do nauki testów ( może jakieś korki :wall:)

Gdzie chłopaki bedziecie startować. Ja do Krakowa.

Pozdro

Offline Firefajter998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 141
  • JRG
    • OSP RADUŃ
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #147 dnia: Sierpień 10, 2011, 21:20:27 »
Ja SA PSP Poznań ;) Stratuję do Poznania z tego względu że właśnie tam mam najbliżej ;)

Offline MateuszOsp

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 56
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #148 dnia: Sierpień 10, 2011, 23:02:52 »
Dotychczas byłem przekonany,że tylko Kraków wchodzi w grę. Teraz zastanawiam się nad 3 szkołami. Jak na razie droga jest otwarta i o tym którą szkołę wybrać zadecyduje zapewne w maju -_- . Wiadomo każda szkoła ma swoje plusy i minusy- do jednej mam najbliżej, druga jest dobra w sporcie pożarniczym, trzeciej szkoły podoba mi się klimat itp.... Jak wspomniałem wczesniej droga jest otwarta i wszystko okaże się w maju -_-
" Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia " [Albert Einstein]
"To brak wiary w siebie sprawia, że ludzie boją się podejmować wyzwania. Ja w siebie wierzę." - Muhammad Ali. http://www.youtube.com/watch?v=JDq4rHzPYv4
Dostrzeganie najmniejszych.... Cecha odróżniająca zawód od powołania

Offline paawel998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 166
Odp: Kto do SA PSP w 2012 roku?
« Odpowiedź #149 dnia: Sierpień 11, 2011, 14:09:07 »
Ja startuje do Krakowa 2 raz :) w tym roku miałem na 1km - 3:12 50m-7:20 i drążek 19 także trenuje by następnym razem i mam nadzieje że ostatnim i udanym poprawie wyniki na jakieś 45pkt ze samej sprawności :)