Autor Wątek: Wsparcie finansowe przy budowie domu.. ?????  (Przeczytany 1563 razy)

Offline fokusmok998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 90
Wsparcie finansowe przy budowie domu.. ?????
« dnia: Marzec 28, 2011, 12:37:00 »
Wiatm. Chciałem zapytać kogos zorientowanego czy możliwe jest to ze psp moze doplacic do budowy domu nawet 35.000 zł :gwiazdki: :huh: :huh: :huh: :huh: bo mój kumpel pracujący w psp powiedzial ze dostał 35.000zł, w co niewierze..  :o może na stare pieniądze przeliczył.. ^_^
Im więcej potu na treningu, tym mniej krwi w akcji.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.380
Odp: Wsparcie finansowe przy budowie domu.. ?????
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 28, 2011, 12:44:17 »
Jest mozliwe jesli bedzie my sie należec 12 norm.... Co nie jest takie dziwne bo mamy w komendzie strażaka który na remont dostaje 9 norm wiec juz nie wiele brak do 12 :P
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline fokusmok998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 90
Odp: Wsparcie finansowe przy budowie domu.. ?????
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 28, 2011, 12:46:53 »
Kolego Eqinox_mł_asp , a o co chodzi z tymi normami.. Chcę podjać prace w psp i ciekawi mnie jak to jest z ta zapomogą na budowe.. :huh:
Im więcej potu na treningu, tym mniej krwi w akcji.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.380
Odp: Wsparcie finansowe przy budowie domu.. ?????
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 28, 2011, 12:56:36 »
Wielokrotnie było to wałkowane ale chodzi mniej wiecej o to ze na kazdego członka rodziny (zona +dzieci) przysługuje ci jedna norma (w szczegoły nie bedziemy sie zagłebaic) oraz za grupe uposażenia pow.10 dochodzi kolejna(pomijajac kilka szczegołów). Za kazda norme jest 2980 zł. Wysokość liczy sie na zasadzie liczba norm razy 2980
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline sly

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 461
  • W stanie spoczynku
Odp: Wsparcie finansowe przy budowie domu.. ?????
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 28, 2011, 13:34:30 »
Kolego Eqinox_mł_asp , a o co chodzi z tymi normami.. Chcę podjać prace w psp i ciekawi mnie jak to jest z ta zapomogą na budowe.. :huh:

Podejmij pracę w banku  :szalony: będziesz miał bliżej do pieniędzy , bo z Twojej wypowiedzi wyłazi chciejstwo :ojoj: