Autor Wątek: Złamania...  (Przeczytany 1572 razy)

Offline GoldenBoy

  • JRG
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Tylko życie poświecone innym jest warte przeżycia!
Złamania...
« dnia: Październik 07, 2010, 14:09:28 »
Witam wszystkich. A więc dostałem się do PSP i wysyłają mnie na badania do MSWiA a moje pytanie brzmi następująco. Czy jakiekolwiek złamania dyskwalifikują? Oczywiście chodzi mi o takie że nie ma po nich żadnych ułomności itp. Jednym słowem wszystko jest w porządku. Proszę o odpowiedź gdyż pod tym linkiem http://www.abc.com.pl/serwis/du/1995/0712.htm nie ma odpowiedzi na moje pytanie a chciałbym spać spokojnie.  :mellow: ^_^ ^_^ ^_^

Offline ŁukaszA-ów

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 87
Odp: Złamania...
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 07, 2010, 14:28:21 »
Nie powinno być problemów. Kolega ma na ręce dużą bliznę po operacji złamanej ręki i przeszedł komisję lekarską.

Offline aspiryna

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 337
Odp: Złamania...
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 07, 2010, 15:53:48 »
sam miałem złamane: obojczyk, 2 razy rękę , i raz nogę. jeżeli nie wplywa to na twoje zdrowie i motoryczność to śpij spokojnie -_-

Offline GoldenBoy

  • JRG
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Tylko życie poświecone innym jest warte przeżycia!
Odp: Złamania...
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 07, 2010, 18:18:20 »
W takim razie uspokoiliście mnie na maxa. Mogę spać spokojnie.  :straz:

Offline Mroovka

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 912
Odp: Złamania...
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 07, 2010, 19:12:47 »
Zmartwię Cię. Skoro dopiero wysyłają Cię na badania lekarskie do polikliniki MSWiA, to jeszcze się do PSP nie dostałeś, to by było w kwestii formalnej.
Natomiast sam fakt, że kiedykolwiek miałeś złamaną kończynę czy szczękę albo żebra nie dyskwalifikuje Cię z pełnienia służby w PSP.
Si vis pacem, para bellum

Offline GoldenBoy

  • JRG
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Tylko życie poświecone innym jest warte przeżycia!
Odp: Złamania...
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 07, 2010, 20:28:13 »
Zmartwię Cię. Skoro dopiero wysyłają Cię na badania lekarskie do polikliniki MSWiA, to jeszcze się do PSP nie dostałeś, to by było w kwestii formalnej.
Natomiast sam fakt, że kiedykolwiek miałeś złamaną kończynę czy szczękę albo żebra nie dyskwalifikuje Cię z pełnienia służby w PSP.

Rozmawiałem z panią w sekretariacie i powiedziała mi że jak przejdę badania zaczynam pracę od przyszłego roku. :straz: :straz:

Offline boszo

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 267
Odp: Złamania...
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 07, 2010, 22:04:49 »
Witam.
Jeszcze trzeba skończyć kurs, zdać egzaminy - welcome to the jungle:-)
Powodzenia
Boszo
Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, gdy umrzesz.
Julian Tuwim

Offline GoldenBoy

  • JRG
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Tylko życie poświecone innym jest warte przeżycia!
Odp: Złamania...
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 08, 2010, 17:55:42 »
Wiem, wiem boszo tylko martwiło mnie jak to jest z tymi złamaniami na komisji bo nigdzie o tym nie pisze.

Offline GoldenBoy

  • JRG
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Tylko życie poświecone innym jest warte przeżycia!
Odp: Złamania...
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 15, 2010, 10:39:15 »
Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie mojego złamania... Zostałem napadnięty i okradziony wraz z kolegą a po całym tym spotkaniu miałem złamaną kość policzkową oraz pękniętą żuchwę. Mam już pozrastane wszystko od dawna tylko że takie złamania łączy się płytkami tytanowymi. Chirurg mi ich nie wyciągał bo powiedział że można z tym żyć gdyż to w niczym nie przeszkadza kompletnie. Czy komisja będzie miała zastrzeżenia do tego? W rozporządzeniu o zdolności do służby nic nie pisze o tym.



Ok. Już po komisji "zdolny do służby w PSP"
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2010, 19:48:17 wysłana przez GoldenBoy »