Autor Wątek: Obniżki 2011  (Przeczytany 9825 razy)

Offline nowyogien

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Obniżki 2011
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 18, 2011, 22:39:20 »
Posłuchaj Robard.

Mnie tata roboty nie załatwił -to po pierwsze.
Po drugie matoła to poszukaj w swoim domu, wśród kolegów.
Po trzecie - ja za swoje pytania odnośnie kilku spraw związkowych  dostałem delikatnie do zrozumienia, że moje dalsze postępowanie nic dobrego mi nie przyniesie - więc z łaski swojej zamknij buzie.
Po czwarte - takie auta - KM PSP Łodz - mitsubishi lancer sportback / gt - to jest normalny zakup wedle Ciebie ??? co  następne Eurocopter dla 01 w całej polsce ??
Po piąte - skoro mam się cieszyć tylko stabilną pracą i płacą - to uśmiech znika z twarzy jak mam świadomość, że jest w naszej firmie gość Twojego pokroju.

 Rozumie, nie jesteś w zz- najlepiej gówno robić i czekać jak inni coś zrobią - BO WTEDY CZY JESTEŚ W ZZ CZY NIE TO TY TEŻ EWENTUALNĄ PODWYŻKĘ DOSTANIESZ. Otwórz oczy na to co się dzieje. jeszcze jedno- nie wiem ile masz lat pracy za ile emerytura - ale pomyśl o jednym - powiedzmy, że za rok, dwa lata chcesz odejść - zabrali 13- stke ( co jest w planach ),  nie będzie podwyżek, Twój 01 nie wyciągnie Ci dodatku na maxa ( jakbyś wiedział w policji już była z tym afera i mają się temu  przyjrzeć ) nie dostaniesz stołka - by odejść z wyższego stanowiska - OBLICZĄ CI EMKE BEZ 13- WIĘC BĘDZIE NIŻSZA JAKBY LICZYLI Z 13. pamiętaj o tym.
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2011, 01:05:58 wysłana przez nowyogien »

Offline robard

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Obniżki 2011
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 20, 2011, 16:58:30 »
w zasadzie nie powinienem podejmować tej polemiki, ale kilka kwestii poruszonych przez nowyogien muszę wyjaśnić, skoro koledze nie chce się sprawdzić do kogo pisze:

1.
Cytuj
Mnie tata roboty nie załatwił -to po pierwsze.
Tak, tak...każdy tak mówi, a świstak siedzi i zawija je w te sreberka...

2.
Cytuj
Po drugie matoła to poszukaj w swoim domu, wśród kolegów.
Styl Twojej pierwszej wypowiedzi nie pozwalał mi skomentować tego inaczej

3.
Cytuj
Po trzecie - ja za swoje pytania odnośnie kilku spraw związkowych  dostałem delikatnie do zrozumienia, że moje dalsze postępowanie nic dobrego mi nie przyniesie - więc z łaski swojej zamknij buzie.
Gówno wiesz o zz, zastraszaniu człomków związku, jesteś cieniasem w tym względzie, dałś się zastraszyć i tyle

4.
Cytuj
Po czwarte - takie auta - KM PSP Łodz - mitsubishi lancer sportback / gt - to jest normalny zakup wedle Ciebie ??? co  następne Eurocopter dla 01 w całej polsce ??
Nie mówię, że to jest normalny zakup, ale nic innego jak zakup sprzętu z tych pieniędzy zrobić nie można było.

5.
Cytuj
Po piąte - skoro mam się cieszyć tylko stabilną pracą i płacą - to uśmiech znika z twarzy jak mam świadomość, że jest w naszej firmie gość Twojego pokroju.
Nie jest, nie przejmuj się i uśmiechnij
"Uczciwy człowiek szuka prawdy, kłamca jest patologicznie wszechwiedzący"

Prawo Oczekiwań - negatywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki. Pozytywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki.

Offline nowyogien

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Obniżki 2011
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 20, 2011, 17:57:24 »
No Robard, ale się popisałeś.

