Autor Wątek: Gdzie nabić butlę z tlenem w Krakowie?  (Przeczytany 7109 razy)

Offline BM

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 432
Gdzie nabić butlę z tlenem w Krakowie?
« dnia: Sierpień 20, 2010, 22:55:59 »
Witajcie
Jak pewnie wiecie krakowiacy (i nie tylko) na Błoniach odbywa się Ogólnopolski Zlot ZHP. Jesteśmy tam na zabezpieczeniu medycznym. Jest to kilku dniowa impreza na kilka tysięcy osób więc i zabezpieczenie nie małe. Mamy problem bo w naszych butlach zaczyna robić się pusto, a przed nami sporo roboty w niedzielę.
Szukamy kogoś kto ma możliwość lub zna kogoś kto ma dostęp do tlenowni. Nie piszcie proszę tylko numerów telefonu w stylu 998 lub 999. Chodzi o kogoś kto ma w weekend na szybko taką możliwość, najlepiej kontakt do konkretnej osoby. Dzięki i podkreślam że sprawa jest pilna i wysokiej wagi.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2010, 23:02:56 wysłana przez BM »

Offline bulon

  • Elitarny spamer :)
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.521
  • www.heartsaver.pl
    • Kursy pierwszej pomocy
Odp: Gdzie nabić butlę z tlenem w Krakowie?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 20, 2010, 23:11:08 »
ale serio, spytaijcie sie oficjalnie pogotowia. bo jedna butle to sie zdarzalo po znajomosci napelnic ale kilkanascie?
Prywatnie zdanie wyrażam pisząc kolorem czarnym.

Moderuje przy pomocy koloru navy.
Każdy moderator ma swój kolor.

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
EGO = 1 / wiedza

Offline sheldon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.658
Odp: Gdzie nabić butlę z tlenem w Krakowie?
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 21, 2010, 10:51:15 »
Jesteśmy tam na zabezpieczeniu medycznym.
Witaj  -_-
Ja tak troszkę z innej beczki, ale nie traktuj tego proszę jako atak czy coś w tym stylu :-)
Rozumiem, że jako ekipa z ZHP zabezpieczacie imprezę pod kątem medycznym - jakie kwalifikacje w tym kierunku posiadacie? Czy są wśród Was zawodowi ratownicy medyczny, ludzie z ukończonym kursem kwalifikowanej pierwszej pomocy czy coś innego?
Pytanie czysto z ciekawości, na zabezpieczeniu uroczystości pogrzebowych w Warszawie (Smoleńsk...) widać było tłumy "Ratowników ZHP", stąd moja ciekawość  -_-

Pozdrawiam  :straz:
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!

Offline bart73

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 521
  • ciemna strona mocy
Odp: Gdzie nabić butlę z tlenem w Krakowie?
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 21, 2010, 13:24:10 »
Witajcie
Jak pewnie wiecie krakowiacy (i nie tylko) na Błoniach odbywa się Ogólnopolski Zlot ZHP. Jesteśmy tam na zabezpieczeniu medycznym. Jest to kilku dniowa impreza na kilka tysięcy osób więc i zabezpieczenie nie małe. Mamy problem bo w naszych butlach zaczyna robić się pusto, a przed nami sporo roboty w niedzielę.
Szukamy kogoś kto ma możliwość lub zna kogoś kto ma dostęp do tlenowni. Nie piszcie proszę tylko numerów telefonu w stylu 998 lub 999. Chodzi o kogoś kto ma w weekend na szybko taką możliwość, najlepiej kontakt do konkretnej osoby. Dzięki i podkreślam że sprawa jest pilna i wysokiej wagi.
spróbujcie w którymś szpitalu.

"nie pytaj co ojczyzna może zrobić dla ciebie, ale spytaj czy ty coś możesz zrobić dla niej." J.F.K.
"dopóki nie było internetu, nie zdawałem sobie sprawy z tego ilu na świecie jest idiotów" S.Lem

Offline przemo571

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 125
Odp: Gdzie nabić butlę z tlenem w Krakowie?
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 21, 2010, 23:03:41 »
Jesteśmy tam na zabezpieczeniu medycznym.
Witaj  -_-
Ja tak troszkę z innej beczki, ale nie traktuj tego proszę jako atak czy coś w tym stylu :-)
Rozumiem, że jako ekipa z ZHP zabezpieczacie imprezę pod kątem medycznym - jakie kwalifikacje w tym kierunku posiadacie? Czy są wśród Was zawodowi ratownicy medyczny, ludzie z ukończonym kursem kwalifikowanej pierwszej pomocy czy coś innego?
Pytanie czysto z ciekawości, na zabezpieczeniu uroczystości pogrzebowych w Warszawie (Smoleńsk...) widać było tłumy "Ratowników ZHP", stąd moja ciekawość  -_-

Pozdrawiam  :straz:
http://hsr.zhp.pl/index.php?do=standard&navi=0100,0006
Jak by ktoś chciał szczegółów to proszę na PW  -_-

Offline Fanatyk

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 231
Odp: Gdzie nabić butlę z tlenem w Krakowie?
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 21, 2010, 23:08:41 »
Wiem że każda PSP nabija takie butle w najbliższym szpitalu więc może warto zadzwonić i dogadać szczegóły bo na hop-siup raczej nic z tego.

Offline grzela

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 6.184
  • I smile like an angel, a heart like the devil.
Odp: Gdzie nabić butlę z tlenem w Krakowie?
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 22, 2010, 07:12:17 »
Wiem że każda PSP nabija takie butle w najbliższym szpitalu więc może warto zadzwonić i dogadać szczegóły bo na hop-siup raczej nic z tego.

W większości przypadków takie rozwiązania już się skończyły.
Tlen jest traktowany jako lek i wszyscy muszą nabijać w specjalistycznych firmach.

http://www.strazak.pl/forum/index.php/topic,13922.0.html
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2010, 07:16:02 wysłana przez grzela »

Offline bart73

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 521
  • ciemna strona mocy
Odp: Gdzie nabić butlę z tlenem w Krakowie?
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 22, 2010, 09:54:12 »
Wiem że każda PSP nabija takie butle w najbliższym szpitalu więc może warto zadzwonić i dogadać szczegóły bo na hop-siup raczej nic z tego.

W większości przypadków takie rozwiązania już się skończyły.
Tlen jest traktowany jako lek i wszyscy muszą nabijać w specjalistycznych firmach.

http://www.strazak.pl/forum/index.php/topic,13922.0.html
Jeżeli jak piszesz tlen jest traktowany jako lek to chyba w szpitalu używają takiego tlenu. Więc można u nich nabić. Ewentualnie zostaje jeszcze ratownictwo górnicze. Obydwie instytucje posiadają sprzęt do nabijania "tlenu medycznego". Więc nie wprowadzaj w błąd i nie nabijaj kieszeni prywatnym firmom. :fiuu:

"nie pytaj co ojczyzna może zrobić dla ciebie, ale spytaj czy ty coś możesz zrobić dla niej." J.F.K.
"dopóki nie było internetu, nie zdawałem sobie sprawy z tego ilu na świecie jest idiotów" S.Lem