Autor Wątek: Zbiory testów dla OSP  (Przeczytany 1700 razy)

Offline Mosqu

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 27
Zbiory testów dla OSP
« dnia: Czerwiec 26, 2010, 13:02:39 »
Witam.
W związku z planowanymi kursem dla strażaków ratowników OSP cz 2 w mojej jednostce poszukuję zbioru testów egzaminacyjnych z tego zakresu tematycznego.

Znalazłem w sieci fajny zbiór ale są niestety dla kursu cz 1
http://www.ostrow.psp.wlkp.pl/pdf/egzamin_p.pdf




 

Offline zeusss

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 866
  • Bogatemu to i byk się ocieli

Offline Mosqu

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: Zbiory testów dla OSP
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 26, 2010, 14:10:25 »
No tak, dzięki Zeuss za odpowiedź ale to nie są pytania tylko zagadnienia poruszane na kursie.

Offline firefighter83

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 127
Odp: Zbiory testów dla OSP
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 26, 2010, 16:09:51 »
W zasadzie to nie ma chyba żadnego zbioru. Wiem, że pytania są układane na podstawie przeprowadzonych wykładów, także nic poza przedstawionymi treściami nie będzie.
"W straży pożarnej, będziemy razem walczyć przeciwko jednemu wspólnemu wrogowi - ogniowi - bez względu na kraj,pochodzenie, w czym chodzimy i w jakim języku mówimy." 
J.J. Edmondson

Offline Meku

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 413
    • OSP w Kruszwicy
Odp: Zbiory testów dla OSP
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 27, 2010, 13:17:57 »
Jeśli myślisz o zrobieniu ściągi to muszę  cię  zmartwić takie testy przygotowywane są indywidualnie przez ludka z komendy  PSP.
W sieci możesz znaleźć stare pytania, ale nie są to ustawowe pytania jak np. na prawo jazdy. 
Z doświadczenia wiem że większość kursantów wykłada się na sprawach organizacyjnych tzn. prawa i obowiązki, hierarchia władzy, pagony itp.  a  pozostałe tematy to   jak byleś na wykładzie to dasz sobie radę.  :wakacje:
A tak z drugiej strony to nie rób wstydu i nie panikuj jeszcze przed kursem !   :tuba:
ZSR  +  ZOSP  +  OSP
          http://www.ospkruszwica.pl

Offline matti84

  • OSP Zduny
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 100
  • pokaż co potrafisz a potem oceniaj innych
Odp: Zbiory testów dla OSP
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 27, 2010, 18:30:51 »
powiem tak,jak moja żona podchodziła to zdałaby go nawet nie chodząc na "wykłady"
Gdy obowiązek wezwie mnie Tam wszędzie, gdzie się pali, Ty mi, o Panie siłę daj, Bym życie ludzkie ocalił.