Autor Wątek: Kilka moich pytań odnośnie naboru.  (Przeczytany 1159 razy)

Offline posiek

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Kilka moich pytań odnośnie naboru.
« dnia: Styczeń 31, 2011, 20:19:21 »
Witam, od czasu kiedy wbiłem 18 na kark, jestem w OSP, robię wszystkie możliwe kursy jakie mam możliwość robić, ale od pewnego czasu się zastanawiam nad PSP:) I właśnie dlatego mam parę pytań.

1. Mam niewielką wadę wzroku, -0,5D w lewym i -0,75D w prawym, zastanawiam się czy to nie jest za dużo, bo czytałem o ludziach którzy mieli -1D albo i więcej i im się udało, ale wole zapytać tutaj ludzi którzy już w tym siedzą, mam szanse się dostać z taką wadą?

2. Czy kursy mi coś pomogą? Zamierzam się wybrać do Aspirantki do Poznania.

3. Jakie są jeszcze ciężkie przeszkody które musiał bym przebyć, np. lekarze inni, psycholodzy?


W tym dziale na pewno znajdziesz odpowiedź.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2011, 20:26:06 wysłana przez Butel »

Offline MDP

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 104
Odp: Kilka moich pytań odnośnie naboru.
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 31, 2011, 20:43:43 »
O wszystkim było już pisane na forum, poszukaj a znajdziesz nie wiem jakim senesem było zakładanie nowego tematu.

Offline paawel998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 166
Odp: Kilka moich pytań odnośnie naboru.
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 31, 2011, 21:29:35 »
Witam, od czasu kiedy wbiłem 18 na kark, jestem w OSP, robię wszystkie możliwe kursy jakie mam możliwość robić, ale od pewnego czasu się zastanawiam nad PSP:) I właśnie dlatego mam parę pytań.

1. Mam niewielką wadę wzroku, -0,5D w lewym i -0,75D w prawym, zastanawiam się czy to nie jest za dużo, bo czytałem o ludziach którzy mieli -1D albo i więcej i im się udało, ale wole zapytać tutaj ludzi którzy już w tym siedzą, mam szanse się dostać z taką wadą?

2. Czy kursy mi coś pomogą? Zamierzam się wybrać do Aspirantki do Poznania.

3. Jakie są jeszcze ciężkie przeszkody które musiał bym przebyć, np. lekarze inni, psycholodzy?


W tym dziale na pewno znajdziesz odpowiedź.

Pozdrawiam


zadne kursy Ci  nie pomogą do aspirantki ;p ewentualnie prawko na C i kwalifikacje w zawodzie ratownik medyczny