Autor Wątek: Pytanko?  (Przeczytany 1390 razy)

Offline młody prezes

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 300
Pytanko?
« dnia: Wrzesień 07, 2005, 13:37:55 »
mam mozliwość kupić za ok 30 tys zł IVECO z holandii rok prod. 1989(ma uszkodzoną kabine tzn wgnieconą) ale oferent moze mi ja wymienic bo taka ma
 
Ale mam pytanko: :blink:  :blink:
Czy takie auto będe mógł zarejstrować w polsce tzn jako pożarnicze kto je musi obejrzec i jakie sa procedury czegos takiego bo razem z człowiekiem od OSP w gminie sie zastanawiam

Help!!! jak coś wiecie na ten temat dajcie prosze znac bo myśle ze to okazja jest!!!

PS mam fotke jak ktoś chce to dajcie znac gg 9373144
 
Strażak to taki człowiek, który jest przygotowany na wszystko to na co inni ludzie nie są przygotowani...

Offline BigJaro

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 64
Pytanko?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 07, 2005, 14:26:09 »
Tak z ciekawości. Jakie to IVECO? Bo cos troche tanie :)

 

Offline młody prezes

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 300
Pytanko?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 08, 2005, 07:47:44 »
to jest IVECO 110-16 (tylko ta kabina cholerna ale to nie problem bo gość ma inną) zanim kupiłbym musiał bym sie nim przejechac a i jeszcze jedno pytanko powstaje czemu jeszcze nikt go nie kupił???? (to mnie dręczy)

Panowie jak z cłem i innymi opłatami jest??
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2005, 13:39:24 wysłana przez najmłodszy_PREZES_osp »
Strażak to taki człowiek, który jest przygotowany na wszystko to na co inni ludzie nie są przygotowani...

Offline tom

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 23
Pytanko?
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 20, 2005, 11:19:14 »
mam pytanie na temat / czy ktos posiada samo.pozarniczy marki IFA L 50 nie terenowy lub ktos kto dobrze zna jego dane i obsługe / to chętnie bym pogadał , mam pare pytan bardziej konkretnuch

Offline strażakL

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 90
Pytanko?
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 12, 2005, 12:53:41 »
i jak tam panie Tomie spisuje się IVECO?