Autor Wątek: Wniosek o przeniesienie z Stanowiska Kierowania na Podział Bojowy.  (Przeczytany 3835 razy)

Offline teciu8

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Witam Serdecznie,
Panowie potrzebuję pomocy w napisaniu wniosku o przeniesienie z Stanowiska Kierowania na Podział Bojowy. Dostałem się do służby i chcą właśnie na stanowisko kierowania mnie skierować. Z powodu, że mam 80km dojazdu do jednostki nie jestem w stanie pracować w trybie 12/24, a tym bardziej pogodzić tego z studiami. Dlatego chce napisać od razu wniosek o przeniesienie na podział bojowy.
Proszę o pomoc.
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2011, 18:25:56 wysłana przez robn »

Offline robard

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Wniosek o przeniesienie z Stanowiska Kierowania na Pozdział Bojowy.
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 20, 2011, 01:04:38 »
Na pracę w SK na jakimkolwiek stanowisku potrzebny jest staż pracy odpowiedni do danego stanowiska - patzr przepis kwalifikacyjny, jeśli jesteś stażystą to się nie powinieneś martwić, nie masz prawnych możliwości, żeby pełnić służbę w SK
"Uczciwy człowiek szuka prawdy, kłamca jest patologicznie wszechwiedzący"

Prawo Oczekiwań - negatywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki. Pozytywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki.

Offline hasici99

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 519
Odp: Wniosek o przeniesienie z Stanowiska Kierowania na Pozdział Bojowy.
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 20, 2011, 08:28:22 »
W straży wszystko jest możliwe. Dostaniesz P.O. i jest ok.

Offline aqq21

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: Wniosek o przeniesienie z Stanowiska Kierowania na Podział Bojowy.
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 20, 2011, 09:19:32 »
Witam Serdecznie,
Panowie potrzebuję pomocy w napisaniu wniosku o przeniesienie z Stanowiska Kierowania na Podział Bojowy. Dostałem się do służby i chcą właśnie na stanowisko kierowania mnie skierować. Z powodu, że mam 80km dojazdu do jednostki nie jestem w stanie pracować w trybie 12/24, a tym bardziej pogodzić tego z studiami. Dlatego chce napisać od razu wniosek o przeniesienie na podział bojowy.
Proszę o pomoc.
Młody kolego, w straży posze się raporty, a nie wnioski, za wyjątkiem urlopowego  :mellow:
Cytuj
W straży wszystko jest możliwe. Dostaniesz P.O. i jest ok.
Gó..o prawda, żeby dostać p.o. musisz posiadać kwalifikacje.
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2011, 16:14:57 wysłana przez robn »

Offline piotr998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.787
  • Najciekawsze historie pisze samo życie.
Odp: Wniosek o przeniesienie z Stanowiska Kierowania na Podział Bojowy.
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 20, 2011, 09:31:33 »
... potrzebuję pomocy w napisaniu wniosku o przeniesienie z Stanowiska Kierowania na Podział Bojowy ...
Proponuję porozmawiać z komendantem - wniosków (raportów) możesz sobie pisać do woli.
Od strony prawnej nie możesz pełnić służby w SK - brak kwalifikacji, lecz w życiu bywa różnie.
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2011, 16:14:39 wysłana przez robn »
"Tam, gdzie wszyscy myślą to samo, w ogóle niewiele się myśli" - H.Geissler
"Kłócić się nie należy, ale jest obowiązkiem jasno określić przeciwstawny punt widzenia." - J.W.Goethe

Offline JON SNOW

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 370
Odp: Wniosek o przeniesienie z Stanowiska Kierowania na Podział Bojowy.
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 20, 2011, 13:12:54 »
Co nie można? Wszystko można, byle cicho i z ostrożna  :rofl:

Jak komendant będzie chciał to go posadzi. Takich przypadków jest mnóstwo!!! :wall:

Co do raportu, to tak jak wcześniej napisano. Jak Ci komendant powiedział że masz iść to wiele ten raport nie zmieni. Zostanie to "przyjęte do wiadomości" a Ty umieszczony na SK... :milcz:
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2011, 16:14:30 wysłana przez robn »
Żyję w kraju w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ... :)

Offline samseto

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Wniosek o przeniesienie z Stanowiska Kierowania na Podział Bojowy.
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 20, 2011, 15:08:24 »
Wymagane kwalifikacje owszem ale życie jest inne.... Przypadek Opole poważne stanowiska promil ludzi z doświadczeniem, pozostali ledwo co staż skończyli lub za niedługo kończą....
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2011, 16:14:19 wysłana przez robn »

Offline hasici99

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 519
Odp: Wniosek o przeniesienie z Stanowiska Kierowania na Podział Bojowy.
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 20, 2011, 19:52:31 »
Witam Serdecznie,
Panowie potrzebuję pomocy w napisaniu wniosku o przeniesienie z Stanowiska Kierowania na Podział Bojowy. Dostałem się do służby i chcą właśnie na stanowisko kierowania mnie skierować. Z powodu, że mam 80km dojazdu do jednostki nie jestem w stanie pracować w trybie 12/24, a tym bardziej pogodzić tego z studiami. Dlatego chce napisać od razu wniosek o przeniesienie na podział bojowy.
Proszę o pomoc.
Młody kolego, w straży posze się raporty, a nie wnioski, za wyjątkiem urlopowego  :mellow:
Cytuj
W straży wszystko jest możliwe. Dostaniesz P.O. i jest ok.
Gó..o prawda, żeby dostać p.o. musisz posiadać kwalifikacje.

Nie gó...o prawda tylko życie! Osoba zaraz po kursie podstawowym siedzi na PSK. A więc wytłumacz mi gdzie się nabywa takie kwalifikacje żeby zasiąść na SK...
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2011, 16:14:08 wysłana przez robn »

Offline GoldenBoy

  • JRG
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Tylko życie poświecone innym jest warte przeżycia!
Odp: Wniosek o przeniesienie z Stanowiska Kierowania na Podział Bojowy.
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 20, 2011, 22:08:17 »
Przecież jak jest nabór to masz jasno określone na jakie stanowisko będziesz docelowo przypisany :kwit:. Więc może docelowo było SK a nie PB jako ratownik .
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2011, 16:13:55 wysłana przez robn »

Offline gumiś

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Wniosek o przeniesienie z Stanowiska Kierowania na Podział Bojowy.
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 22, 2011, 16:03:26 »
Witam Serdecznie,
Panowie potrzebuję pomocy w napisaniu wniosku o przeniesienie z Stanowiska Kierowania na Podział Bojowy. Dostałem się do służby i chcą właśnie na stanowisko kierowania mnie skierować. Z powodu, że mam 80km dojazdu do jednostki nie jestem w stanie pracować w trybie 12/24, a tym bardziej pogodzić tego z studiami. Dlatego chce napisać od razu wniosek o przeniesienie na podział bojowy.
Proszę o pomoc.


Idź pogadaj z komendantem a co do wymogów to aby być na psk to 5 lat służby wymagane ale to ze strony prawnej a co innego życie u mnie jest tak że nawet wcześniej tam się ląduje.
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2011, 16:13:36 wysłana przez robn »

tecik

  • Gość
Odp: Wniosek o przeniesienie z Stanowiska Kierowania na Podział Bojowy.
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 23, 2011, 15:26:02 »
Drodzy koledzy, dziękuje za wyrażone opinie.
Ja jestem świeżo po kursie podstawowym docelowym stanowiskiem na które mnie kierowano jest ratownik-kierowca.
Teraz jednak jestem oddelegowany przez Komendanta na SK.
Rozmawiałem z Naczelnikiem Wydziału niestety takie ustalenia pozostają, jak pech to pech ;]

Pozdrawiam!