Skoro jesteś taki bohater to zapisz się do ZZ - no chyba, że jesteś cieniasem ???. Gówno możesz wiedzieć co kto mi mówił.  Co Tobie tatuś załatwił robotę i myślisz, że jest tak z wszystkimi - hahaha. Jesteś zabawnym człowieczkiem. Co do stylu to pokazałeś poziom kultury i wychowania jaki prezentujesz po wcześniejszym poście, nazywając mnie matołem, tak więc  daruj sobie prostaku. Zgadzam się co do ostatniego - śmieje się z Ciebie - od dziś hahaha.

 Jeszcze jedno- temat był o obniżkach - czemu się nie wypowiesz na temat  ewentualnej wysokości emerytury, jeżeli zabiorą nam 13- stki. strach zajrzał  w oczy, że może być niższa niż do tej pory ???-  chyba że dla Ciebie mają przygotowany stołek przed odejściem i pójdziesz z lepszego stanowiska.
b]
 Jeszcze jedno - to do kogo pisze, napisałeś - czyżbyś mnie straszył ???  A czy to daje Ci ( obojetnie kim Ty tu nie jesteś ) prawo nazywać innych matołami ???
[/b]  No chyba, że  czujesz sie lepszym od innch bo jesteś członkiem Klubu Strażaka.pl ??? - tylko wstyd przynosisz kolegą z tego klubu.

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.694
Odp: Obniżki 2011
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 20, 2011, 22:49:59 »
Proszę (na razie) o powrót do głównego tematu wątku!
Każdy post nie związany z tematem zostanie usunięty.

Pozdrawiam
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline radca

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 843
Odp: Obniżki 2011
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 21, 2011, 10:10:14 »
Panowie jak zwykle małe podsumowanie.
O problemie braku środków na obligi ZZ mówią od dobrego roku. KG PSP i rząd problemu nie widzą.
Co do samego obniżenia dodatku.
Przesłanki przyznania i zabrania dodatku są określone w rozporzadzeniu.
Dla zabrania czegokolwiek musi nastapić ściśie określona zmiana. Słyszalem o kilku sytuacjach, kiedy próbowano zabrać dodatek "bo tak" i jeszcze w sądzie taka decyzja się nie utrzymała.
Gdyby pojawiła się taka propozycja komendanta to natychmiast zawiadomiłbym związek (zwiazki) w komendzie.

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.694
Odp: Obniżki 2011
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 21, 2011, 11:07:34 »
Cytuj
Gdyby pojawiła się taka propozycja komendanta to natychmiast zawiadomiłbym związek (zwiazki) w komendzie.
Może rozwiń tą myśl, jakie ZZ maja prawo w tym konkretnym przypadku, co mogą zrobić?

Cytuj
O problemie braku środków na obligi ZZ mówią od dobrego roku. KG PSP i rząd problemu nie widzą.
Jak sam napisałeś ZZ mówią, a czy podjęto jakieś radykalne działania w celu wyeliminowania tej sytuacji?
Co z tego że ludzie zgłoszą problem do ZZ skoro nie ma żadnych możliwości prawnych do poprawy sytuacji, powtórzę od trzech lat budżety komend te same. Jaki wpływ na Komendanta będą miały te ZZ na "dole". Moim skromnym zdaniem pozostaną sami sobie w boksowaniu się z pracodawcą. Czy może wpłyną na zwiększenie budżetu?
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2011, 11:19:00 wysłana przez Butel »
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline robard

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Obniżki 2011
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 21, 2011, 20:40:50 »
ostatni raz piszę w trym, wątku poza tematem, kolego nowyogien, napisałem Ci o sobie na PW, czy nadal uważasz, że nie mam prawa wypowiadać się tak jak to zrobiłem?
Pozdrawiam
"Uczciwy człowiek szuka prawdy, kłamca jest patologicznie wszechwiedzący"

Prawo Oczekiwań - negatywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki. Pozytywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki.