Autor Wątek: kurs wysokościowy - pytanie odnoście rekrutacji do straży  (Przeczytany 1100 razy)

Offline arturo20

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
kurs wysokościowy - pytanie odnoście rekrutacji do straży
« dnia: Czerwiec 15, 2010, 18:34:27 »
Witam. Zapisałem się na kurs wysokościowy [elementy wspinaczki] ponieważ gdzieś wyczytałem, że taki kursik jest punktowany przy składaniu papierów do PSP. Po ukończeniu kursu instruktor daje możliwosc zrobienia dodatkowo uprawien do "prac na wysokościach". Pytanie z mojej strony jest takie - Wystarczy dokument potwierdzający ukończenie szkolenia wysokościowego czy potrzebuje uprawnienia do prac na wysokościach żeby te dodatkowe punkty uzyskac przy rektutacji ?.  mam nadzieje że ktoś się orientuje z was i uzyskam odpowiedź. pozdrawiam.

Offline max[]

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.156
    • ...
Odp: kurs wysokościowy - pytanie odnoście rekrutacji do straży
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 15, 2010, 18:44:40 »
 Dodatkowym atutem osoby starającej się o przyjęcie do służby jest posiadanie kwalifikacji lub umiejętności przydatnych w Państwowej Straży Pożarnej tj. ratownika medycznego, chemika, płetwonurka, ratownika wysokościowego, kierowcy z doświadczeniem
i kategorią minimum "C".

Offline sheldon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.658
Odp: kurs wysokościowy - pytanie odnoście rekrutacji do straży
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 15, 2010, 18:59:58 »
http://www.straz.gov.pl/page/index.php?str=963

Myślę, że dopiero kurs wstępny ratownika wysokościowego PSP daje możliwość zarobienia jakiś punktów, jeśli o to chodzi.
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!