Autor Wątek: Kto do SA PSP w 2011 roku?  (Przeczytany 505459 razy)

Offline strażak_osp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 227
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #175 dnia: Styczeń 07, 2011, 20:13:01 »
a takie pytanie drążek jaką metodą bo mi się wydaje że podchwytem jest o wiele łatwiej niż nachwytem. Nie wiem jak u Was

ja preferuje nachwyt, łatwiej mi wtedy ręce do końca prostować :] przez 2 miesiące robiłem trening armstronga to nachwytem robiłem ok. 17 powtórzeń a podchwytem ok. 12

Ale narzucony nachwyt nie jest jak to jest w wojskowej??
"Najbardziej pożyteczne w życiu to własne doświadczenie. Walter Scott "

Offline GOLDEN AIR

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 58
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #176 dnia: Styczeń 07, 2011, 21:02:04 »
Na szczęście rejonizacja nie obowiązuje. :) Co do podciągania to jeszcze techniki nie wybrałem. W sumie to moja najgorsza konkurencja :D  biegam 5 dni w tygodniu. A o 50 m raczej się nie martwie bo sprinterem się było jeszcze niedawno. No i terenera dobrego będę miał od wiosny. :)
Bogu na chwałę, ludziom na ratunek.

Offline GOLDEN AIR

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 58
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #177 dnia: Styczeń 07, 2011, 21:50:40 »
No miałbym bliżej, zgadza się. Odległość nie jest dla mnie problemem. :)   a stosuje ktoś inny trening niż armstronga? I co z testami? Uczycie się na pamięć pytań czy powtarzacie materiał? :)
Bogu na chwałę, ludziom na ratunek.

Offline strażak_osp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 227
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #178 dnia: Styczeń 07, 2011, 21:55:07 »
No miałbym bliżej, zgadza się. Odległość nie jest dla mnie problemem. :)   a stosuje ktoś inny trening niż armstronga? I co z testami? Uczycie się na pamięć pytań czy powtarzacie materiał? :)
Wszystkie pytania na pewno się nie powtórzą także myślę że lepiej jest powtarzac materiał;) Aczkolwiek pytań z ubiegłych lat nie ma co lekceważyc trzeba je znac :o
"Najbardziej pożyteczne w życiu to własne doświadczenie. Walter Scott "

Offline Kartas

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 69
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #179 dnia: Styczeń 07, 2011, 22:16:51 »
Jacek postrasz nas trochę i powiedz co nie co o unitarce, coście tam robili hehe ^_^

Offline Jacek09s

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 198
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #180 dnia: Styczeń 07, 2011, 22:19:24 »
Przyjdź do CS to się dowiesz  :wacko: Z tego co się orientuję to z resztą inny wątek o tym już jest, więc jeśli już to tam :)
PS. Oprócz Gustava to dwie osoby jeszcze zrezygnowały

Offline Petro

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 714
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #181 dnia: Styczeń 07, 2011, 22:22:52 »
te 2 osoby też "fizycznie" siadły?

Thomas_snc

  • Gość
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #182 dnia: Styczeń 07, 2011, 22:27:28 »
a te 10 okrążeń to po ile metrów? 1000m?

EDIT
Jacek jako kolega z forum mógł byś nam umilić życie i opowiedzieć trochę jak to wyglądało na tej unitarce niektórym by to pomogło w przygotowaniu a drugich by mogło i z niechęcić do takiej męczarni :-)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2011, 22:32:50 wysłana przez Thomas_snc »

Offline BułaCSPSP

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #183 dnia: Styczeń 07, 2011, 22:40:31 »
Zrezygnował GUSTAV i dwie inne osoby co tylko zablokowały miejsca chłopakom z JAJAMI :)

Jacek nie chce to ja wam opowiem jak jest na unitarce :)

wiecie jak jest.... zajebiście :P

przyjdziecie - dowiecie się ...

pozdrawiam ( teoretyka gustava w szczególności buhahah)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2011, 22:50:43 wysłana przez BułaCSPSP »

Thomas_snc

  • Gość
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #184 dnia: Styczeń 07, 2011, 22:53:09 »
Dobra panowie nie chcą mówić o unitarce ok ;-) dowiem sie jak przyjdę… powiedzcie jakie szkolenia wam już ufundowała szkoła i czy będziecie mięć jakieś w najbliższym czasie?
czy pokrywa to szkoła czy szkoła tylko załatwia takie kursy a wy za to sami płacicie?
Różne rzeczy słyszałem a nie ma to jak się dowiedzieć tego od kadetów :-)
Aha i co ogólnie teraz robicie w szkole już po unitarce czym się zajmujecie :-)

EDIT
Jeżeli w 2010r. odpadł na unitarce Gustav i 2 gości to doszły do was 3os. czy jest was 87? jak to wyglądało
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2011, 23:01:45 wysłana przez Thomas_snc »

Offline Jacek09s

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 198
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #185 dnia: Styczeń 08, 2011, 10:42:18 »
Dobra panowie nie chcą mówić o unitarce ok ;-) dowiem sie jak przyjdę… powiedzcie jakie szkolenia wam już ufundowała szkoła i czy będziecie mięć jakieś w najbliższym czasie?
czy pokrywa to szkoła czy szkoła tylko załatwia takie kursy a wy za to sami płacicie?

Zrobiliśmy już wiele kursów, wszystko funduje szkoła.

Posiadamy np uprawnienia na prowadzenie taczką, najwyższy stopień wtajemniczenia w obsługę grabi i łopaty.
Szkoła prowadzi także kursy konserwacji powierzchni płaskich oraz wklęsłych i wypukłych. Jeśli masz trochę "szczęścia" to nawet nabędziesz umiejętności posługiwania się pędzlami malarskimi wszelakich rodzajów.
Ponad to, ostatnio robiliśmy kurs wkręcania płyt kartonowo-gipsowych. Ogólnie szkoła znajdzie w Tobie talenty i rozwinie je w maksymalnym stopniu, wszystko za free  :szalony:

Offline Houte

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 212
  • PSP - Mój sposób na życie.
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #186 dnia: Styczeń 08, 2011, 12:04:19 »
Co tak zniechęcacie . ( w sumie mnie i tak nie da rady ). Ja będę jechał do CSPSP z Mazowsza dokładnie z Legionowa także można się zgadać :) Też mam nadzieję że wszyscy zajmiemy czołowe miejsca na listach później dopiero ludzie z przypadku (oby takich nie było).

Też mam takie pytanko : Fizykę i Chemie pojąć mogę szybko tylko jak się uczyć ? Kupić książkę z testami i przerobić 5 razy czy powtarzać cały materiał z technikum ??

A tak na marginesie, moglibyście tak w kilku zdaniach opisać gdzieś jak tam na unitarce, na szkole itd. Sami kiedyś też się przygotowywaliście i wiecie jak to jest. Było by to dla nas bardzo cenne i z góry dziękuje :)

Offline Jacek09s

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 198
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #187 dnia: Styczeń 08, 2011, 19:21:46 »
He he kolega Jacek ma rację do tego jeszcze można dodać kurs operatora mopa  :szalony:
A tak ponawiając opowiedz nam trochę o unitarce  itd  -_-

Nikt o unitarce Wam tu nie będzie opowiadał  :P Przyjdziecie, zobaczycie, przeżyjecie to będzie wiedzieć o co chodzi :) lepiej nic nie wiedzieć i od razu przyjąć to wszystko na klatę bo uwierzcie, że jest to najpiękniejszy okres w tej szkole.
pozdrawiam  :straz:

Offline hubert17

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 375
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #188 dnia: Styczeń 08, 2011, 20:43:15 »
na unitarce jest bezpiecznie;P to juz wam kadeci wbija zebedziecie kazdemu tak odpowiadac;) a poza tym jest bardzo fajnie

Offline Pietras

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 140
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #189 dnia: Styczeń 08, 2011, 21:06:06 »
POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW FORUM Z KTÓRYMI PRZYGOTOWYWAŁEM SIĘ DO TESTÓW :straz: Jak panowie na szkole dawno mnie na forum nie było :'( Proszę o kontakt na PW pozdro. P.s: Rok temu też się tak spinaliśmy jak większość osób które startują do aspirantek -_-

Offline bugol

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 75
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #190 dnia: Styczeń 09, 2011, 14:06:32 »
Sprawa jest prosta: nikt wam tu nic o unitarce nie napisze, więc proponuje skończyć z pytaniami na ten temat. W poprzednich latach tez nikt nie pisał.  :angry:
Hasiči, Vatrogasci, Bombero, Pompier

Offline mistrz

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 234
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #191 dnia: Styczeń 09, 2011, 14:59:05 »
Najpierw to my przejdźmy egzaminy wstępne i badania ,a potem bedziemy martwić się co dalej. :straz: :straz: :straz:

Offline barthez315

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 226
  • RYCERZE FLORIANA
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #192 dnia: Styczeń 09, 2011, 15:48:46 »
Najpierw to my przejdźmy egzaminy wstępne i badania ,a potem bedziemy martwić się co dalej. :straz: :straz: :straz:

dokładnie. Wszyscy pytacie o unitarkę. Pierwsze się musimy dostać a zobaczymy co dla nas przygotują. Koledzy, a pompki też myślę że dużo dają aby się lepiej podciągać? Chodziaż widzę że trening Amstronga króluje. Zacznę go chyba stosować bo zazwyczaj przed spaniem robie po trzy serie pompek po ok 25 w serii
"Na dzwięk syreny zostawiają swoje rodziny, przyjaciół aby ratować życie i dobytek innych, czasami niepowracając..."

Offline bugol

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 75
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #193 dnia: Styczeń 09, 2011, 21:35:38 »
A co takiego strasznego w tej unitarce ?? Przecież bić nie będą.
Przebrnij pomyślnie przez egzaminy wstępne a zobaczysz co to jest Unitarka...

Należy również pamiętać że 3 szkoły aspiranckie to 3 różne unitarki  :straz:
Unitarka unitarce nie równa.  :rofl: Kto wie ten wie :)
Hasiči, Vatrogasci, Bombero, Pompier

Offline barthez315

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 226
  • RYCERZE FLORIANA
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #194 dnia: Styczeń 10, 2011, 12:55:56 »
jak przygotowanko idzie? bo u mnie przez ten weekend trochę zaniedbałem ale już dziś wieczorem nadrobię pompeczkami i nauką. a jak u was?

No ja też pompki robię zawsze wieczorami. Ile przeciętnie zrobisz? seriami czy nie?
"Na dzwięk syreny zostawiają swoje rodziny, przyjaciół aby ratować życie i dobytek innych, czasami niepowracając..."

Offline wudzekFire

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 198
  • Cel: PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #195 dnia: Styczeń 10, 2011, 13:24:25 »
jak przygotowanko idzie? bo u mnie przez ten weekend trochę zaniedbałem ale już dziś wieczorem nadrobię pompeczkami i nauką. a jak u was?

No ja też pompki robię zawsze wieczorami. Ile przeciętnie zrobisz? seriami czy nie?


no to zależy dziś rano np.. robiłem 7x 20 pompek i do tego się trochę podciągam np..3x4-5 podciągnięć na siłę.

Offline Yetii

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #196 dnia: Styczeń 10, 2011, 14:18:05 »
zacznij robić sobie w serii po 100 bo to będzie liczba unitarki 2011 :mellow:

Offline tomekkula

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 584
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #197 dnia: Styczeń 10, 2011, 17:48:20 »
Ja mam do was wszystkich pytanie -_- oczywiście u mnie na pierwszym miejscu jest straż i szkoła SA PSP w Krakowie ale jak wiemy trzeba sie liczyc z ty m że się może ktoś z nas nie dostać. Ja teraz kończę szkołę napisze mature i nie wiem co robić w razie gdybym się nie dostał. Oczywiście będę próbował do skutku bo straż to moje powołanie i w tym czuję się najlepiej ale trzeba mieć wyjścia awaryjne tyle że ja po za strażą nic innego nie widze dla siebie. Co wy robiliście albo macie zamiar robić gdyby wam się nie udało? Oczywiście nam wszystkim  życzę dostania się :wub:

Ja śmigam na polibudzie, mechanika i budowa maszyn. No i w czerwcu wiadomo melduje się na Olimpii po raz drugi :)
Musisz sobie zadać jedno zaj***e ważne pytanie: co lubisz w życiu robić? A potem zacznij to robić...

Offline strażak22

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 66
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #198 dnia: Styczeń 11, 2011, 15:39:47 »
też się już nie mogę doczekać -_- polecam wszystkim trening amstronga kto ma problemy z podciąganiem -_- jak wam testy idą??

Offline wudzekFire

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 198
  • Cel: PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #199 dnia: Styczeń 11, 2011, 15:49:10 »
ja robię pompeczki i mam drążek podciągam się tez wieczorami więc myślę, że nie będzie z tym problemu. testy jak testy korki idą pełną parą. na tyle co miałem korki i co przerobiłem zadania wydają się proste.


a co do egzaminu w czerwcu także nie mogę się doczekać! ale chciałbym już tam być z prawkiem zdanym na 'c' (mało zostało, więc myślę, że 2 tygodnie i będzie) i po przerobieniu materiałów na korkach!