Autor Wątek: Delegacja podczas urlopu  (Przeczytany 1481 razy)

Offline kirurocker

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 27
Delegacja podczas urlopu
« dnia: Marzec 09, 2011, 09:55:56 »
Mam pytanie czy można w trakcie urlopu wysłać strażaka na delegację? No i teraz najciekawsze - nie znalazłem odpowiedzi w żadnych wytycznych i instrukcji wypełniania ewidencji czasu służby,  jak w w tej ewidencji rozpisać nominał i rzeczywisty czas pracy strażaka jeżeli np. strażak pracuje na zmianie która ma służbę w poniedziałek i ma wstawiony urlop zaczynając od tego poniedziałku na 15 dni, ale we środę został wysłany na delegację jeżeli wstawimy mu według nowego trendu "p" to w zestawieniu miesięcznym dojdzie mu dodatkowe 8h nadgodzin, bo w poprzednich dwóch (poniedziałek i wtorek) polach mamy wpisane "u", moim zdaniem żeby wszystko było cacy należy w nominale (poniedziałek i wtorek) wstawić albo 8 i 8, albo 16 w poniedziałek a wtorek 0. Bo inaczej wyjdzie, że strażak w ciągu tych pierwszych dni przepracował 32 godziny (3 dni urlopu i jeden dzień delegacji) a w liście obecności 2 dni urlopu i jeden dzień delegacji. Wiem, że trochę to zawiłe, ale z bossem nie mogę dojść do porozumienia - wyszło tak że będąc pół miesiąca w robocie i pół na urlopie w lutym wyrobiłem 40h nadgodzin, a kumpel który miał podobnie tylko wsadzone w to delegacje 80h nadgodzin - mój chłopski rozum podpowiada, że coś jest nie tak ;) Jeżeli jest to gdzieś opisane lub ustalone będę wdzięczny za wskazówkę.

Offline seba1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 122
Odp: Delegacja podczas urlopu
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 09, 2011, 10:55:00 »
Urlop powinien zostać przerwany w dniu wyjazdu na delegację.
Nie ma takiej opcji by być w delegacji na urlopie

Offline zero-11

  • Search & Rescue
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.525
  • 84810
Odp: Delegacja podczas urlopu
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 09, 2011, 12:10:21 »
urlop przesuwasz na inny termin, przynajmniej 3 dni (ze służbą zachodzącą na delegację).

IT'S NOT SOMETHING YOU DO. IT'S SOMETHING YOU ARE!