Autor Wątek: Wesele  (Przeczytany 1905 razy)

Offline cudik

  • st.str.
  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 19
  • HELL HATH NO FURE LIKE A FIREFIGHTER
Wesele
« dnia: Styczeń 02, 2011, 19:35:27 »
Witam, mam pytanie żenie się i chcę zaprosić kolegów z pracy oczywiście nie wszystkich, ogólnie ma to być delegacja (2 osoby ) ale chcę jednak żeby znajomi przyszli z żonami czy tam dziewczynami, jak to formalnie wygląda z takimi zaproszeniami komu je dać D-cy zmiany, JRG, bo pracuje w JRG i 01 daleko, i jaka treść HELP.
ÓSMEGO DNIA BÓG STWORZYŁ STRAŻAKA

Offline kamaras

  • starszy ogniomistrz
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 938
  • kamaras
Odp: Wesele
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 02, 2011, 19:44:17 »
Stary... albo cała zmiana albo wcale... Chłopaki mają ciągnąć zapałki kto ma iść? No jak to wygląda...

Offline deejayslonio

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 845
Odp: Wesele
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 02, 2011, 19:50:13 »
Może być delegacja.... ale pytanie jak to ma wyglądać jest śmieszne! Chcesz kogoś zaprosić to dajesz imienne zaproszenie. Chcesz zaprosić kogoś ze zmiany bez wyboru kogo to rozmawiasz z D-cą zmiany i dogadujesz szczegóły!!!
!

Offline walczysam

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Wesele
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 02, 2011, 20:07:39 »
Cytuj
Witam, mam pytanie żenie się i chcę zaprosić kolegów z pracy oczywiście nie wszystkich, ogólnie ma to być delegacja (2 osoby ) ale chcę jednak żeby znajomi przyszli z żonami czy tam dziewczynami, jak to formalnie wygląda z takimi zaproszeniami komu je dać D-cy zmiany, JRG, bo pracuje w JRG i 01 daleko, i jaka treść HELP.
 

Ten post mnie rozbawił.Czy to jest jeszcze Straż Pożarna czy jednak przedszkole?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2011, 20:13:41 wysłana przez bulon »

Offline nevada998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 47
Odp: Wesele
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 03, 2011, 10:47:29 »
Zaproś komendanta,jego zastępce(zastępców), d-ce JRG plus zastępca oczywiście to wszystko z żonami,dziewczynami,kochankami.Jak na świat przyjdzie potomstwo to na chrzestnych bierz 01 i kadrową.Sukces w pracy murowany. :gwiazdki:

Offline Pablito1990

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 143
Odp: Wesele
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 03, 2011, 12:17:06 »
Nie sądzisz że to głupio? Zaprosić tylko dwóch? I według czego? Losowania? Zapros całą zmianę jako kolegów, i jak bardzo chcesz to 2 z nich jako delegacja z jednostki.. I po sprawie.
STRAŻAK- RYCERZ XXI WIEKU

żonaty

  • Gość
Odp: Wesele
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 03, 2011, 12:27:05 »
Chłopie, nie żeń sie wcale, dobrze ci radzę . Za pare lat będziesz znowu miał problem kogo zaprosić :klol: :klol: :huh: :rolleyes: