Autor Wątek: Odp: Tir zderzył się z wozem strażackim  (Przeczytany 10343 razy)

Offline grzela

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 6.184
  • I smile like an angel, a heart like the devil.
Odp: Odp: Tir zderzył się z wozem strażackim
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 20, 2011, 00:19:40 »
Krew dla kolegi

Cytuj
W tej sytuacji ponad 20 strażaków oddało krew walczącemu o życie koledze. Ale nie tylko oni pospieszyli z pomocą. Do wrocławskiego centrum krwiodawstwa zgłaszali się sukcesywnie i w trybie indywidualnym także strażacy z innych komend m.in. KM PSP we Wrocławiu. Swoją krew zaoferowali także strażacy z ościennego województwa wielkopolskiego.

http://www.kwpsp.wroc.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=873&Itemid=1

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.694
Odp: Odp: Tir zderzył się z wozem strażackim
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 20, 2011, 21:32:01 »
W tym wątku piszemy tylko, jak w temacie.

Dyskusja została przeniesiona tu

Zasadność dysponowania PSP przez Dyspozytora ZRM w świetle przepisów prawa.
http://www.strazak.pl/forum/index.php/topic,16735.msg175150/topicseen.html#msg175150
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.694
Odp: Odp: Tir zderzył się z wozem strażackim
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 21, 2011, 13:24:35 »
Dowiedziałem się nieoficjalnie że Komendant Wojewódzki oraz Związki Zawodowe we Wrocławiu w najbliższym czasie planują akcje pomocy dla poszkodowanego.
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline Michaszs

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.221
Odp: Odp: Tir zderzył się z wozem strażackim
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 21, 2011, 17:17:35 »
Ode mnie krew dzisiaj poszła, jutro z samego rana poleci fax.
Św. Florianie módl się za nami gdy wezwani syreną do akcji wyjeżdżamy...

Offline Porta

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.704
  • Zgred
Odp: Odp: Tir zderzył się z wozem strażackim
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 22, 2011, 16:00:34 »
Każdy z nas pamięta tragiczny wypadek do którego doszło w zeszły czwartek na Drodze Krajowej nr 8 pod Wrocławiem. Ciężki samochód gaśniczy z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej w Kątach Wrocławskich alarmowo udaje się do akcji. Kiedy jest już bardzo blisko miejsca docelowego, dochodzi do czołowego zderzenia z pojazdem ciężarowym. Medycy oceniają stan kierowcy wozu strażackiego jako krytyczny.

Szanowni Państwo!

Już teraz rozpoczynamy akcję mającą zapewnić pomoc finansową dla naszego kolegi. Zbieramy na pokrycie podstawowych potrzeb życiowych oraz utrzymanie rodziny Sławka, m.in. dwójki jego dzieci. Przekazane przez Was środki finansowe będą także przeznaczone na dwie protezy do nóg, których zakup generuje olbrzymie koszty. Chcemy, aby nasz kolega - strażak z powołania, który podczas służby stracił swoje zdrowie jak najszybciej mógł powrócić do normalnego życia. Pamiętajmy, iż podobna sytuacja mogła zdarzyć się każdemu ratownikowi uczestniczącemu w akcjach. Liczymy, iż ogromna społeczność strażaków, ratowników i pasjonatów nie zawiedzie i tym razem. Wszelką (nawet tą symboliczną) pomoc finansową prosimy przesyłać na niżej podane konto:

Bank Zachodni WBK S.A.
55 1090 2398 0000 0001 1578 1963 – „DLA SŁAWKA”


Za każde udzielone wsparcie w imieniu strażaków z JRG Kąty Wrocławskie serdecznie dziękujemy.

http://www.remiza.com.pl/aktualnosc/2138/Katy_Wroclawskie_Pomoc_dla_strazaka.html

Prosimy o promowanie tego newsa!
Aktualności, artykuły, społeczność: www.Remiza.pl
Sklep pożarniczy - www.remiza.com.pl/sklep

Offline mkl

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 201
Odp: Odp: Tir zderzył się z wozem strażackim
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 23, 2011, 19:44:52 »
Chciałem przekazać 1% podatku ale niestety nie można. Rozmawiałem dzisiaj z komendą w Kątach Wrocławskich i niestety nie ma takiej możliwości. :/

Offline Tomcio1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 114
Odp: Odp: Tir zderzył się z wozem strażackim
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 23, 2011, 19:51:47 »
Chciałem przekazać 1% podatku ale niestety nie można. Rozmawiałem dzisiaj z komendą w Kątach Wrocławskich i niestety nie ma takiej możliwości. :/

Jutro minie dopiero tydzień od wypadku. Procedura dotycząca 1% to około miesiąc czasu (jeśli nie ma komplikacji). Pamiętaj o poszkodowanym strażaku za rok, wtedy być może i ten pomysł zostanie wprowadzony w życie.

Offline mkl

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 201
Odp: Odp: Tir zderzył się z wozem strażackim
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 23, 2011, 19:55:24 »
Wiem że to kilka tygodni załatwiania bo tak mi powiedział przez telefon rozmówca. Akurat ojciec ma do przekazania podatek (firma) i słyszeliśmy o tym dlatego chcieliśmy w ten sposób pomóc. Nie wiedziałem dokładnie kiedy to było itd. Raczej przekażę na swoją OSP, ale tym razem myślałem że uda się pomóc.

Offline Tomcio1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 114
Odp: Odp: Tir zderzył się z wozem strażackim
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 23, 2011, 20:51:28 »
Wiem że to kilka tygodni załatwiania bo tak mi powiedział przez telefon rozmówca. Akurat ojciec ma do przekazania podatek (firma) i słyszeliśmy o tym dlatego chcieliśmy w ten sposób pomóc. Nie wiedziałem dokładnie kiedy to było itd. Raczej przekażę na swoją OSP, ale tym razem myślałem że uda się pomóc.

Natychmiast doszły do mnie wieści, iż jednak taka możliwość istnieje (wielkie dzięki za zaangażowanie). Jutro podejmiemy w tym kierunku pierwsze kroki, przedstawię tą opcję przełożonemu poszkodowanego strażaka, do końca bieżącego tygodnia powinienem poinformować o efektach. Pozdrawiam!
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2011, 21:27:37 wysłana przez Tomcio1 »

Offline mkl

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 201
Odp: Odp: Tir zderzył się z wozem strażackim
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 23, 2011, 22:25:10 »
Jak dobrze rozumiem to przez jakąś fundację? Musiałbym wiedzieć ile to potrwa bo księgowa chyba chce na już, bo papiery do US musi oddać. Oby się udało, a kolega wracał do zdrowia fizycznego i psychicznego :)

Offline Tomcio1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 114
Odp: Odp: Tir zderzył się z wozem strażackim
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 24, 2011, 07:02:26 »
Jak dobrze rozumiem to przez jakąś fundację? Musiałbym wiedzieć ile to potrwa bo księgowa chyba chce na już, bo papiery do US musi oddać. Oby się udało, a kolega wracał do zdrowia fizycznego i psychicznego :)

Dokładnie tak. Jeśli odpowiednie osoby zaakceptują tego rodzaju pomoc to będziemy szukać opcji z pomocą którejś z fundacji. Myślę, że jutro powinienem już coś wiedzieć. Proszę o chwilę cierpliwości. :)

Offline Tomcio1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 114
Odp: Odp: Tir zderzył się z wozem strażackim
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 24, 2011, 16:03:50 »
Przepraszam za "post po poście", ale to zupełnie nowa informacja, warta "podbicia".

Otóż jest nowe, oficjalne konto fundacji na które można także przesyłać drobne darowizny dla Sławka. Poprzednie konto było kontem żony strażaka i jeśli pieniążki poszły już tam - nic się nie stało.

Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia
Bank Pekao S.A. I Oddział Wrocław
45 1240 1994 1111 0000 2495 6839
Z dopiskiem darowizna na cele ochrony zdrowia "Sławek"

Odpowiadając na pojawiające się już tutaj pytania:

Informujemy także, iż istnieje możliwość pomocy za pośrednictwem przekazania 1% podatku dochodowego.

W zeznaniu podatkowym podaj wysokość zadeklarowanej wpłaty, którą chcesz przekazać, nie więcej niż 1% podatku należnego (wynikającego z zeznania podatkowego po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół).

NR KRS - 0000050135 HASŁO - "Sławek"

Offline romiwe

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 589
Odp: Odp: Tir zderzył się z wozem strażackim
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 25, 2011, 12:59:29 »
Sz.P.

Komendanci Miejscy i Powiatowi Państwowej Straży Pożarnej

Prezesi i Naczelnicy Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych

 

Szanowni Państwo, druhny i druhowie, strażacy

                       

            Zwracam się do Państwa z gorącą prośbą o pomoc w rozpropagowaniu informacji o akcji pomocy dla druha Mirosława Jeremicza z OSP w Chojnie (zachodniopomorskie), który podczas działań ratowniczych w wyniku wypadku stracił obie nogi.

Do zdarzenia doszło 20 października 2010 roku. Strażacy z jednostki OSP Chojna zostali zadysponowani do likwidacji plamy oleju na drodze. Po przybyciu na miejsce i rozpoznaniu okazało się, że plama jest bardzo rozległa, gdyż pas drogi zanieczyszczony był na odcinku ok. 3 km. Strażacy przystępując do zabezpieczenia terenu działań, zdążyli wysiąść z pojazdu, gdy podczas pobierania ze skrytek samochodu pachołków oraz sorbentu w jednego z nich wjechał rozpędzony samochód osobowy. W wyniku uderzenia strażak jedną nogę stracił na miejscu a obrażenia drugiej były tak obszerne, że po miesięcznym staraniu o jej uratowanie niestety również trzeba było ją amputować.

            Te tragiczne wydarzenie było wielokrotnie przedstawiane za pośrednictwem telewizji oraz prasy. Pierwszym, natychmiastowym etapem pomocy była akcja oddawania krwi, do której włączyli się strażacy, ratownicy, policjanci i żołnierze z różnych terenów naszego kraju. Teraz, po zakończeniu leczenia szpitalnego przed Mirkiem długi i kosztowny proces rehabilitacji. Niezbędny będzie zakup protez oraz sprzętu ortopedycznego. Konieczna będzie jednocześnie zmiana lokalu mieszkalnego oraz dostosowanie go do potrzeb osoby niepełnosprawnej ruchowo.

            W chwili obecnej żona wraz z rocznym dzieckiem znaleźli się w bardzo ciężkiej sytuacji finansowej, gdyż Mirosław był jedynym żywicielem rodziny. Niezbędna jest pomoc finansowa, aby proces rehabilitacji i powrotu do zdrowia przebiegał bez przeszkód, a rodzina mogła prowadzić w miarę normalny tryb życia.

 

            Aktualnie jesteśmy w trakcie okresu rozliczeń podatkowych. Przygotowałem wobec tego również akcję pomocy poprzez przekazanie 1% podatku na rzecz druha Mirosława Jeremicza.

            Bardzo proszę o rozpropagowanie tej informacji w lokalnym społeczeństwie poprzez zamieszczenie ich na stronach internetowych, wydrukowanie i wywieszenie w jednostkach PSP i OSP oraz współpracujących instytucjach, jak również przekazanie treści apelu podczas zebrań sprawozdawczo wyborczych.

 

            Jestem przekonany, że dzięki wspólnym działaniom te tragiczne wydarzenie, które mogło dotknąć każdego z nas nie pozostanie bez echa, a efekty tej akcji informacyjnej przyniosą wymierną pomoc dla naszego kolegi.



Z poważaniem

Jacek Rudziński

Komendant Powiatowy PSP w Gryfinie

 

[załącznik usunięty przez administratora]
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2011, 13:11:58 wysłana przez romiwe »

Offline mkl

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 201
Odp: Odp: Tir zderzył się z wozem strażackim
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 26, 2011, 01:18:46 »
1% wypisany i poszedł do przekazania. Zapraszam pozostałych :)

Offline zeusss

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 866
  • Bogatemu to i byk się ocieli
Odp: Odp: Tir zderzył się z wozem strażackim
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 28, 2011, 22:54:17 »
info ze strony www KG

Pomoc dla strażaka!!!
17 marca 2011 r. bardzo poważnie ranny został strażak – sekc. Sławomir Wilczyński.
W wypadku stracił obie nogi.
Ciężki samochód gaśniczy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Kątach Wrocławskich alarmowo jechał do akcji. Kiedy był już bardzo blisko miejsca docelowego, doszło do czołowego zderzenia z pojazdem ciężarowym. Najciężej ranny strażak - kierowca zastępu, po wstępnej diagnostyce na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym został przewieziony prosto na stół operacyjny. Mimo ogromnych wysiłków lekarzom nie udało się uratować jego nóg. Obie amputowano poniżej kolan. Podczas operacji zmagano się także z opanowaniem krwotoku wewnętrznego w jamie brzusznej, ratownikowi usunięto śledzionę. Zabezpieczono także złamanie ręki.
Szanowni Państwo!
Rozpoczynamy akcję mającą zapewnić pomoc finansową dla naszego kolegi. Zbieramy na pokrycie podstawowych potrzeb życiowych oraz utrzymanie rodziny strażaka, m.in. dwójki jego dzieci. Przekazane przez Was środki finansowe będą także przeznaczone na dwie protezy do nóg, których zakup generuje olbrzymie koszty. Chcemy, aby nasz kolega – strażak z powołania, który podczas służby stracił swoje zdrowie, jak najszybciej mógł powrócić do normalnego życia. Liczymy, iż ogromna społeczność strażaków, ratowników i pasjonatów pożarnictwa, i tym razem nie zawiedzie. Wszelką (nawet symboliczną) pomoc finansową, prosimy przesyłać na niżej podane konto:
Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia

Bank Pekao S.A. I Oddział Wrocław
45 1240 1994 1111 0000 2495 6839
Z dopiskiem darowizna na cele ochrony zdrowia „Sławek”

Istnieje także możliwość pomocy za pośrednictwem przekazania 1% podatku dochodowego. W zeznaniu podatkowym należy podać wysokość zadeklarowanej wpłaty, którą chce się przekazać, nie więcej niż 1% podatku należnego (wynikającego z zeznania podatkowego po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół).
NR KRS – 0000050135 HASŁO – „Sławek”
Za każde udzielone wsparcie w imieniu strażaków z JRG Kąty Wrocławskie serdecznie dziękujemy.

http://www.straz.gov.pl/page/index.php?str=18&id=33510

Offline hasici99

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 519
Odp: Odp: Tir zderzył się z wozem strażackim
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 29, 2011, 06:15:52 »
Swoją drogą bardzo przykre jest to, że osoba, która uległa wypadkowi podczas służby musi teraz liczyć na pomoc fundacji, czy innych ludzi. Bo nasze kochane Państwo tak dba o ludzi, którzy utracili zdrowie służąc jemu.  :wall:

Offline Witold

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.569
  • Ratowanie strażaków przez strażaków
    • http://grupaszybkiegoreagowania.strefa.pl
Odp: Odp: Tir zderzył się z wozem strażackim
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 29, 2011, 07:19:51 »
A jak się ma sprawa z powrotem do służby? PSK? Buiro?

Do pobrania za darmo: KSIĄŻKA pt."Podstawy zabezpieczenia i ratowania strażaków podczas wewnętrznych działań gaśniczych" + prezentacje do każdego rozdziału do pobrania!
Pobierz tutaj: sapsp.pl

Offline Tomcio1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 114
Odp: Odp: Tir zderzył się z wozem strażackim
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 30, 2011, 21:49:53 »
A jak się ma sprawa z powrotem do służby? PSK? Buiro?

Myślę, że na takie spekulacje jeszcze za wcześnie. Jeszcze wiele czasu upłynie zanim odpowiednie osoby będą nad tym myślały.

Póki co: http://www.gazetawroclawska.pl/stronaglowna/386490,strazak-z-katow-poprosil-o-nalesniki,id,t.html

Offline grzela

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 6.184
  • I smile like an angel, a heart like the devil.
Odp: Tir zderzył się z wozem strażackim
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 04, 2011, 10:57:11 »
Apel o pomoc

[załącznik usunięty przez administratora]

Offline Tomcio1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 114
Odp: Tir zderzył się z wozem strażackim
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 15, 2011, 15:20:22 »
Dla zainteresowanych najświeższe informacje o stanie zdrowia strażaka oraz ponowienie prośby o pomoc:

http://remiza.com.pl/aktualnosc/2187/Katy_Wroclawskie_Strazak_wraca_do_zdrowia.html

Offline max[]

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.156
    • ...
Odp: Tir zderzył się z wozem strażackim
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 20, 2011, 15:51:57 »
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2011, 18:37:10 wysłana przez Butel »

Offline Łukasz Telus

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 930
    • Łukasz Telus Fotografia
Odp: Tir zderzył się z wozem strażackim
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 28, 2011, 08:34:40 »
Gazeta Wrocławska - Pomóż strażakowi stanąć na nogi

Cytuj
W sobotę w Kątach Wrocławskich będzie koncert charytatywny dla poszkodowanego strażaka

Cała lewa ręka od pachy po koniuszki palców w gipsie. Stóp nie ma. Prawa noga kończy się w połowie łydki - kikut zabandażowany. Lewa noga jest w stanie takim, jak prawa, ale została podłączona do rurki. - To taka specjalna pompa próżniowa, sprowadzili mi ją gdzieś z Pabianic - tłumaczy Sławomir Wilczyński, 32-letni strażak z Kątów Wrocławskich.

Półtora miesiąca temu miał wypadek. Razem z dwoma kolegami pojechał ratować chorego, który dostał krwotoku. Po drodze ich wóz zderzył się czołowo z tirem w Pustkowie Wilczkowskim. Wczoraj Sławek - bo tak mówią na niego koledzy - przyjął nas w szpitalu wojskowym przy ul. Weigla we Wrocławiu na oddziale ortopedii. - Nie wiem, jak to się mogło stać, bo to była prosta droga, musieliśmy być widoczni - wspomina wypadek. Gdy koledzy wyciągali go ze zmiażdżonej kabiny, myślał o kierowcy ciężarówki: - Spieprzyłeś mi życie, człowieku.

Teraz, jak przyznaje, poukładał sobie już w głowie, że musi żyć, bo ma wspaniałą żonę i dwójkę dzieci. - I niezły kredyt na dom do spłacenia - śmieje się strażak. Koledzy walczyli z czasem, by szybko dowieźć go do szpitala, żeby się nie wykrwawił na śmierć. A on myślał o tym kredycie. Trafił na stół operacyjny w ostatniej chwili. Lekarze musieli mu amputować poharatane stopy do wysokości łydki.

- Jak tylko wyjdę ze szpitala, przejdę rehabilitację i nauczę się chodzić na protezach, chcę wrócić do pracy w straży - mówi Wilczyński. Jest na to szansa, bo komendant z Wrocławia jeździł już do głównego do Warszawy, by stworzyć dla Sławka miejsce pracy w Kątach.

- To strażak z krwi i kości - zapewnia Piotr Olik, kolega ze straży. Organizuje w sobotę dla niego koncert charytatywny (patrz ramka). Sławek przyznaje, że nie marzył od dziecka o gaszeniu pożarów. W wojsku na rok trafił do marynarki wojennej, potem jeździł ciężarówkami po całej Polsce. Od 8 lat pracuje w straży. - To robota dla mnie.

Nawet jak miałem wolne, to mnie ciągnęło, żeby zobaczyć, co koledzy robią - opowiada.
Do chorego zagląda Andrzej Nabzdyk, lekarz ortopeda, który dwa lata temu w katastrofie śmigłowca pogotowia lotniczego też stracił nogę. - Ładnie się pozbierał - ocenia stan Wilczyńskiego dr Wojciech Wodzisławski, szef kliniki chirurgii urazowej. Jego

zdaniem pacjent do miesiąca powinien opuścić szpital. Nowoczesne protezy obiecał sfinansować komendant główny straży. Dzięki nim Sławek będzie chodził.

Kukiz z pomocą
Chcesz przyspieszyć powrót do zdrowia strażaka? Przyjdź na koncert charytatywny, podczas którego wystąpią: kabaret Paweł Reszela i kabaret FachoFcy, zespół Madex, a także Paweł Kukiz z Chrząszczami, grającymi przeboje Beatlesów.

Cena biletu to 150 zł (z wyżywieniem). Rezerwacja pod nr. telefonów: 691-036-728, 669-057-243. Podczas aukcji będzie można wylicytować koszulki piłkarzy: Frankowskiego i Kuszczaka. Czas i miejsce koncertu: sobota, 30 kwietnia,

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu, ul. Zwycięstwa 23, Kąty Wrocławskie. ANA

« Ostatnia zmiana: Maj 01, 2011, 08:35:01 wysłana przez bulon »

Offline mario

  • LORD OF THE RINGS
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.123
  • FIRE WALK WITH ME
    • najlepsza strona strażacka
Odp: Tir zderzył się z wozem strażackim
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 01, 2011, 07:56:24 »
http://sport.wp.pl/kat,1744,title,Byly-pilkarz-stracil-w-wypadku-obie-nogi,wid,13367443,wiadomosc.html
Cytuj

Sławomir Wilczyński to były piłkarz drużyny Bystrzyca  Kąty Wrocławskie. W marcu ledwo uszedł z życiem podczas groźnego  wypadku. Wilczyński, z zawodu strażak, jechał ratować życie ciężko  chorej osoby. Jego wóz strażacki zderzył się czołowo z ciężarówką.  Wilczyński stracił w wypadku obie nogi. Pomaga mu między innymi piłkarz  Manchesteru United, Tomasz Kuszczak.

Offline grzela

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 6.184
  • I smile like an angel, a heart like the devil.
Odp: Tir zderzył się z wozem strażackim
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 17, 2011, 20:39:50 »
Info poszło w głównym wydaniu Wiadomości:

Strażak stracił nogi podczas akcji

http://siepomaga.pl/f/dolfroz/c/278


Augustów

  • Gość
Odp: Tir zderzył się z wozem strażackim
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 19, 2011, 21:25:10 »
http://www.tvn24.pl/2435354,0,0,1,1,niosl-pomoc--teraz-sam-jej-potrzebuje,wideo.html

Zyczymy zdrowia i pozdrawiamy z Augustowa. Gratulujemy wspaniałych kolegów. Aż serce rośnie. Nie poddawaj się Sławku.