Autor Wątek: Kiedy aspirant po dziennej aspirantce może zmienić jednostkę  (Przeczytany 2068 razy)

MŁody24

  • Gość
Kiedy aspirant po dziennej aspirantce może zmienić jednostkę
« dnia: Październik 19, 2010, 20:22:05 »
witam forumowiczów
 Moje pytanie jest następujące po jakim czasie aspirant po ukończeniu dziennej aspirantki może się przenieść do jednostki w innym województwie?? czy to prawda ze są to trzy miesiące? I jak w takiej sytuacji może wyglądać przeniesienie gdy nie posiadam zobowiązań rodzinnych a posiadam zameldowanie na stałe w województwie do którego chce się przenieść a KP w której chciał bym kontynuować służbę znajduje się około 40 km od miejsca stałego zameldowania a obecnie wynosi około 300km. 
 Podkreślając ze służbę rozpocząłem w innym województwie z powodu braku wakatów w okolicach miejsca mojego stałego zameldowania a także bardzo atrakcyjnymi warunkami przyjęcia w komendzie w której aktualnie pełnie służbę do czasu gdy nie otrzymałem decyzji o przydziale do jednostki od KG (wszystko prysło a ja zostałem na lodzie).
proszę o pomoc pozdrawiam i dzękuje

Offline dr.Kudłaty

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 709
Odp: Kiedy aspirant po dziennej aspirantce może zmienić jednostkę
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 20, 2010, 00:53:43 »
Witam.
Proste to będzie jeśli odpowiesz Nam na pytanie. Czy w KP do której chcesz przejść jest wolny wakat? Czy Kp podpisze Ci zgodę ? Reszta prosta jak pożar cysterny ... :szalony:

MŁody24

  • Gość
Odp: Kiedy aspirant po dziennej aspirantce może zmienić jednostkę
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 20, 2010, 13:15:27 »
Właśnie w KP  do której chcę się przenieść znalazły się wolne wakaty i z zgodą 01 w tej jednostce by nie było problemu Ponieważ wcześniej na ten temat już rozmawialiśmy. Z tym że problem będzie na pewno z uzyskaniem zgody na przeniesienie od 01 z KP w której teraz pracuje. 

Online Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.369
Odp: Kiedy aspirant po dziennej aspirantce może zmienić jednostkę
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 26, 2010, 08:35:49 »
WIesz ja miałem problem nieco wyzej niz ty bo komediant woj. nie chciał wypuszczac aspirantów ze swojego województwa :P
ale nie ma takiej dziury której nie mozna odetkac :P:P
zbieraj podpisy jak bedziesz miał 3 to i 4 dostaniesz :P
a potem juz tylko numer 5 :D
i przenisiony jestes....
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Scyzoryk

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 461
  • Medal ma zawsze 2 strony. Sztuką zauważyć je obie.
Odp: Kiedy aspirant po dziennej aspirantce może zmienić jednostkę
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 28, 2010, 09:28:22 »
Osobiście nie widziałem przepisu mówiącego o minimalnym czasie służby w danej komendzie (ale to nie znaczy, ze takiego nie ma). PSP to jedna duża "firma" i wystarczy tylko uzyskać zgodę właściwych komendantów i naprzód.