Autor Wątek: Kto do SA PSP w 2011 roku?  (Przeczytany 505413 razy)

Offline wloszek007

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 138
  • CS PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #1000 dnia: Maj 02, 2011, 23:08:14 »
napewno nie bedzie ja sam generowałem ze 3 razy podanie...
Ja również generowałem ze 2 razy podanie choć do końca jeszcze nie wybrałem szkoły. Do Krakowa mam 320 km a do Częstochowy 350 km . Lecz obawiam się , że może być około 11 osób na miejsce .
 Dzwoniłem do Częstochowy lecz "baba" robiąc mi łaskę niechętnie odpowiadała na pytania konkretnie sprecyzowane. I mam pytanko czy przy wystąpieniu jakiegoś małego błędu w podaniu mogą mi odrzucić ? Czy zapier... te 350 km żeby złożyć podanie osobiście ?

Offline strażak_osp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 227
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #1001 dnia: Maj 02, 2011, 23:34:20 »
Z tym generatorem to nie ma co ptrzec ze jest tyle, bo tak jak piszecie niektorzy po 3 razy je wypelniaja i taka lipa wychodzi, ale okolo 1000 na pewno bedzie na egzaminach.
  gdzie ten caly generator mozna zobaczyć?
"Najbardziej pożyteczne w życiu to własne doświadczenie. Walter Scott "

Offline mistrz

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 234
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #1002 dnia: Maj 02, 2011, 23:50:48 »
... Nie wydaje mi sie zeby cie wykreslili z listy za to ze cos sie pomyliles... zaplaciles im za to 100zł

Jeszcze kolego im większość nie zapłaciła(nie ma numeru konta) ,więc różnie to może z nimi być.Chodzi o CSPSP

Offline M1cHaL11

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 83
  • Kraśnik
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #1003 dnia: Maj 03, 2011, 00:06:25 »
jak wygeneruje podanie do cspsp to mam kartkę z dodanymi załącznikami takimi jak świadectwo, prawko itp. i mam rubrykę, "pokwitowanie w przypadku odbioru przez kandydata", podpisuje się w tych miejscach jeżeli załączam ksero dokumentów ?

Offline Sylwek185

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 285
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #1004 dnia: Maj 03, 2011, 00:23:27 »
to widze ze zwątpiłeś z Krakowem Michał?:P

Offline bolekcyc

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #1005 dnia: Maj 03, 2011, 10:15:21 »
Słuchajcie koledzy czyli opłatę egzaminacyjną w poznaniu dopiero trzeba będzie wnosić po dostaniu listu ze szkoły tak?"Kandydat wnosi ją na wskazane w korespondencji ze Szkoły konto wraz z podaniem imienia i nazwiska kandydata oraz tytułem wpłaty: "opłata za egzamin wstępny".
Pytam sie, bo w tamtym roku normalnie najpierw trzeba było przelać pieniążki

Offline kraka5

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 54
  • SA PSP Poznań
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #1006 dnia: Maj 03, 2011, 11:08:35 »
Słuchajcie koledzy czyli opłatę egzaminacyjną w poznaniu dopiero trzeba będzie wnosić po dostaniu listu ze szkoły tak?"Kandydat wnosi ją na wskazane w korespondencji ze Szkoły konto wraz z podaniem imienia i nazwiska kandydata oraz tytułem wpłaty: "opłata za egzamin wstępny".
Pytam sie, bo w tamtym roku normalnie najpierw trzeba było przelać pieniążki

Dzwoniłem do Poznania i babka  powiedziała, że nei mają  jeszcze numeru konta na który trzeba wpłacać   oplate rekrutacyjną. Mam czekac aż tak owe konto się pojawi na stonce. i wtedy wplacić.

Offline Kostek03

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 127
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #1007 dnia: Maj 03, 2011, 11:12:50 »
Słuchajcie koledzy czyli opłatę egzaminacyjną w poznaniu dopiero trzeba będzie wnosić po dostaniu listu ze szkoły tak?"Kandydat wnosi ją na wskazane w korespondencji ze Szkoły konto wraz z podaniem imienia i nazwiska kandydata oraz tytułem wpłaty: "opłata za egzamin wstępny".
Pytam sie, bo w tamtym roku normalnie najpierw trzeba było przelać pieniążki

Dzwoniłem do Poznania i babka  powiedziała, że nei mają  jeszcze numeru konta na który trzeba wpłacać   oplate rekrutacyjną. Mam czekac aż tak owe konto się pojawi na stonce. i wtedy wplacić.
Ja też dzwoniłem do Poznania i tam otrzymałem informacje, że nr konta i dowód wpłaty do wypełnienia dostaniemy w liście po 16 maja a ten dowód wpłaty będziemy musieli oddać na stadionie przed egzaminem razem z zaświadczeniem od lekarza.

