Autor Wątek: Kurs podoficerski- ile czekacie?  (Przeczytany 15170 razy)

Offline Bialy84

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Kurs podoficerski- ile czekacie?
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 11, 2012, 20:04:52 »
W mojej jednostce czeka się 3-5 lat. 3 lata za dobrą pracę i dodatkowe poświęcenie dla służby (sport, nurkowanie i inne przydatne umiejętności). 5 lat czekają osoby, które np. nie zaliczają sprawnościówki...  :fiuu:

Offline treworo

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
Odp: Kurs podoficerski- ile czekacie?
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 15, 2012, 10:45:09 »
 nie zaliczają sprawnościówki...???  to u mnie mieli by problem pracowac.... :rofl:

Offline nevada998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 47
Odp: Kurs podoficerski- ile czekacie?
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 15, 2012, 13:14:36 »
W mojej jednostce czeka się 3-5 lat. 3 lata za dobrą pracę i dodatkowe poświęcenie dla służby (sport, nurkowanie i inne przydatne umiejętności). 5 lat czekają osoby, które np. nie zaliczają sprawnościówki...  :fiuu:
Dziwna sprawa z tą sprawnościówką.Bo przecież jak kogoś zatrudniali to test sprawnościowy przechodził i żeby zostać przyjętym to musiał go zaliczyć i to dobrze.I co do 5 lat taki ma spadek formy że teraz nie zalicza?A jak nie jest w stanie zaliczyć testu to nie powinien iść na żaden kurs

Offline dzidzio

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Kurs podoficerski- ile czekacie?
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 15, 2012, 19:53:45 »
"dzieją się na świecie rzeczy co się nie śniły fizjologom" jak to mawia F. Kiepski
p.s. po paru latach pracy można dostrzec pewne zjawiska paranormalne ale to standard :d:d

Offline dzidzio

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Kurs podoficerski- ile czekacie?
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 01, 2012, 11:12:09 »
Mam takie zapytanie czy ktoś wie jak są rozdzielane miejsca na poziomie wojewódzkim na komendy powiatowe miejsca na podoficerke. Według tego dokumentu  http://www.straz.gov.pl/data/other/bsi_metodyka_sus_2012_zatw.pdf  np.województwo łódzkie ma 88 miejsc i jak to dalej jest wydzielone na poszczególne komendy powiatowe? tej informacji nigdzie nie znalazłem a mam odczucie że równego podziału (ilość miejsc /ilość komend/)nie ma :d:d

ceper 2012

  • Gość
Odp: Kurs podoficerski- ile czekacie?
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 03, 2012, 23:55:48 »
Mam takie zapytanie czy ktoś wie jak są rozdzielane miejsca na poziomie wojewódzkim na komendy powiatowe miejsca na podoficerke. Według tego dokumentu  http://www.straz.gov.pl/data/other/bsi_metodyka_sus_2012_zatw.pdf  np.województwo łódzkie ma 88 miejsc i jak to dalej jest wydzielone na poszczególne komendy powiatowe? tej informacji nigdzie nie znalazłem a mam odczucie że równego podziału (ilość miejsc /ilość komend/)nie ma :d:d


   W Małopolsce jeśli jesteś synem zastępcy KW idziesz od strzała.
Brawo ZZ :brawo:.