Autor Wątek: karty kontroli sprzętu  (Przeczytany 3717 razy)

Offline zaq

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
karty kontroli sprzętu
« dnia: Maj 23, 2010, 19:44:13 »
Witam.Prosze o pomoc,poszukuje gotowych kart kontroli sprzętu,sprawa pilna,z góry dziękuję za pomoc

Offline Radhezz

  • Audaces fortuna iuvat
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.713
  • Getting too old for this shit
Odp: karty kontroli sprzętu
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 23, 2010, 19:55:10 »
Temat ogólnie znany, chociaż nie wiem czy był na forum już czy nie.

Tak czy siak, proszę bardzo:
http://www.kmpsp.poznan.pl/wydzial-techniczny/druki

Wydział Techniczny górą! :rofl:
Powyższy post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podania przyczyny.
Oświetlenie i nagłośnienie ostrzegawcze - montaż, naprawa, modyfikacje => OGŁOSZENIE

Offline zaq

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: karty kontroli sprzętu
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 27, 2010, 17:53:28 »
Witam.Dziękuję za informacje.Niestety strona ta nie wyczerpuje do końca mioch potrzeb.Chodzi mi szczególnie o karty na pompy,oraz armaturę;np.zasysacze generatory piany,rozdzielacze prądownice.Jeżeli posiada Pan jakieś informacje w tych tematach ,bede bardzo wdzięczny .Pozdrawiam

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: karty kontroli sprzętu
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 27, 2010, 18:27:23 »
a po cholerę Ci karty na prądownicę, czy tego typu rzeczy? To co jest na stronie KM Poznań w zupełności wystarczy.
Do kontroli okresowej wytypowane są odpowiednie grupy sprzętu (czyli mniej więcej to co jest na stronie KM).
Nigdy jeszcze nie widziałem zapisu by potrzeba było kontrolować co rok np zasysacza czy prądownicy wodnej, albo kluczy do łączników!!!! Bo na jakiej podstawie??? Producent zaleca??? Wg jakich kryteriów??? Czy na stronach KG czy CNBOP jest wykaz??? Bo ja nie widziałem.... Próby robienia sobie z igieł wideł widziałem, bo kiedyś przewinęły mi się karty na podobne śmiecie.
Nie bądźmy świętsi od świętych!!!!!

ps, jesteś z PSP?
EGO = 1 / wiedza