Autor Wątek: Olimpiada Ctif VaraŽdin 2005  (Przeczytany 7086 razy)

Offline MAXIMUS

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 163
Olimpiada Ctif VaraŽdin 2005
« dnia: Lipiec 17, 2005, 15:07:32 »
Witam dziś rozpoczynają się XII Międzynarodowe Zawody w Sporcie Pożarniczym ekipa z mojej jednostki pojechała tam powalczyć.Co myślicie o regulaminie CTIF
Nie ma siły ponad serce ochotnika.

Offline daro

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 927
Olimpiada Ctif VaraŽdin 2005
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 17, 2005, 15:24:45 »
Cze!! Racja rozpoczynają się i w sporcie pożarniczym i wg tradycyjnego regulaminu CTIF!!
Wszystkich zainteresowanych zapraszam na bieżące śledzenie postępów na stronie:

CTIF Varażdin - strona oficjalna zawodów
Ten jest większy między ludzmi, kto im służy i kto poświęca siebie dla dobra innych!
                                                A. Mickiewicz

Offline daro

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 927
Olimpiada Ctif VaraŽdin 2005
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 05, 2005, 13:00:03 »
No i już po Olimpiadzie Strażackiej - Maximus jak tam Twojej ekipie poszło w Varażdin

p.s. Widzę że nie za dużo ludzi interesuje ten regulamin
 
Ten jest większy między ludzmi, kto im służy i kto poświęca siebie dla dobra innych!
                                                A. Mickiewicz

Offline MAXIMUS

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 163
Olimpiada Ctif VaraŽdin 2005
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 05, 2005, 13:26:20 »
Witam.
Jestem zdumiony tym że tak mało forumowiczów czuje klimat tego regulaminu, ktoś nawet nazwał go baletem! Muszę przyznać że jest w tym dużo racji bo oceniana jest w nim sprawność drużyny a nie pomp po tuningu! Już chwalę się osiągnięciami więc:
jechali tam jako jedyna ekipa z woj. śląskiego i muszę dodać że na zgrupowanie kadry narodowej które odbyło się w sapsp w Krakowie musieli dostać się na własny rachunek naszym strażackim busem, kiedy to inne woj. posyłały całe autobusy no ale cóż życie i przyroda jak się to zwykle mawia!
rezultat jak na ich wiek rewelacyjny, muszę dodać że wszyscy przekroczyli 45 rok życia a co poniektórzy nawet 50 no i jest jeden 77 latek. W ćwiczeniu bojowym uzyskali czas 41.6 bez punktów karnych a sztafeta 65.76 też na czysto jak widać na stronce poświęconej tamtej olimpiadzie w klasyfikacji medalowej uzyskali "Złoto" na siudmym miejscu, OSP Lądek 2 miejsce 15 też "Złoto"
Szkoda że tylko Ty daro się tym interesujesz bo temet jest ciekawy
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2005, 13:27:27 wysłana przez MAXIMUS »
Nie ma siły ponad serce ochotnika.

Offline Piotreq88

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 532
Olimpiada Ctif VaraŽdin 2005
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 05, 2005, 14:09:04 »
Cytuj
rezultat jak na ich wiek rewelacyjny, muszę dodać że wszyscy przekroczyli 45 rok życia a co poniektórzy nawet 50 no i jest jeden 77 latek.
?? :huh:  To ja tu chyba czegoś nie rozumiem  :ph34r:
Moglibyście mi to wytłumaczyć ??
CHCIAŁBY NAD POZIOMY CZŁEK A TU CIĄGLE NIŻ

Offline MAXIMUS

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 163
Olimpiada Ctif VaraŽdin 2005
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 08, 2005, 19:30:27 »
Nie rozumiesz czegoś konkretnego, czy może czepiasz się układu gramatycznego zdania!? Jak masz jakieś pytania to wal śmiało !!!
Nie ma siły ponad serce ochotnika.

Offline Piotreq88

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 532
Olimpiada Ctif VaraŽdin 2005
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 09, 2005, 17:13:34 »
Dlaczego tacy starzy startowali ??
CHCIAŁBY NAD POZIOMY CZŁEK A TU CIĄGLE NIŻ

Offline wodnik

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 658
Olimpiada Ctif VaraŽdin 2005
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 09, 2005, 20:56:03 »
Bo to była olimpiada dla oldbojów.  :D  
...........sam sobie sterem, żeglarzem i okrętem.

Offline Piotreq88

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 532
Olimpiada Ctif VaraŽdin 2005
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 09, 2005, 21:12:50 »
aaaaaaaaa no to trzebabyło tak od razu  :D  tx za informacje  ;)
to już kumam czacze  :)  
CHCIAŁBY NAD POZIOMY CZŁEK A TU CIĄGLE NIŻ

Offline daro

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 927
Olimpiada Ctif VaraŽdin 2005
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 11, 2005, 01:16:24 »
Oj widzę że ten CTIF krucho kręci w OSP. Dlaczego startowali starzy?? Bo w Austrii (a z tego kraju pochodzi regulamin CTIF) nie wyrzuca się starszych na bruk tylko każdemu się daje szansę na start w zawodach. I nie jest to wcale olimpiada dla oldbojów - tylko startuje się tam w dwóch kategoriach: A - bez punktów za wiek (wiek zawodników jest nieważny - byle szybko i zgodnie z regulaminem) i B - z punktami za wiek (minimalny wiek każdego zawodnika 30 lat - za każde 10 lat ponad określoną normę - 1 pkt dodatni)! I zdziwiłby się niejeden jakby zobaczył staruszków po 80 biegać i to jeszcze z jakimi czasami
Ten jest większy między ludzmi, kto im służy i kto poświęca siebie dla dobra innych!
                                                A. Mickiewicz

Offline MAXIMUS

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 163
Olimpiada Ctif VaraŽdin 2005
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 11, 2005, 12:46:32 »
wodnik Ty to masz żart, napisz jeszcze coś śmiesznego bo pewnie w pożarnictwie tylko tym się zajmujesz.Alem się ubawił a reszta przygłupów Ci przytakuje, pozdrawiam
Nie ma siły ponad serce ochotnika.

