Autor Wątek: Umundurowanie strazaka  (Przeczytany 2508 razy)

Offline Jarek1979

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Umundurowanie strazaka
« dnia: Kwiecień 10, 2011, 19:30:35 »
Jestem nowy na tym forum, ale mam do Was takie pytanie, niedawno wyszperalem w necie stronke www.dlastrazy.pl  maja tam ciekawy i ladny(!) asortyment, kupowal juz ktos od nich??  bo ja poszukuje wlasnie zakupic sobie sznur do koszuli i wydaje mi sie ze chyba poki co to najlepsza oferta jaka wyszukalem, chyba ze macie jakies inne to pisac:)  pozdrowka

Offline Brandmand

  • Falck
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Korupcja to fundament dzisiejszej PSP...
Odp: Umundurowanie strazaka
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 10, 2011, 21:06:08 »
Nie kupowałem u nich nic, ale sznur to chyba nie coś co wymaga jakiegoś specjalnego atestu, no chyba że mówisz o cenie, pozdrawiam
Pokój to tylko brak wojny...

Offline Jarek1979

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Umundurowanie strazaka
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 10, 2011, 21:15:40 »
oczywiscie ze chodzi o cene, nie kupowalem nigdy przez neta dlatego pytam czy cena jest adekwatna, zwykle robilismy ze znajomymi jakies zbiorcze zmowionko i oni to zalatwiali a teraz sam postanowilem cos poszukac

Offline Brandmand

  • Falck
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Korupcja to fundament dzisiejszej PSP...
Odp: Umundurowanie strazaka
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 10, 2011, 21:39:18 »
Wiesz cena sznura waha się w przedziale ok 30-40zł myślę że w innych sklepach będzie podobnie może różnica dwóch, trzech złotych także to już Twój wybór jedyne co to możesz porównać jeszcze koszty wysyłki gdzie taniej, a przy zamówieniach zbiorowych wiadomo zawsze można negocjować jakiś rabat.
Pokój to tylko brak wojny...

Offline Jarek1979

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Umundurowanie strazaka
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 10, 2011, 22:16:12 »
no dokladnie, ale tu cena to tylko 17,00 zl netto , poki co nie udalo mi sie tego przebic niczym..

Offline Pablito1990

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 143
Odp: Umundurowanie strazaka
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 10, 2011, 22:25:29 »
Wiesz cena sznura waha się w przedziale ok 30-40zł myślę że w innych sklepach będzie podobnie może różnica dwóch, trzech złotych także to już Twój wybór jedyne co to możesz porównać jeszcze koszty wysyłki gdzie taniej, a przy zamówieniach zbiorowych wiadomo zawsze można negocjować jakiś rabat.
małe nie porozumienie cena która kolega tu wymienia to za sznur do munduru a ty mówisz o koszuli , a cena takiego wacha się w okolicy 20zł. Tak więc żadnej wielkiej okazji nie znalazłes.. Standardowa cena
STRAŻAK- RYCERZ XXI WIEKU

Offline Jarek1979

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Umundurowanie strazaka
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 10, 2011, 22:31:57 »
wiem, ale na przy zamowieniach kilkunastu szttuk wychodzi taniej:) zawsze cos

Offline Jarek1979

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Umundurowanie strazaka
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 11, 2011, 11:59:15 »
skusilem sie i zamowilem w tym dlastrazy.pl, jak tylko dostane przesylke to napisze co i jak, moze komus poznije sie przyda info o nich:) pozdrawiam

Offline Siedemsetter

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 656
Odp: Umundurowanie strazaka
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 11, 2011, 22:12:15 »
dobra dobra. wszyscy już odkryli, że jesteś powiązany z tą stroną, więc nie udawaj Greka :) jak chcesz się zareklamować to zrób to normalnie, a nie się czaisz :)
"Cóż może być piękniejszego nad człowieka rycerskiego?..."

Offline Jarek1979

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Umundurowanie strazaka
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 11, 2011, 22:20:55 »
nie jestem "powiazany" w zaden sposob z ta firma, poprstu chcialem sie od Was dowiedziec czy macie jakies dobre i sprawdzone zrodlo kupowania takich rzeczy, ja odkopalem  cos tanszego , dlatego chcialem sie podzielic info.:) przeciez nie kaze nikomu kupowac niczego:) sam nie wiem czy to co zamowilem bedzie mi odpowiadalo

Offline Brandmand

  • Falck
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Korupcja to fundament dzisiejszej PSP...
Odp: Umundurowanie strazaka
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 12, 2011, 06:52:24 »
Będzie nam teraz wszystko dokładnie opisywał tylko zapomniał o jednym że, nie piszemy posta pod postem swoim. PS: Jak przyjdzie przesyłka to bądź tak miły i poinformuj nas w co zapakowali :)
Pokój to tylko brak wojny...