Autor Wątek: Wzór raportu o urlop szkoleniowy  (Przeczytany 2796 razy)

Online bonluk

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
Wzór raportu o urlop szkoleniowy
« dnia: Październik 21, 2010, 23:29:25 »
Witam studiuje zaocznie i chciałbym wystąpić do komendanta z raportem o udzielenie mi urlopu szkoleniowego w okresie zjazdów. Czy posiada ktoś taki wzór raportu albo wie jak go napisać

Offline Scyzoryk

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 461
  • Medal ma zawsze 2 strony. Sztuką zauważyć je obie.
Odp: Wzór raportu o urlop szkoleniowy
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 28, 2010, 09:24:26 »
Raport piszesz tak jak każdy inny. Zwracam sie z prośba o udzielenie mi urlopu szkoleniowego w dniach .......
Natomiast ważne jest czy masz podpisana umowę z komendą jakie świadczenia przysługują Ci w czasie studiów. Jeżeli masz taka umowę, to w raporcie jak najbardziej możesz sie na nią powołać. natomiast jezeli nie masz takiej umowy, a co gorsza nie masz zgody bądź skierowania na studia to myślę, że żaden urlop szkoleniowy Ci nie przysługuje.

Online bonluk

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
Odp: Wzór raportu o urlop szkoleniowy
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 28, 2010, 10:09:30 »
Z tego co się orientuję urlop szkoleniowy przysługuję na ostatnim roku studiów a właśnie na takim roku jestem i chodzi mi tylko o dobry wzór raportu

Offline Scyzoryk

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 461
  • Medal ma zawsze 2 strony. Sztuką zauważyć je obie.
Odp: Wzór raportu o urlop szkoleniowy
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 28, 2010, 13:58:38 »
Jeżeli jesteś na ostatnim roku służby, tzn że zacząłeś studiować w czasie, gdy obowiązywały "stare" przepisy.
I teraz są trzy możliwości:
  • 1/ komendant skierował Cię na te studia - przysługuje Ci taki urlop
    2/ komendant wyraził Ci zgodę na studia - przysługuje Ci to, co zostało zawarte w umowie pomiędzy tobą, a komendą przed rozpoczęciem studiów, a jeżeli w między czasie zmieniłeś miejsce służby to nowego komendanta umowa pomiędzy Tobą a starą komendą nie obowiązuje (chyba, że zawarłeś z nim podobną umowę po przyjściu do komendy),
    3/ studiujesz bez wiedzy, a więc zgody bądź skierowania komendanta - nie przysługuje Ci nic z tytułu studiowania (delegacje, urlopy itd)