Autor Wątek: Pielgrzymka strażaków na Górę Świętej Anny !!  (Przeczytany 1440 razy)

Offline MEWA88

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 518
  • Bogu na chwałę bliżniemu na ratunek
Pielgrzymka strażaków na Górę Świętej Anny !!
« dnia: Maj 04, 2010, 22:48:38 »
Tak jak w temacie. Kto z was wybiera się na tę pielgrzymkę 9 maja ?? Ja jadę już 2 raz. :straz: :straz:
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2010, 07:07:57 wysłana przez MEWA88 »

Offline dyziaczek2000

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
Odp: Pielgrzymka strażaków na Górę Świętej Anny !!
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 05, 2010, 00:19:48 »

Offline Radhezz

  • Audaces fortuna iuvat
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.713
  • Getting too old for this shit
Odp: Pielgrzymka strażaków na Górę Świętej Anny !!
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 05, 2010, 09:31:26 »
Tak jak w temacie. Kto z was wybiera się na tę pielgrzymkę 9 maja ?? Ja jadę już 2 raz. :straz: :straz:
Byłem w Częstochowie, i polecam. Co do tej pielgrzymki to z całą pewnością ktoś z gminy pojedzie, ale my nie, bo akurat mamy 8-9 maja obstawę imprezy masowej.
Powyższy post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podania przyczyny.
Oświetlenie i nagłośnienie ostrzegawcze - montaż, naprawa, modyfikacje => OGŁOSZENIE

Offline PatiMDP

  • Pati... ale już nie MDP :)
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 292
  • Członek Zarządu, ratownik - kierowca
    • OSP Praszka
Odp: Pielgrzymka strażaków na Górę Świętej Anny !!
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 06, 2010, 10:40:54 »
Od nas jedzie chyba 5 osób, miał jechać lekki Mercedes, ale podobno są problemy z parkingiem więc jedzie prywatne auto.
Mercedes Benz Atego 1629 GCBA 4,5/16
Mercedes Benz 409 GLBA 1/8+RD
IFA SD30

Offline Tiger

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 303
    • PeeM
Odp: Pielgrzymka strażaków na Górę Świętej Anny !!
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 06, 2010, 13:49:36 »
Od nas jedzie chyba 5 osób, miał jechać lekki Mercedes, ale podobno są problemy z parkingiem więc jedzie prywatne auto.
W zeszłym roku nie zauważyłem żadnego problemu z parkowaniem, do dyspozycji były zarówno ogólnodostępne pod bazyliką, jak i prywatne w okolicy, wszędzie stały lekkie, średnie jak i ciężkie a wolnych miejsc też było sporo.