Autor Wątek: Wieżowiec 2011..?  (Przeczytany 2210 razy)

Offline fokusmok998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 90
Wieżowiec 2011..?
« dnia: Kwiecień 02, 2011, 14:19:36 »
Czy wie ktoś coś o tych zawodach w tym roku? czy sie odbeba, jesli tak tak to gdzie i kiedy?
Im więcej potu na treningu, tym mniej krwi w akcji.

Offline vasilij zaitzsew

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 225
Odp: Wieżowiec 2011..?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 27, 2011, 09:45:57 »
Witam. Zanosi sie że wieżowiec niestety już na stałe wypadł z kalandarza imprez, po tym jak KW Kraków i KP Wieliczka wzieła sie za organizacje takowych zawodów u siebie. Impreza chociaz odbyła sie dopiero drugi raz, na dobre wpisala sie w harmonogram imprez sportowych dla strazakow i juz cieszy sie duzym zainteresowaniem. A wieżowiec...cuż impreza świetna ale została "zabita" przez samych organizatorów, a dokładniej przez koszty wpisowe jakie narzucili, wszak 1500zł to kpina, skoro koledzy z krakowa i wieliczki na wpisowe życzą sobie po 150zł
"Błogosławiony jesteś Boże,który dajesz mi siłę i wolę walki.
Jesteś moją fortecą, moją ostoją i zbawieniem.
Jesteś moją tarczą."

Offline paulvan

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Wieżowiec 2011..?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 29, 2011, 16:06:51 »
27.11.2011r. odbędzie się kolejny Barbórkowy Turniej. Więcej informacji jest na stronie straż.gov natomiast co do Wieżowca w Warszawie, słyszałem od chłopaków z KG że są plany reaktywacji zawodów, niestety 1.0 nie jest temu przychylny i dlatego tyle lat już nie ma zawodów w Warszawie. Trzeba mieć nadzieje że to się kiedyś zmieni.

Pozdrawiam

Offline vasilij zaitzsew

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 225
Odp: Wieżowiec 2011..?
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 07, 2011, 10:56:09 »
Nie wiem z kąd masz takie info... III Barbórkowy Turniej odbędzie się 17.12.2011
"Błogosławiony jesteś Boże,który dajesz mi siłę i wolę walki.
Jesteś moją fortecą, moją ostoją i zbawieniem.
Jesteś moją tarczą."