Autor Wątek: Rekrutacja a badanie psychologiczne...  (Przeczytany 1095 razy)

Offline Speedee

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Rekrutacja a badanie psychologiczne...
« dnia: Maj 10, 2010, 09:58:36 »
Witam ... Mam pytanie ważne dla mnie być może ktoś mógłby pomóc mi w wyjaśnieniu pewnej kwestii...Chodzi  mi o to czy badanie psychologiczne  które przechodziłem w listopadzie ubiegłego roku(2009) w momencie stawania do naboru we wrześniu bieżącego roku nie toruje mi drogi do PSP ?? jak długo ważne jest takie badanie i czy badanie te jest ważne na terenie innego województwa
??   proszę o pomoc w tej kwestii... wszystkim  którzy maja informacje na ten temat i sie nimi podzielą ...Wielkie dzięki :)

Offline Meku

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 413
    • OSP w Kruszwicy
Odp: Rekrutacja a badanie psychologiczne...
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 10, 2010, 10:19:24 »
Opini lekrza orzecznika nie powinno się kwestionować jedynie metodykę badań.  Niektóre komendy szykują na taką okazję specjalny zestaw pytań i  widocznie to jest podstawą do ponownego poddania cię  testowi. 
Drugi  temat to zrównanie szans wszystkich kandydatów.
Pomyśl jakich argumentów będzie mogła użyć komenda jeśli po egzaminie wpłynie protest Jasia, że Jasiu odpadł na b.trudnym teście psychologiczny  i  powoła się na Ciebie że miałeś łatwiejszy test u innego  lekarza. 
Odpowiadam -  żadnych argumentów, więc sam widzisz po co prowokować kłopoty ?   :mellow:
ZSR  +  ZOSP  +  OSP
          http://www.ospkruszwica.pl

Offline michol89

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 65
Odp: Rekrutacja a badanie psychologiczne...
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 10, 2010, 11:07:42 »
Badanie jest ważne na terenie całego kraju przez cały rok...
Zwykli ludzie, niezwykła robota!:)

Offline Speedee

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
...rekrutacja a badanie....
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 11, 2010, 09:59:10 »
...dzięki za informacje... nawet zamiaru nie ma aby prowokować kłopoty nie ma... po prostu zbieram informacje aby wiedzieć...  widocznie przyjdzie poczekać jakiś czas... ale jakby miał ktoś namiary jeszcze na jakiś przepis mówiący coś w tej kwestii... dzięki za informacje Panowie raz jeszcze....  :)