Autor Wątek: Opinia  (Przeczytany 1542 razy)

Offline basti007

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 113
Opinia
« dnia: Lipiec 04, 2010, 15:18:44 »
Witam, mam prosbe do was.
Potrzebuje napisac opinie z osp dla chlopaka ktory sklada podanie do psp, a z boga nie wiem jak to napisac.
Jak mozecie to dajcie jakis wzory czy cos takiego.

jak cos to pisac na pw i podam mejla :)

Offline daro

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 927
Odp: Opinia
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 04, 2010, 18:16:53 »
mam nadzieję że nie jesteś sekretarzem OSP! A jeżeli tak to na najbliższym zebraniu zarządu podaj się do dymisji. Przyniesiesz ulgę wszystkim i samemu sobie


Moderator: małe przypomnienie Regulaminu forum:
Cytuj
12.   Trzymaj się tematów w danej kategorii.
13.   Jeśli chcesz przekazać wiadomość tylko określonej liczbie osób, korzystaj z "Prywatnej Wiadomości".
14.   Bądź uprzejmy i staraj się pomóc innym. Jeśli nie masz nic wartościowego do dodania w danym temacie, nie pisz, i tak zostanie to skasowane przez moderatorów.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2010, 09:01:19 wysłana przez Sylwek »
Ten jest większy między ludzmi, kto im służy i kto poświęca siebie dla dobra innych!
                                                A. Mickiewicz

Offline basti007

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 113
Odp: Opinia
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 04, 2010, 23:58:04 »
mam nadzieję że nie jesteś sekretarzem OSP! A jeżeli tak to na najbliższym zebraniu zarządu podaj się do dymisji. Przyniesiesz ulgę wszystkim i samemu sobie

jestem i to bardzo mlodym, dopiero zaczalem swoja prace wiec chyba NORMALNE ze prosze o pomoc
nie chcesz pomoc to sie nie wypowiadaj!

Offline Marcin1986

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 486
Odp: Opinia
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 05, 2010, 06:57:23 »
Wystarczy poszukac bo sam na taki temat prosiłem o pomoc, wiec zanim zaczniesz na kogos krzyczec przjrzyj ew. tematy ostatnio poruszane, poza tym po co komu w PSP opinia, guzik ich obchodzi czy kandydat jest fajny, szybki i sprawny i wogole super strazak bo oni sami na naborze jego mozliwosci sprawdza, wystarczy ze napiszesz cos podobnego jak w temacie ponizej, mi zaliczali to bez rzadnego problemu

http://www.strazak.pl/forum/index.php/topic,15196.0.html

Offline basti007

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 113
Odp: Opinia
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 05, 2010, 10:24:30 »
Wystarczy poszukac bo sam na taki temat prosiłem o pomoc, wiec zanim zaczniesz na kogos krzyczec przjrzyj ew. tematy ostatnio poruszane, poza tym po co komu w PSP opinia, guzik ich obchodzi czy kandydat jest fajny, szybki i sprawny i wogole super strazak bo oni sami na naborze jego mozliwosci sprawdza, wystarczy ze napiszesz cos podobnego jak w temacie ponizej, mi zaliczali to bez rzadnego problemu

http://www.strazak.pl/forum/index.php/topic,15196.0.html

dziękuje za info :)

Offline Marcin1986

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 486
Odp: Opinia
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 05, 2010, 12:30:15 »
Prosze bardzo ;)