Offline Piotreq88

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 532
Olimpiada Ctif VaraŽdin 2005
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 12, 2005, 10:30:16 »
Cytuj
a reszta przygłupów Ci przytakuje, pozdrawiam

!!!! mam nadzieje, że ten urywek nie mnie się tyczy ??!!
CHCIAŁBY NAD POZIOMY CZŁEK A TU CIĄGLE NIŻ

Offline MAXIMUS

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 163
Olimpiada Ctif VaraŽdin 2005
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 12, 2005, 12:02:08 »
A masz inne określenie ludzi którzy nic nie robią a na dodatek wyśmiewają się z innych...!!!???  
Nie ma siły ponad serce ochotnika.

Offline Piotreq88

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 532
Olimpiada Ctif VaraŽdin 2005
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 12, 2005, 22:14:57 »
No oki ale ja się nie wyśmiewałem tylko poprostu nie wiedziałem o co chodzi z tym wiekiem ....
CHCIAŁBY NAD POZIOMY CZŁEK A TU CIĄGLE NIŻ

Offline max[]

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.156
    • ...
Odp: Olimpiada Ctif VaraŽdin 2005
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 07, 2006, 19:49:28 »
 u ns przez przypadek kazali nam startowac wg CTIF mimo że powiatowe były po staremu! Ekipa się nauczyła i jakos nam to szło! największy problem byłz linkami bo się plątały i na tym traciliśmy! nawet węże po kilku próbach leżały gładko. A osobiście to ten regulamin to zanam na pamięc bo byłem trenerem młodzieżówki! Może zawody nie są tak efektowne, ale na pewno bardziej sprawiedliwe!!!

Offline MAXIMUS

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 163
Odp: Olimpiada Ctif VaraŽdin 2005
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 11, 2006, 08:19:12 »
max[] trenujcie!! Może się kiedyś, gdzieś spotkamy na jakiś zawodach w tym regulaminie, jest jeszcze trochę czasu, w roku 2007 będą się odbywać eliminacje wojewódzkie, 2008 szczebel krajowy a 2009 olimpiada w Czechach (Ostrawa). Jest o co walczyć!!!
Nie ma siły ponad serce ochotnika.

Offline max[]

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.156
    • ...
Odp: Olimpiada Ctif VaraŽdin 2005
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 19, 2006, 13:57:23 »
Eliminacje wojewódzkie seniorów w tym regulaminie??? jeżeli tak to proszę o bliższe informacje!!

Offline MAXIMUS

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 163
Odp: Olimpiada Ctif VaraŽdin 2005
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 11, 2006, 11:17:56 »
sorki że dopiero dziś odpisuję, więc nie ma w CTIF-ie takiej kategorii jak oldboje (seniorzy). Poprostu jest grupa B w której mogą startować zawodnicy po wyżej 30 roku życia. Eliminacje wszystkich grup odbywają się jednocześnie na tych samych zawodach i konkurencjach
Nie ma siły ponad serce ochotnika.

Offline max[]

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.156
    • ...
Odp: Olimpiada Ctif VaraŽdin 2005
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 11, 2006, 15:13:55 »
Czyli jeżeli moja drużyna ma średnią wieku 19 lat to nie może wystartować w tych zawodach!!!??? I gdzie będą one organizowane???

Offline MAXIMUS

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 163
Odp: Olimpiada Ctif VaraŽdin 2005
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 06, 2007, 16:57:55 »
Macie prawo startować w grupie A bez punktów preferencyjnych za wiek. A odnośnie zawodów to w tym roku odbędzie się szczebel wojewódzki myśle że na wiosnę tak więc musisz sie zakręcić albo w komedzie powiatowej albo wojewódzkiej by zasiągnąć informacji. Jeśli w Twoim powiecie są inne jednostki które startują w tym regulaminie to na pewno będziecie musieli po walczyć u siebie o prawo startu na wojewódzkich. Mistrzostwa ślaska tradycyjnie bedzią odbywały się w CSPSP Czestochowa no chyba że coś się zmieni o czym mi na razie nic nie wiadomo. W moim powiecie nie ma innych drużyn w grupie A (szkoda) tak więc my zgłaszamy się odrazu na szczebel wojewódzki a tam już nie ma sielanki tylko ostra rywalizacja o każdą setną sekundy. Radzę troszeczke przysiąsc nad regulaminem bo w CTIF nie ma przelewek, dostajesz punkty karne za pierdnięcie w nie właściwym momęcie. Pozdrawiam, jak będziesz miał jeszcze jakieś opytania to sie nie krępuj
Nie ma siły ponad serce ochotnika.

Offline max[]

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.156
    • ...
Odp: Olimpiada Ctif VaraŽdin 2005
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 06, 2007, 22:11:54 »
No to musimy sie zgłośic do powiatówki!!! O ile mi wiadomo to nikt w powiecie nie jest zainteresowany CTiF!!! Więc trzeba się zakręcić i pogadać z chłopakami czy chcą sie w to dalej bawić!!! Bo ssawne bardzo od tego cierpią!!! Według mnie najtrudniejszy moment to zakładanie linki! i możliwość jej zaplątania.