Offline sheldon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.658
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #1008 dnia: Maj 03, 2011, 11:27:42 »
jak wygeneruje podanie do cspsp to mam kartkę z dodanymi załącznikami takimi jak świadectwo, prawko itp. i mam rubrykę, "pokwitowanie w przypadku odbioru przez kandydata", podpisuje się w tych miejscach jeżeli załączam ksero dokumentów ?
Jak sam tytuł tej rubryki wskazuje, podpis tam składasz dopiero wtedy, gdybyś chciał wyciągnąć te dokumenty ze szkoły. A póki co - składasz je dopiero. Także - nie, nie podpisujesz się tam.
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!

Offline Paweł_92

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #1009 dnia: Maj 03, 2011, 12:22:50 »
Na jakiej wysokości jest drążek na egzaminie i czy w razie czego można skorzystać z jakiegoś krzesła ?
"Bogu na chwałę, ludziom na ratunek..."

Offline strażak_osp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 227
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #1010 dnia: Maj 03, 2011, 12:31:21 »
Tak przy każdym podciągnieciu mozesz skorzystać z krzesła :szalony:  zobacz sobie filmiki na yt i sam ocenisz
"Najbardziej pożyteczne w życiu to własne doświadczenie. Walter Scott "

Offline wloszek007

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 138
  • CS PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #1011 dnia: Maj 03, 2011, 13:38:31 »
napewno nie bedzie ja sam generowałem ze 3 razy podanie...
Ja również generowałem ze 2 razy podanie choć do końca jeszcze nie wybrałem szkoły. Do Krakowa mam 320 km a do Częstochowy 350 km . Lecz obawiam się , że może być około 11 osób na miejsce .
 Dzwoniłem do Częstochowy lecz "baba" robiąc mi łaskę niechętnie odpowiadała na pytania konkretnie sprecyzowane. I mam pytanko czy przy wystąpieniu jakiegoś małego błędu w podaniu mogą mi odrzucić ? Czy zapier... te 350 km żeby złożyć podanie osobiście ?

Mi kobieta jak wysyłem podanie odpowiedziala w ten sposob. Zadzownilem po 2 tyg. i pytam sie czy dotarly dokmenty a ona ze tak to sie pytam czy wszystko sie zgadza a ona powiedziala ze po 16 maja czekaja 2 tyg. i sprawdzac to bedzie komisja rekrutacyjna i w pierwszej polowie Czerwca wysylaja do wszystkich listy gdzie co kiedy jest chodzi o egzamin i informacje co jeszcze trzeba dostarczyc i w tym liscie ma byc napisane jezeli cos bedzie nie tak... Nie wydaje mi sie zeby cie wykreslili z listy za to ze cos sie pomyliles... zaplaciles im za to 100zł

Dzięki LeBydlak .
A jeśli chodzi o dokonywanie opłat to panowie czytać czytać wszystko jest na stronie cytuje
"Z uwagi na przedłużającą się procedurę uruchomienia specjalnego konta przeznaczonego na opłatę egzaminacyjną prosimy o skladanie dokumentów o przyjęcie do szkoły do 16 maja 2011 r. - czasowo bez dowodu wpłaty.
W momencie podania numeru konta zostanie określony termin (minimum 2 tygodnie) na dokonywanie opłat egzaminacyjnych, " CS PSP

Offline Czarny752

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Poznań
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #1012 dnia: Maj 03, 2011, 14:25:55 »
Siemanko -_- Czy może ktoś już wysłał e-maila i wpłacił kase na kurs przygotowawczy z fizyki i chemii w Poznaniu?Czy dostaliście potwierdzenie ze jesteście zgłoszeni na kurs??Czy porostu zgłosić się z potwierdzeniem wplaty 30maja na uczelni??może jest jakaś osoba która w zeszłym roku była??i wie co i jak?? :mellow:

Offline sb11

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 95
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #1013 dnia: Maj 03, 2011, 17:07:10 »
Jeszcze sprawa tej klasyfikacji wojskowej.

Z tego co wiem - osoby które miały już komisję WKU , dostały kategorię A, zaznaczają "Poborowy" - na pewno jest tak w wypadkach, kiedy ktoś powiedział na WKU, że jest chętny do służby w wojsku.
Osoby które w WKU podbijały przeniesienie do rezerwy takową ewentualność zaznaczają.

Offline strażak_osp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 227
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #1014 dnia: Maj 03, 2011, 19:21:02 »
"Kandydaci składają podanie oraz dowód wpłaty opłaty egzaminacyjnej do dnia 16 maja 2011 r."

do 16 maja czyli 16 maja nie można już złożyc osobiście w szkole??? bo akurat tego dnia bd w Poznianiu
"Najbardziej pożyteczne w życiu to własne doświadczenie. Walter Scott "

Offline sheldon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.658
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #1015 dnia: Maj 03, 2011, 19:31:48 »
Jeśli napiszę Ci tutaj, że podania można składać do 25-go, a wtedy też by Ci pasowało - zaniósłbyś do szkoły kwity właśnie tego dnia?
Ludzie, jeśli traktujecie ten temat poważnie, wykonajcie jeden głupi telefon do działu rekrutacji tej szkoły - tam uzyskacie w 100% PEWNE informacje, spytajcie też o nazwisko osoby, która ich Wam udziela, żeby w razie czego mieć podkładkę.

 :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!

Offline strażak_osp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 227
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #1016 dnia: Maj 03, 2011, 19:33:59 »
nie chce pierdołami im gitary zawracac dlatego pytam tutaj;p 


P.S. Traktuje bardzo poważnie STRAŻ i zawsze będę tak traktował :straz:
"Najbardziej pożyteczne w życiu to własne doświadczenie. Walter Scott "

Offline sheldon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.658
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #1017 dnia: Maj 03, 2011, 19:37:26 »
Ci ludzie dostają za to pieniądze!!!!!!!!!!!! I dlatego na swoich biurkach mają TE LE FO NY.

Poza tym, jeśli okazałoby się, że pojechałbyś 16-go i usłyszał "za późno", potraktowałbyś "a tam, pierdoły, za rok spróbuję"?

Ludzie, ogarnijcie się. Macie klapki na oczach, straż, straż, straż, ale jeśli uda się Wam dostać (czego z całego serca życzę), te klapki trzeba przestawić i skierować na "OGARNIĘCIE, OGARNIĘCIE, OGARNIĘCIE".

PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!

Offline tomekkula

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 584
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #1018 dnia: Maj 03, 2011, 19:39:51 »
Daj spokój z 16... A niech coś się stanie, dostaniesz przysłowiowego "ataku ślepej kiszki" i nie dojedziesz, albo w drodze zepsuje się samochód/pociąg i nie zdążysz przed zamknięciem biura rekrutacji i? I kicha będziesz mieć 12 miesięcy na przygotowania do egzaminów...
Musisz sobie zadać jedno zaj***e ważne pytanie: co lubisz w życiu robić? A potem zacznij to robić...

Offline Pietras

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 140
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #1019 dnia: Maj 04, 2011, 20:31:26 »
Do SA Kraków na dzień dzisiejszy jest złożone ponad 600 podań :kwit: Informacja jest potwierdzona :tuba:

Offline GOLDEN AIR

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 58
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #1020 dnia: Maj 04, 2011, 22:14:29 »
Siemanko -_- Czy może ktoś już wysłał e-maila i wpłacił kase na kurs przygotowawczy z fizyki i chemii w Poznaniu?Czy dostaliście potwierdzenie ze jesteście zgłoszeni na kurs??Czy porostu zgłosić się z potwierdzeniem wplaty 30maja na uczelni??może jest jakaś osoba która w zeszłym roku była??i wie co i jak?? :mellow:

Ja wpłaciłem, napisałem ale się nie odzywają. Ty już wpłacałeś?
Bogu na chwałę, ludziom na ratunek.

Offline Czarny752

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Poznań
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #1021 dnia: Maj 04, 2011, 23:12:53 »
Siemanko -_- Czy może ktoś już wysłał e-maila i wpłacił kase na kurs przygotowawczy z fizyki i chemii w Poznaniu?Czy dostaliście potwierdzenie ze jesteście zgłoszeni na kurs??Czy porostu zgłosić się z potwierdzeniem wplaty 30maja na uczelni??może jest jakaś osoba która w zeszłym roku była??i wie co i jak?? :mellow:

Ja wpłaciłem, napisałem ale się nie odzywają. Ty już wpłacałeś?

No to chyba wszystko jest okey -_- tez do nich napisałem i kasę wpłaciłem i nie mam żadnej informacji a ponadto numer który jest podany na stronie nie odpowiada nie idzie się dodzwonić. Trzeba czekać -_- a jak żadna informacja nie przyjdzie to z kwitkiem potwierdzającym opłatę za kurs trzeba będzie się wstawić tego 30 maja.

Offline Algo

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #1022 dnia: Maj 05, 2011, 11:48:40 »
Siema, jak pisaliście życiorys to w jakiej formie i jaką treść umieszczaliście (osiągnięcia zawodowe/szkolne? czy tez czym zajmują sie rodzice i tp? )

Offline Lesio24

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #1023 dnia: Maj 05, 2011, 14:54:16 »
Mam pytanie, w jakie dni jest czynny sekretariat szkoły w Częstochowie? Chciałbym osobiście pojechac i złozyć papiery do szkoły, ale ze wzdględu na matury najbardziej pasowałby mi 14 i 15 maja, ale to wychodzi sobota i niedziela więc nie wiem czy jest sens w ogóle jechac... Da radę złożyc w te dni papiery czy niebardzo?

marcin89

  • Gość
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #1024 dnia: Maj 05, 2011, 19:55:49 »
papiery wysłane teraz pozostaje czekać na wstępne zakwalifikowanie i egzaminy