Autor Wątek: Awans w stopniu po zmianie stanowiska - pytanie  (Przeczytany 4534 razy)

pan tik tak

  • Gość
Awans w stopniu po zmianie stanowiska - pytanie
« dnia: Marzec 08, 2011, 19:11:30 »
Rozeznanych w temacie proszę o poradę. W tym roku, w maju przysługuje mi awans w stopniu służbowym. Wniosek z tego co mi wiadomo, został już przesłany do KW. Istnieje jednak prawdopodobieństwo, że do maja zmienię miejsce pracy i stanowisko (na takie, na którym już ten awans mi nie przysługuje). Czy w związku z tym ten awans może zostać cofnięty i nie być przyznany? Czy może zmiana stanowiska nie ma znaczenia, a najważniejsze że w dniu składania wniosku takie stanowisko zajmowałem?  :straz:

Offline piotr998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.787
  • Najciekawsze historie pisze samo życie.
Odp: Awans w stopniu po zmianie stanowiska - pytanie
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 08, 2011, 21:42:23 »
Wniosek nie przesądza sprawy - awans może zostać wstrzymany.
"Tam, gdzie wszyscy myślą to samo, w ogóle niewiele się myśli" - H.Geissler
"Kłócić się nie należy, ale jest obowiązkiem jasno określić przeciwstawny punt widzenia." - J.W.Goethe

pan tik tak

  • Gość
Odp: Awans w stopniu po zmianie stanowiska - pytanie
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 08, 2011, 22:12:24 »
A ktoś to przechodził w praktyce? Jak duże są szanse, że wniosek zostanie wstrzymany?

Offline lang

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.460
Odp: Awans w stopniu po zmianie stanowiska - pytanie
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 08, 2011, 22:35:29 »
jeśli wniosek poszedł, a wnioskodawca go nie uzupełni o zmianę stanowiska, to nie powinno być problemu; nikt nie sprawca "z góry" aktualności danych zawartych we wniosku i wróżek też nie maja na etacie; wnioch poszedł, po drodze jest zatwierdzany i do nominacji; ważne, że w chwili składania zajmowane było odpowiednie stanowisko
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi

próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie

pan tik tak

  • Gość
Odp: Awans w stopniu po zmianie stanowiska - pytanie
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 08, 2011, 22:53:10 »
jeśli wniosek poszedł, a wnioskodawca go nie uzupełni o zmianę stanowiska, to nie powinno być problemu; nikt nie sprawca "z góry" aktualności danych zawartych we wniosku i wróżek też nie maja na etacie; wnioch poszedł, po drodze jest zatwierdzany i do nominacji; ważne, że w chwili składania zajmowane było odpowiednie stanowisko

To dobrze ;) Różnica w kasie niewielka, bardziej to sprawa 'ambicjonalna'...  :straz: