Rozwój osobisty i zawodowy > Nasze konkursy

8 Edycja Konkursu Wiedzy Pożarniczej Klubu strażak.pl

<< < (3/5) > >>

Butel:
Informuję że Klub postanowił nagrodzić 10 i 20 miejsce  :rofl:

ruszajcie jeszcze konkurs trwa!

[załącznik usunięty przez administratora]

robn:
UWAGA
zaktualizowałem pliki, ponieważ poprzednie zawierały błąd w punkcie 14

--- Cytuj ---5. Awaryjne oświetlenie ewakuacyjne powinno działać przez co najmniej 1 godzinę od zaniku oświetlenia podstawowego.
--- Koniec cytatu ---

Konkurs zostaje zamknięty a post otwarty do dyskusji :D :D

Poniżej wrzucam linki do wersji testów z zaznaczonymi odpowiedziami:
http://wrzucacz.pl/file/6981290198023

a także szablon z zaznaczonymi odpowiedziami:
http://wrzucacz.pl/file/8251290198023

Wyniki przedstawione będą wkrótce - w trakcie sprawdzania.


Statystyka:
Pliki ściągane były: wersja .doc - 22 razy, wersja .pdf - 62 razy, pobrano 31 razy arkusz odpowiedzi.
Na pocztę wpłynęło 12 zgłoszeń (arkuszy).
Po obliczeniu wyników podam pierwsze trzy miejsca oraz 10- tą osobę, która wygrała upominek.
Zwycięzcy zostaną powiadomieni mailem o przesłaniu danych do wysyłki.
Zbiorczy arkusz z odpowiedziami uczestników zostanie przesłany komisji konkursu (szefowi Klubu).

Serdecznie dziękuję za wzięcie udziału w tej edycji.
Uwagi do konkursu mile widziane!!!

Pozdr

Miły Gość:
To my użytkownicy powinniśmy serdecznie podziekować Wam wszystkim którzy organizujecie ten konkurs oraz za przygotowanie teoretyczne, wiem po sobie że te konkursy dużo mi pomogły w sensie poznania wiedzy, między innymi pracy strażaka. Jednocześnie prosimy o dalsze organizowanie kolejnych edycji konkursu są one nieodzowne, ponieważ przyczyniają się do podnoszenia poziomu wiedzy. Oceniając tegoroczne edycje stwierdzam, że prezentują one coraz wyższy poziom.

Tak trzymajcie!  Pozdrawiam

daro:
moja skuteczność to 77,55% więc nie ma co narzekać. Biorąc pod uwagę że wysłałem arkusz to powinienem się załapać do pierwszej dwunastki :)

Oczywiście od razu wiedziałem gdzie dałem ciała. Piany gaśnicze oraz neutralizatory mnie dojechały w głównej mierze. Przynajmniej wiem z czego muszę się podszkolić.

Cieszę się że takowe konkursy powstają. Przede wszystkim można się sprawdzić, zweryfikować swoją wiedzę. Myślę że dużo osób sciągneło arkusz ale pokonały ich pytania i dlatego go nie odsyłali. Poziom był wysoki jednak nie aż tak żeby nie można było spróbować.

Życzę wszystkim więcej odwagi w kolejnych konkursach.

p.s. no i zdradzcie mi tajemnicę lasu jak obliczać tą powierzchnię do pokrycia pianą (pyt 17) lub napiszcie gdzie to można znaleźć w książkach

marie:
to pytanie z piana widziałam kiedyś w testach na otwp. To nie były typowe testy tylko jakiś zbiorek pytań wydanych przez KCKRiOL ;) troszkę pytanek właśnie z tego się powtórzyło u was ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej