Autor Wątek: Kto do SA PSP w 2011 roku?  (Przeczytany 505376 razy)

Offline SwedishHouse

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #2825 dnia: Sierpień 18, 2011, 02:20:04 »
Panowie nie róbcie wiochy z tymi kontami na nk i facebooku... Nikt jeszcze szkoły nie zaczął, a juz na dobre czujecie sie kadetami. Za wczesnie na robienie z siebie bohatera. Ja tez się dostałem, ale zdaje sobie sprawe z tego, ze dopiero wszystko przede mną. Wyluzujcie troche. Dziecinada się robi straszna. Pokazówka? Nie chciałbym z Wami współpracowac. Sorry, ale takie fakty...

Offline ratownik24h

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 139
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #2826 dnia: Sierpień 18, 2011, 09:45:22 »
Ja powiem jedno nie róbcie wiochy ze szkoły i ze strażaków zachowujecie się  jak małe dzieci które dostały lizaka a nie mogą go polizać .A tak ogólnie to pozdrawiam kolesi co wpisali się na nasza klase do klasy ,panowie ze starszego rocznika zaopiekuja się takimi osobami  a także takimi co przyjechali na badania z rodzicami.

Offline Sylwek185

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 285
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #2827 dnia: Sierpień 18, 2011, 10:13:05 »
Dajcie już spokój z tymi przekomarzaniem się co? Zaopiekują sie to sie zaopiekują, nie interesujmy sie tym. Głowa na karku

Offline bartek225

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #2828 dnia: Sierpień 18, 2011, 11:47:45 »
Dostałem list z Poznania. Należy przybyć 1 września do 7.

Offline chudy21

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #2829 dnia: Sierpień 18, 2011, 11:50:23 »
Panowie nie róbcie wiochy z tymi kontami na nk i facebooku... Nikt jeszcze szkoły nie zaczął, a juz na dobre czujecie sie kadetami. Za wczesnie na robienie z siebie bohatera. Ja tez się dostałem, ale zdaje sobie sprawe z tego, ze dopiero wszystko przede mną. Wyluzujcie troche. Dziecinada się robi straszna. Pokazówka? Nie chciałbym z Wami współpracowac. Sorry, ale takie fakty...


Kolega ma rację.
Chłopaki dostaliśmy się do szkoły ale to jeszcze o niczym nie świadczy. NIe można od razu unosić się dumą i podniecać.
Podejrzewam że to wszystko z czasem sie uspokoi jak dojadą nas na unitarce.

Pamiętajcie że na unitarce ludzie tez odpadają !

Offline chris

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #2830 dnia: Sierpień 18, 2011, 11:54:10 »
Ja też dostałem dzisiaj list z poznania.

Offline koszyK

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 31
  • SAPSP Poznań
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #2831 dnia: Sierpień 18, 2011, 12:06:39 »
a pisze tam co trzeba ze sobą zabrac?

Offline kubaJk2

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 81
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #2832 dnia: Sierpień 18, 2011, 12:07:18 »
Ciekawe czy wszyscy będą takie kozaki jak trzeba będzie zrobić 1000 pompek i 20 razy poligon w kółko przebiec ;P

Offline mystery

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #2833 dnia: Sierpień 18, 2011, 13:18:47 »
Zastanawia mnie jedna rzecz: ile razy jeszcze padną pytania z seri kiedy dostaniemy listy, co trzeba ze sobą zabrać itp. Z czałym szacunkiem, ale Panowie otrząsnijcie się wkońcu! Odpowiedzi na te pytania już były udzielane i trzeba poprostu zajrzeć wstecz. Robicie zamęt, syf i panikujecie. Trochę opanowania i cierpliwości, chcecie być strażakami, a zachowujecie się jak rozwydrzone dzieci.
Też jestem kandydatem (do kadetów nam daleko, jak już ktoś napisał), do zobaczenia 1go w Krk. Zostały dwa tygodnie, wykorzystajcie je, żeby dorosnąć.
POZDRO

Offline damian516

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #2834 dnia: Sierpień 18, 2011, 16:19:29 »
Zastanawia mnie jedna rzecz: ile razy jeszcze padną pytania z seri kiedy dostaniemy listy, co trzeba ze sobą zabrać itp. Z czałym szacunkiem, ale Panowie otrząsnijcie się wkońcu! Odpowiedzi na te pytania już były udzielane i trzeba poprostu zajrzeć wstecz. Robicie zamęt, syf i panikujecie. Trochę opanowania i cierpliwości, chcecie być strażakami, a zachowujecie się jak rozwydrzone dzieci.
Też jestem kandydatem (do kadetów nam daleko, jak już ktoś napisał), do zobaczenia 1go w Krk. Zostały dwa tygodnie, wykorzystajcie je, żeby dorosnąć.
POZDRO

mystery masz racje. Sam przeglądnąłem ten wątek wstecz i mam już liste rzeczy które mogą mi się przydać więc nie liczcie na to że ktoś wam pomoże się spakować bo na unitarce też nikt za was roboty odwalał nie bedzie. Wiem że istnieje odpowiedzialność zbiorowa i np za brak igły i nitki wszyscy bedziemy pompować ale w późniejszym czasie to się i tak odbije na was samych. Więc również jak i kolega wyżej zachęcam do lektury tego wątku a dużo się dowiecie. Do zobaczenia w Krakowie już wkrótce :D :straz:

lacoste

  • Gość
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #2835 dnia: Sierpień 18, 2011, 18:19:16 »
ludzie jak czytam to forum to mi rece opadaja... pytacie sie wszystkich o wszystko, troche oglady, dostaliscie sie do bardzo dobrej szkoly co na 1 miejsce jest 10 kandydatow, a zachowujecie sie jak jakies dzieciaczki bawiac sie zabawkami... ale teraz nie bedzie tak jak na badanich ze za was beda rodzice wszystko zalatwiac, a sam bylem to widzialem co niektorych przyszlych aspirantow z obstawa mamusi i tatusia....

przegladajac czesto ten dzial dochodze do wniosku ze do szkoly aspirantow powinni przyjmowac ludzi od 23 roku zycia a nie do 23....po prostu duzo z osob ktore dostaly sie do tej szoly jeszcze nie doroslo do tego...

ale mam nadzieje ze unitarka i pobyt w szkole czegos was naucza, z reszta to mnie i tez:) tego wiec zycze wam i sobie....

Offline flatron96

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Kadet SA PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #2836 dnia: Sierpień 18, 2011, 20:10:46 »
Też otrzymałem właśnie list z Poznania :)
MICHAEL

Offline Marshall

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #2837 dnia: Sierpień 18, 2011, 22:24:37 »
Proponuje wypisać się z tych portali jeżeli niechcenie mieć podwójnie jak i nie potrójnie przeje****! Nie pytajcie mnie dlaczego.

Teraz może być za późno, być może ktoś już zapisał nazwiska :rofl: Dajcie spokój. A składać papiery z rodzicami to przypał, ale przyjść z nimi na badania... oj może być ciężko na początku :wall:

Offline bu7aa

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #2838 dnia: Sierpień 19, 2011, 10:31:12 »
Listy z CS też właśnie dochodzą. Wszystkie potrzebne informacje są w listach.

Offline dawmart

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #2839 dnia: Sierpień 19, 2011, 12:17:33 »
Czy mógłby ktoś z SA Poznań lub CS napisać jaki wykaz rzeczy dostaliście w liście ,który właśnie do was przyszedł?, byłbym bardzo wdzięczny.
"Cel jest wielki, kiedy mu się poświęcasz. Lecz cel staje się niski, kiedy robisz sobie z niego tytuł do chwały."
Antoine de Saint-Exupéry

Offline kraka5

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 54
  • SA PSP Poznań
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #2840 dnia: Sierpień 19, 2011, 12:26:52 »
Czy mógłby ktoś z SA Poznań lub CS napisać jaki wykaz rzeczy dostaliście w liście ,który właśnie do was przyszedł?, byłbym bardzo wdzięczny.
Również dołączam się do prośby, gdyż jestem  poza domem, wracam dopiero pod koniec Sierpnia i nie mam możliwości odebrania listu, a chce  pomału  kompletować, rzeczy niezbędne i wymagane.
Pozdro Michał 

Offline strażak_osp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 227
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #2841 dnia: Sierpień 19, 2011, 12:40:35 »
Mam pytanie o pływanie. Jest jakaś nauka pływania czy wrzucają do wody i karzą pływac??;D
"Najbardziej pożyteczne w życiu to własne doświadczenie. Walter Scott "

