Autor Wątek: Podwyżki - 2012 ?  (Przeczytany 433984 razy)

Offline fenixowo

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 141
  • Z każdym dniem bliżej do emki :)

Offline dudinho

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #876 dnia: Październik 04, 2012, 16:42:48 »
czekamy do stycznia, a potem do czerwca i tak w nieskonczoność...naobiecywali żeby wstydu nie było na Euro a teraz to nas w d.... pocałujcie... panie Tusk a moze charatniemy w gałe !!!!

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.929
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #877 dnia: Październik 04, 2012, 18:36:41 »
Czyli stażystów na podziale także podwyżki nie obejmą...
Chyba w trosce o to, żeby czasem nikt nie zrezygnował...
Chłopcze widzę że traż stoi prze Tobą przyszłością i zanim - o ile - ogarniesz obowiązujące przepisy ropzprządzenia i ustawy minie trochę czasu.Nie chodzi o to aby na forum się obrzucać ale jeśli trochę pomyślisz i poszukasz to znajdziesz kogo podwyżka obejmuje a nie pisać takie posty.
czekamy do stycznia, a potem do czerwca i tak w nieskonczoność...naobiecywali żeby wstydu nie było na Euro a teraz to nas w d.... pocałujcie... panie Tusk a moze charatniemy w gałe !!!!
A tu teraz kolejny gość który zjawił się na forum po  1 października kiedy spojrzał w papier z pensją ... o kurcze nie dostałem... ogarnij się trochę albo weź dość duży rozpęd przed betonowym murem.
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2012, 18:41:47 wysłana przez SIUSIEK »

Offline dudinho

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #878 dnia: Październik 04, 2012, 22:03:08 »
A tu teraz kolejny gość który zjawił się na forum po  1 października kiedy spojrzał w papier z pensją ... o kurcze nie dostałem... ogarnij się trochę albo weź dość duży rozpęd przed betonowym..

nikt się nie obudził kolego bo nie wierzę w żadne zapewnienia ze strony naszego rządu...dla mnie liczą się czyny a nie obietnice...związki juz dawno temu się sprzedały jak tania dzi....a !!!!

Offline strazakusX

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 464
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #879 dnia: Październik 04, 2012, 22:40:51 »
Kolega Siusiek od dawna jest przyzwyczajony do kopania w tyłek przy każdej możliwej okazji i uważa, że to normalka. Dzięki takim jak On, gimbusy na górze pozwalają sobie na takie rzeczy jak przeciąganie wszystkiego na ostatnią chwilę lub nawet przekraczanie terminów.
Wyobraź sobie kolego, że dla tych na dole te 300zł to czasem i prawie 20% podwyżka na którą czekają odkąd dostali ją policjanci, i nie można przejść z tym do porządku dziennegom, że jak łaska boża pozwoli to dadzą może w styczniu z wyrównaniem, i Ci dla których jest to 2-5% po prostu mają to gdzieś.
Czy dojrzejemy w końcu do tego, że Ci których głównym zadaniem jest doplinowanie, żeby w papierach się wszystko zgadzało, wykonają swoją robotę na czas? Dlaczego jak tam mają coś zrobić - to po prostu pieprzą się z tym pół roku, zamiast dymać dzień i noc?
Łaski nam nie robią, to nasze pieniądze i nam się należą tu i teraz. I każdy kto pisze, że mu się to nie podoba - ma do tego prawo.

Offline apap000

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 200

Offline wujo 2010

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.815
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #881 dnia: Październik 05, 2012, 07:39:35 »
i gdzie te podwyżki na koncie ? :gwiazdki:
Bądź uprzejmy i staraj się pomóc innym. Jeśli nie masz nic wartościowego do dodania w danym temacie, nie pisz, i tak zostanie to skasowane przez moderatorów :)

Offline firek998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 479
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #882 dnia: Październik 05, 2012, 12:04:37 »
i gdzie te podwyżki na koncie ? :gwiazdki:

Qrwa jak czytam takie wypociny to mnie normalnie coś trafia. Jak ty psychologa przeszedłeś jeśli tak ciężko trybisz. Weź otwórz ten link i przeczytaj raz jeszcze zamiast pisać takie bzdury.

Offline adam998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 258
    • http://
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #883 dnia: Październik 05, 2012, 13:32:38 »
i gdzie te podwyżki na koncie ? :gwiazdki:

Qrwa jak czytam takie wypociny to mnie normalnie coś trafia. Jak ty psychologa przeszedłeś jeśli tak ciężko trybisz. Weź otwórz ten link i przeczytaj raz jeszcze zamiast pisać takie bzdury.

Spokojnie kolego, wydaje mi sie że wujo 2010 troche ironicznie to napisał.  :mellow:

Offline firek998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 479
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #884 dnia: Październik 05, 2012, 13:42:36 »
Ja tu ironii nie widzę.

Offline grzela

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 6.184
  • I smile like an angel, a heart like the devil.
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #885 dnia: Październik 05, 2012, 17:49:45 »
Cytuj
Podwyżki dla funkcjonariuszy Straży Granicznej, Straży Pożarnej ,Służby Więziennej i BOR na pewno zostaną wypłacone w październiku zapewniła dziś Aktualności rzeczniczka ministerstwa spraw wewnętrznych Małgorzata Woźniak.

http://www.nszzp.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2376:tvp-rzeszow-mundurowe-podwyki&catid=1:aktualnoci-nszz-policjantow&Itemid=30

Offline wujo 2010

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.815
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #886 dnia: Październik 05, 2012, 17:53:44 »
całkowita ironia kolego firek ,po co te nerwy ? :fiuu:
Bądź uprzejmy i staraj się pomóc innym. Jeśli nie masz nic wartościowego do dodania w danym temacie, nie pisz, i tak zostanie to skasowane przez moderatorów :)

Offline rafek10

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #887 dnia: Październik 06, 2012, 21:06:44 »
Prawda jest taka, że po raz kolejny daliśmy się wyrolować...Trzeba było blokować stadion narodowy na Euro...Tylko, że delegaci i Prezydium Sekcji Krajowej woleli klęczeć przy stole podsekretarza stanu i komendanta głównego i łasić sie, że o "sprzedajnym" florianie nie wspomne-który za każdym razem robi braci strazackiej pod górke...Jeden z ministrów w jednym z wywiadów mówił że jeżeli do Euro nic nie wywalczymy, to później będzie bardzo ciężko :-)...A na koniec taka dewiza na przyszłość: lepiej byc przygotowanym na najgorsze i sie mile zaskoczyc niz na odwrót :-)

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.929
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #888 dnia: Październik 07, 2012, 10:59:33 »
Prawda jest taka, że po raz kolejny daliśmy się wyrolować...Trzeba było blokować stadion narodowy na Euro...Tylko, że delegaci i Prezydium Sekcji Krajowej woleli klęczeć przy stole podsekretarza stanu i komendanta głównego i łasić sie, że o "sprzedajnym" florianie nie wspomne-który za każdym razem robi braci strazackiej pod górke...Jeden z ministrów w jednym z wywiadów mówił że jeżeli do Euro nic nie wywalczymy, to później będzie bardzo ciężko :-)...A na koniec taka dewiza na przyszłość: lepiej byc przygotowanym na najgorsze i sie mile zaskoczyc niz na odwrót :-)
Żenujący kolejny wpis niespełnionego.Kolego zapisz się do związku albo nie pisz opuszczając te forum.A może jeszcze lepiej jak przejdziesz na bezrobotne bo tam są większe podwyżki.

Offline strazak998

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 609
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #889 dnia: Październik 07, 2012, 11:07:11 »
Prawda jest taka, że po raz kolejny daliśmy się wyrolować...Trzeba było blokować stadion narodowy na Euro...Tylko, że delegaci i Prezydium Sekcji Krajowej woleli klęczeć przy stole podsekretarza stanu i komendanta głównego i łasić sie, że o "sprzedajnym" florianie nie wspomne-który za każdym razem robi braci strazackiej pod górke...Jeden z ministrów w jednym z wywiadów mówił że jeżeli do Euro nic nie wywalczymy, to później będzie bardzo ciężko :-)...A na koniec taka dewiza na przyszłość: lepiej byc przygotowanym na najgorsze i sie mile zaskoczyc niz na odwrót :-)

Kolego. A powiedz mi co przez te lata udało się ZZ załatwić dla strażaków? Mamy 3 ZZ, każdy z nich walczy o coś innego, a na pewno walczą ze sobą. Przewodniczący i inni siedzą sobie w KG bez świadczenia pracy i walczą żeby z jak największej grupy odejść na emeryturę, podobnie jak Pan R.O. Więc chyba czas najwyższy się obudzić i pogonić ZZ a stworzyć jeden związek strażaków. W policji jest jeden i praktycznie co chcą to mają. Zostało z modernizacji 50 mln. - Policja dostała z tego 38, a reszta na pozostałe służby. Tam ZZ chodzą przy wszystkim i jakoś potrafią załatwić bo jest jedność. Nie ma podziału na Policjanta biurowego i tzw. krawężnika. A u nas - odwieczny problem PB - 8h. A i jedni i drudzy robią swoją robotę. Dopóki będziemy podzieleni i skłóceni między sobą do póty będą nas dymać.

Offline rafek10

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #890 dnia: Październik 07, 2012, 18:06:57 »
Kolego SIUSIEK komentarze o żenujacych wypowiedziach zostaw dla siebie i jeżeli nie masz nic ciekawego do powiedzenia(a po prześledzeniu Twoich wpisów widzę marazm...)to nic nie pisz :-).Dla Twojej wiadomości jestem członkiem Solidarności od początku mojej pracy w straży(jakie kunkcję pełnie zostawie dla siebie) i widze jacy delegaci jeżdżą na te spotkania i boją sie gębe otworzyć żeby przypadkiem nie narazić się...no właśnie nie wiadomo komu...Są też tacy, którzy podczas spotkań przebieraja nogami nerwowo pod stołem w oczekiwaniu na wieczorne chlanie...a gdy wracaja do jednostek to nie potrafia nic sensownego przekazać...Szkoda mi tylko tych,którzy jezdżą tam bo chcą coś wywalczyć a niestety przez układanie sie niektórych województw nie moga sie przebić...Nigdy nie będzie jedności-taka smutna prawda... :'(


Aha bo zapomniałem...info z ostatniej krajówki :-) KG obiecał podwyżki w listopadzie z wyrównaniem...Czekamy... :gwiazdki:
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2012, 15:47:00 wysłana przez Butel »

Offline grzela

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 6.184
  • I smile like an angel, a heart like the devil.
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #891 dnia: Październik 09, 2012, 15:13:45 »
Tusk w TVN 24  :tuba:

Cytuj
"Dzięki Bogu" pozostałe służby mundurowe dostaną podwyżkę, w listopadzie zostanie wypłacona z wyrównaniem od 1 października.

Cytuj
Premier: podwyżki dla służb dzięki Bogu

http://www.nszzp.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2385:premier-podwyki-dla-sub-dziki-bogu&catid=1:aktualnoci-nszz-policjantow&Itemid=30
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2012, 17:19:01 wysłana przez grzela »

Offline ttomipsp

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Cały czas do przodu!!!
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #892 dnia: Październik 09, 2012, 16:49:48 »
Dzięki Tuskobogu:) Choć z drugiej strony ludzka rzecz pogadać......

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.929
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #893 dnia: Październik 10, 2012, 10:37:33 »
Tusk w TVN 24  :tuba:

Cytuj
"Dzięki Bogu" pozostałe służby mundurowe dostaną podwyżkę, w listopadzie zostanie wypłacona z wyrównaniem od 1 października.

Cytuj
Premier: podwyżki dla służb dzięki Bogu

http://www.nszzp.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2385:premier-podwyki-dla-sub-dziki-bogu&catid=1:aktualnoci-nszz-policjantow&Itemid=30
Podwyżki dla funkcjonariuszy Straży Granicznej, Straży Pożarnej ,Służby Więziennej i BOR na pewno zostaną wypłacone w październiku zapewniła dziś Aktualności rzeczniczka ministerstwa spraw wewnętrznych Małgorzata Woźniak.
 
Chodzi o 300 złotych, o które mundurowi związkowcy walczyli na początku roku między innymi pikietując na przejściu granicznym w Medyce a których wypłaty spodziewali się już dziś. Wcześniej, bo od 1 lipca takie podwyżki dostali już policjanci i żołnierze.

http://www.tvp.pl/rzeszow/aktualnosci/spoleczne/mundurowe-podwyzki/8677567

Dziwne....

Offline karolek998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 236
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #894 dnia: Październik 10, 2012, 16:20:18 »
To ta sama Pani rzecznik mówiła że za nadgodziny strażacy już "DAWNO " mają płacona a przepis obowiązywał od tygodnia. Jeliś to samo ma sie tyczyć naszych podwyżek to październik tylko którego roku pani rzecznik

Offline Rebeliant Szmarowski

  • wichrzyciel
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 98
    • mój profil na Facebook
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #895 dnia: Październik 10, 2012, 18:31:25 »
Donald Tusk z nas drwi:

Link - PODWYŻKI DZIĘKI BOGU


Premierowi na rocznicę:

Link - LAURKA
Mieliśmy odrobinę koniecznej odwagi
lecz w gruncie rzeczy była to sprawa smaku

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

Offline trb

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 126
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #896 dnia: Październik 14, 2012, 21:43:56 »
No ryży w TV w piątek obwieścił ponownie że podwyżki już dostaliśmy, nawet się skur...l nie zająknął. A po zebraniu ZZ w naszym rejonie, również w piątek, przyszła informacja, że prawdopodobnie kasa będzie na grudniowym pasku... parodia westernu...

Offline firek998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 479
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #897 dnia: Październik 15, 2012, 08:48:15 »
No ryży w TV w piątek obwieścił ponownie że podwyżki już dostaliśmy, nawet się skur...l nie zająknął. A po zebraniu ZZ w naszym rejonie, również w piątek, przyszła informacja, że prawdopodobnie kasa będzie na grudniowym pasku... parodia westernu...

Widzę, że kolega również ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Dostaliśmy bo zostały podpisane odpowiednie przepisy. A od podpisania do wypłaty trochę trzeba poczekać. KG mówił że w listopadzie mają być wypłacone z wyrównaniem od października. Uzbrój się w cierpliwość. Do tej pory każda podwyżka jaka była płacona była z wyrównaniem.

Offline grzela

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 6.184
  • I smile like an angel, a heart like the devil.
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #898 dnia: Październik 15, 2012, 10:40:08 »
No ryży w TV w piątek obwieścił ponownie że podwyżki już dostaliśmy, nawet się skur...l nie zająknął. A po zebraniu ZZ w naszym rejonie, również w piątek, przyszła informacja, że prawdopodobnie kasa będzie na grudniowym pasku... parodia westernu...

No ryży w TV w piątek obwieścił ponownie że podwyżki już dostaliśmy, nawet się skur...l nie zająknął. A po zebraniu ZZ w naszym rejonie, również w piątek, przyszła informacja, że prawdopodobnie kasa będzie na grudniowym pasku... parodia westernu...

Widzę, że kolega również ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Dostaliśmy bo zostały podpisane odpowiednie przepisy. A od podpisania do wypłaty trochę trzeba poczekać. KG mówił że w listopadzie mają być wypłacone z wyrównaniem od października. Uzbrój się w cierpliwość. Do tej pory każda podwyżka jaka była płacona była z wyrównaniem.

Niestety, dopóki nie będzie podpisanego rozporządzenia  :kwit: to Nasze podwyżki będą w sferze marzeń  :cooo:

Cytuj
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych przesłało na Radę Ministrów projekty rozporządzeń w sprawie uposażenia zasadniczego funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej, Biura Ochrony Rządu oraz Straży Granicznej

Jak na razie, to RM zajmowała się II piątkowym expose Tuskinho i nie miała czasu podpisać Naszego rozporządzenia.
« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2012, 10:44:02 wysłana przez grzela »

Offline trb

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 126
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #899 dnia: Październik 16, 2012, 13:28:37 »
Cytuj
Widzę, że kolega również ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Dostaliśmy bo zostały podpisane odpowiednie przepisy. A od podpisania do wypłaty trochę trzeba poczekać. KG mówił że w listopadzie mają być wypłacone z wyrównaniem od października. Uzbrój się w cierpliwość. Do tej pory każda podwyżka jaka była płacona była z wyrównaniem.

Okazuje się że jest dokładnie odwrotnie. Nie mam problemów ze zrozumieniem tego co przeczytałem i doskonale wiem co napisałem. Nigdzie na razie nic nie dostaliśmy. Jak sam zauważyłeś kolego na podpisy należy poczekać, a dopóki ich nie będzie, to wszystko jest w sferze obietnic (choć jak najbardziej wiarygodnych i w tym przypadku mam nadzieję spełnionych już wkrótce).  Podobnie rzecz ma się ze słowami Tuska, jeśli chciał być już szczery, to mógł powiedzieć: obok policji i wojska pozostałym mundurowym jeszcze nic nie daliśmy, no ale tak jak obiecywaliśmy damy, więc niech czekają... Wkur... mnie że jakoś policji i wojsku jak obiecał to dał w tym miesiącu co mieli dostać a my po macoszemu jak zwykle i jeszcze kolega firek998 będzie mnie pouczał że mam ogon pod siebie i udawać że pada jak na mnie plują... Nie tym razem. Pozdro.