Autor Wątek: Bezpieczeństwo OSP  (Przeczytany 1143 razy)

Offline Radhezz

  • Audaces fortuna iuvat
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.713
  • Getting too old for this shit
Bezpieczeństwo OSP
« dnia: Marzec 21, 2011, 22:12:08 »
Dobra, temat nie wiele mówi, ale jest ważny - czemu, to już mówię - temat sprowokowany tym wydarzeniem:

Wczoraj, tj. w niedzielę 20 marca, w czasie gdy byłem na całodniowej z OSP, a samochód stał zaparkowany pod remizą (na widoku!) jakaś [bluzgu bluzgu] [bluzgu bluzgu] pocięła mi wszystkie 4 opony :angry:

Szczerze mówiąc jakoś nie przypominam sobie, żebym miał jakichś strasznych wrogów... Jeśli jednak był to zwykły chuligański wybryk, to ja nie wiem co mam myśleć o tej całej sytuacji - nie dość, że kasa w plecy (800-1200zł) bo opon nie da się pokleić, to jeszcze zmieniałem koła po omacku do 0:30 w nocy  :angry: :angry: :angry:

Co ciekawe cała sytuacja na tyle poruszyła innych, że ciężko powiedzieć jak to teraz będzie z alarmami. Ja już powiedziałem że mnie nie stać na to żeby sobie opony wymieniać co akcję, i jeżeli będę jeździł, to tylko rowerem :rolleyes: Inni raczej też teraz boją się auta zostawiać... Eh, tak społeczeństwo dziękuje nam za pomoc :rolleyes:

Jedyna opcja jaką chwilowo widzę to instalacja monitoringu - ma ktoś jakieś doświadczenia w tym zakresie, lub mógłby coś poradzić?
Powyższy post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podania przyczyny.
Oświetlenie i nagłośnienie ostrzegawcze - montaż, naprawa, modyfikacje => OGŁOSZENIE

Offline piotr92strazak

  • Cel: PSP
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.162
Odp: Bezpieczeństwo OSP
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 21, 2011, 22:14:53 »
słyszałem o monitoringu w osp nawet w mojej sąsiedniej osp jest, ale lepiej to rowerem lub nawet motorem i później do garażu wjechać... ale to co tobie zrobili to chamskie;/ :gwiazdki:
Straż- Pasja, Miłość, Duma, Honor

Offline Champion

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 738
Odp: Bezpieczeństwo OSP
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 21, 2011, 23:28:54 »
Muszę przyznać, że w moim powiecie był jeszcze bardziej perfidny przypadek. Jakiś mężczyzna podpalił las w terenie działania pewniej jednostki i gdy strażak ochotnik pobiegł na wezwanie, złodziej wszedł do jego domu i ukradł mu mienie warte 2 tys. zł. Więc niestety, zawsze gdy syrena zawyje zamykam dom aby nikt nie wszedł i jadę tylko rowerem ponieważ, raz jechałem motorowerem to też już widziałem że był przestawiany z kąta w kąt (nie wiem przez kogo i po co, bo stał w całkiem tylnej części garażu).

Offline Smyku

  • Pokaż mi swoje zabawki, a powiem ci kim jesteś!
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 201
  • Zawsze gotowy!
Odp: Bezpieczeństwo OSP
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 22, 2011, 10:11:44 »
hmm Radhezz wyrazy współczucia bo to było perfidne i chamskie co Ci zrobiono, czyli używając tego co sam napisałeś {bluzgu, bluzgu, bluzgu,..... itd} a co do kwestii monitoringu ja chcę to w niedalekiej przyszłości zrobić i u mnie, a potem zrobić tak bym w domu przez neta mógł doglądać dobytku osp i terenu wokół jednostki
Dwie rzeczy nie mają granic: wszechświat i ludzka głupota.