Offline kubaJk2

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 81
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #2842 dnia: Sierpień 19, 2011, 12:41:56 »
List z CS

- dowód osobisty
- ks wojskową
- oryginał świadectwa ukończenia szkoły lub świadectwo maturalne
- przybory toaletowe
- bieliznę osobistą
- przybory piśmiennicze (zeszyty, długopisy)
- obuwie sportowe
- klapki kąpielowe
- czepek kąpielowy
- podkoszulka bawełniana biała z krótkim rękawem (bez nadruku) 3 szt
- podkoszulka bawełniana czarna z krótkim rękawem (bez nadruku) 3 szt
- skarpety białe bawełniane 3 pary
- skarpety czarne bawełniane 3 pary
- środki finansowe w kwocie 50 zł na pokrycie ubezpieczenia NW

Offline Keniek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 95
  • Strażak to nie zawód...To sposób na życie...
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #2843 dnia: Sierpień 19, 2011, 16:14:59 »
Też dostałem list z CS.
W liście były też:
- spodenki czarne lub granatowe
- spodenki kąpielowe
W pełni świadom obowiązków strażaka uroczyście przyrzekam czynnie uczestniczyć w ochronie przeciwpożarowej majątku narodowego, być zdyscyplinowanym członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej dbałym o jej godność, ofiarnym i mężnym w ratowaniu życia ludzkiego i mienia. Przyrzekam wiernie służyć Rzeczpospolitej Polskiej.

Offline bonzo19

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #2844 dnia: Sierpień 19, 2011, 16:23:32 »
to Panowie śpimy godzine dłużej niż to było w pierwszym liście podane;p

Offline buli1502

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #2845 dnia: Sierpień 19, 2011, 17:37:37 »
List z Poznania dotarł w środę. Widzimy się 1-go o 7. Można 31-go przenocować w szkole. Możemy się zgadać jak ktoś chce  -_-
Co do listu z Poznania to się już poświęcę, bo widzę, że są z Krk i Cz a ludzie z Poznania mają problem.
Mamy zabrać:
= odzież sportową- dres, obuwie sportowe, strój gimnastyczny- koszulka biała, spodenki granatowe/czarne- 2 komplety, 2 pary białych skarpet, spodenki kąpielowe, klapki kąpielowe, czepek kąpielowy,
= piżamę
= przybory toaletowe
= artykuły biurowe- długopis, linijka, ekierka, ołówek- 2 sztuki, zeszyt 60 kartek w kratkę- 10 sztuk,
= dowód osobisty
= książeczkę wojskową,
= zaświadczenie o uregulowaniu stosunku pracy w zakładzie pracy,
= zaświadczenie o odbytych szczepieniach lekarskich- kartę szczepień,
= NIP,
= świadectwo szkolne lub maturalne.

To tyle. W sumie wszystko ze szczegółami możecie znaleźć tutaj na forum tylko trzeba trochę szperać!

Offline flatron96

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Kadet SA PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #2846 dnia: Sierpień 19, 2011, 18:41:33 »
Ja też preferuję 31-go już przyjechać do szkoły więc jak coś to piszę się na to.
MICHAEL

Offline mcbieniu

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 118
  • Cel: SAPSP KRAKÓW
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #2847 dnia: Sierpień 19, 2011, 19:01:01 »
a Jak w Krakowie?cała rezerwa przeszła badania?
MIELEC  MIELEC  MIELEC  MIELEC  MIELEC  MIELEC  MIELEC

Offline kubaJk2

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 81
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #2848 dnia: Sierpień 19, 2011, 19:10:12 »
Na tych listach nie pisze ale weźcie sobie lepiej jeszcze kartke z nr konta jak ktoś ma, a raczej większość ma na pewno a jak nie ma to założą wam na miejscu, bo potrzebny jest żeby wiedzieli na gdzie mają żołd wypłacać.

Offline kraka5

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 54
  • SA PSP Poznań
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #2849 dnia: Sierpień 19, 2011, 19:44:21 »
Dzięki za odp.  i 31 widzimy się w Poznaniu na szkole
Pozdrawiam Michał