Autor Wątek: Odp: Studia Cywilne Najbardziej Przydatne W Psp  (Przeczytany 2044 razy)

Offline dr.Kudłaty

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 709
Odp: Studia Cywilne Najbardziej Przydatne W Psp
« dnia: Marzec 21, 2010, 11:37:06 »
Już wcześniej pisałem,nie ma kierunków przydatnych w PSP bo to niemożliwe,jedynie Szkoła Główna,a i tak niezłe przypadki z niej wychodzą...

Nie ma aktu prawnego pochodzącego z PSP czy MSWiA określającego kierunki przydatne w PSP. I to jest prawda ... ale niecała.
Jest przynajmniej 1 kierunek przydatny (wg przepisów prawa). Nie zdradzę jaki, bo nie mam interesu w tym, żeby całe forum wiedziało a komendanci to ignorowali. Chyba żaden komendant nie jest świadomy, jak często prawo jest łamane w jego komendzie.

he he he...
"...wiem ale nie powiem..."  :rofl: uwielbiam takie wystąpienia. To dla Waszego dobra  :szalony: :szalony: :szalony:!!! Zresztą owa debata toczy się o niczym, więc nic nie dodałeś. Reasumując -postąpiłeś właściwie :gwiazdki: Dokąd zmierza ten kraj piękny........... :wall:


Co do łamania prawa w KW/KM/KP to można się pokusić o doktorat z tej "dziedziny" :D

Offline M_Walles

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
Odp: Studia Cywilne Najbardziej Przydatne W Psp
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 22, 2010, 16:05:47 »
@jogurtOLO !

Czy mógłbyś ironizować przy pomocy merytorycznych argumentów a nie "jesteś śmieszny bo mnie śmieszysz". Napisałem to co chciałem  i dokładnie tyle ile chciałem. Wspominam o tym kierunku studiów, bo kiedyś się przypomnę (na forum i 01). A nie piszę wszystkiego, bo nie chcę być zidentyfikowany i "odstrzelony" przez przełożonych. Ale raporciki sobie zbieram, że była podstawa prawna do nadania stopnia oficerskiego i że stary wiedział.

"Nie powiem" też dlatego, że ja spełniam wymogi a ci którzy nie spełniają, wykonują zadania zlecone przez 01 bez uprawnień. Mam ich uwalić też? Oni nie są świadomi - 01 owszem. Nie jest to przestępstwo, raczej wykroczenie więc nie mam obowiązku zgłaszać.
"Ten kto biernie akceptuje zło, jest za nie tak samo odpowiedzialny jak ten, co je popełnia."
— Martin Luther King

Offline dr.Kudłaty

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 709
Odp: Studia Cywilne Najbardziej Przydatne W Psp
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 23, 2010, 02:33:22 »
Jasne...
Nie dlatego jesteś śmieszny, bo mnie śmieszysz. Twój post jest śmieszny (zachowanie?) dlatego, że w "tym" wieku (jesteś w służbie wiek 18+) wystąpienia typu "wiem ale nie powiem " są baaardzo spóźnione (wiekowo oczywiście).
Piszesz na forum branżowym. Mało tego. Piszesz na tym forum jako strażak, który posiada wiedzę ( w co śmiem wątpić) i nie ma zamiaru się nią podzielić ze STRAŻAKAMI.
"...a nie piszę wszystkiego, bo nie chcę być zidentyfikowany..."??????  :rofl: możesz mi to wyjaśnić, bo moja mała głowa tego nie może ogarnąć. Zapewne posta pisałeś w kawiarence internetowej. Zgaszone światło, parawany wokół, kominiarka na głowie-totalne INCOGNITO :rofl:
"...Ale raporciki sobie zbieram, że była podstawa prawna do nadania stopnia oficerskiego i że stary wiedział..."   rozumiem, że jak już dostaniesz ten wymarzony stopień i ziści się Twoje marzenie to  ogłosisz tę wspaniałą wiadomość braci strażackiej z tego forum?
"..Mam ich uwalić też? Oni nie są świadomi ..." fiu fiu- praca z Tobą musi należeć do baaardzo przyjemnych. Zapewne też należy do pracy baaardzo ryzykownej. Już wyjaśniam żebyś nie zarzucał- --- w du..ę bym Cię kopnął gdybym się dowiedział, że Ty wiedziałeś o nieprawidłowościach związanych z moimi obowiązkami, a grałeś wyłącznie aby uzyskać  stopień/stanowisko.
"...
Nie jest to przestępstwo, raczej wykroczenie więc nie mam obowiązku zgłaszać..."...hmmmm -- Jeśli poważnie traktować to co napisałeś w pierwszym poście, to :
Po pierwsze- kawał z Ciebie "w...a" sorry ale zawsze bezpośredni jestem jeżeli chodzi o szeroko pojęte relacje (w Twoim przypadku mocno zepsute i bardzo egoistyczne) między STRAŻAKAMI.
Po drugie- po tej sytuacji (w moim rozumieniu postawy oficerskiej) z nadaniem pierwszego stopnia oficerskiego powinno się jeszcze poczekać.
Po trzecie- Zacznij kolego patrzeć na straż przez pryzmat "rodziny" (z czasem będzie Ci przyjemniej)
Po czwarte- zmień do cholery podpis pod Twoimi postami bo tak się ma do tego co piszesz jak siodło do koguta.
Po piąte-.....nie bierz wszystkiego bezpośrednio tylko dosłownie...
Pozdrawiam


Ps...sorry za błędy  ale jestem zmęczony (jutro poprawię)
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2010, 09:25:57 wysłana przez robn »

Offline M_Walles

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
Odp: Studia Cywilne Najbardziej Przydatne W Psp
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 23, 2010, 19:44:48 »
możesz mi to wyjaśnić, bo moja mała głowa tego nie może ogarnąć. Zapewne posta pisałeś w kawiarence internetowej. Zgaszone światło, parawany wokół, kominiarka na głowie-totalne INCOGNITO :rofl:
Forum czytają przełożeni i mogą skojarzyć fakty. Wobec nich chcę być incognito. A mojego IP admin im nie ma prawa udostępnić, tym bardziej nie ujawni danych osobowych.

rozumiem, że jak już dostaniesz ten wymarzony stopień i ziści się Twoje marzenie to  ogłosisz tę wspaniałą wiadomość braci strażackiej z tego forum?
Coś się przewrażliwiłeś na te awanse. Pomyśl, że niektórym równie wielką sprawi satysfakcję, że przełożony dostanie po łapach za olewanie prawa i przejrzystości w awansach. To miałem na myśli mówiąc o przypomnieniu. Kiedy sprawa będzie znana szerzej PRZYPOMNĘ że informowałem o tym przełożonych, żeby nikt nie kręcił że nie wiedzieli. Oni mają to w du..żym poważaniu, a ja nie mam zamiaru dwa razy im powtarzać.

fiu fiu- praca z Tobą musi należeć do baaardzo przyjemnych. Zapewne też należy do pracy baaardzo ryzykownej. Już wyjaśniam żebyś nie zarzucał- --- w du..ę bym Cię kopnął gdybym się dowiedział, że Ty wiedziałeś o nieprawidłowościach związanych z moimi obowiązkami, a grałeś wyłącznie aby uzyskać  stopień/stanowisko.

Nie zrozumiałeś mnie. Moich kolegów informowałem, 01 też. Tu mam czyste ręce. A to że nie chcę się wychylać PRZYPOMINAJĄC to powinieneś zrozumieć.

"...
Po pierwsze- kawał z Ciebie "wałka" sorry ale zawsze bezpośredni jestem jeżeli chodzi o szeroko pojęte relacje (w Twoim przypadku mocno zepsute i bardzo egoistyczne) między STRAŻAKAMI.
Po drugie- po tej sytuacji (w moim rozumieniu postawy oficerskiej) z nadaniem pierwszego stopnia oficerskiego powinno się jeszcze poczekać.
Po trzecie- Zacznij kolego patrzeć na straż przez pryzmat "rodziny" (z czasem będzie Ci przyjemniej)
Po czwarte- zmień do cholery podpis pod Twoimi postami bo tak się ma do tego co piszesz jak siodło do koguta.
Po pierwsze to "wałki" robią przełożeni nie respektując przepisów.
Po drugie podejście egoistyczne mam, ... ale do przełożonych. Jakim prawem Ty możesz oceniać mnie o egoizm wobec kolegów? BO TAKIE ODNIOSŁEŚ WRAŻENIE ?
Ty piszesz o kopaniu w d.. Czy ja Ci zarzucam że masz skłonności do bicia?? :tuba:

I nie pisz mi o straży jak o rodzinie. Tylko podział bojowy to rodzina.  :krzyk: Ale straż?  :cooo:


Jaki ojciec daje frykasy jednemu dziecku, a drugiemu każe tylko umyć naczynia?  :pyt:

PS. Pozdrowienia dla admina. Za reakcję na zapowiedzi "kopania w d..." i nazywania "wałkiem". Przynajmniej wiem, że można to robić na tym forum. Nie ma jak w rodzinie ;-)
"Ten kto biernie akceptuje zło, jest za nie tak samo odpowiedzialny jak ten, co je popełnia."
— Martin Luther King

Offline dr.Kudłaty

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 709
Odp: Studia Cywilne Najbardziej Przydatne W Psp
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 24, 2010, 01:14:17 »
...— Martin Luther King :rofl:
reszta na PW jak będzie trzeba.
Pozdrawiam

Offline M_Walles

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
Odp: Studia Cywilne Najbardziej Przydatne W Psp
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 24, 2010, 08:17:56 »
Kawał z ciebie... nadajesz się w sam raz na dowódcę JRG. Jak nie będziesz miał argumentów to zwyczajnie będziesz wyśmiewał.

do moderatora (do wiadomości wszystkich)
jogurtOLO najpierw obrzuca wyzwiskami, potem pisze posty bez związku z tematem. RUSZA WAS TO?

Rusza, ale jak skasujemy to będziemy strasznymi cenzorami i też dostaniemy po uszach... Poza tym ten co pisze post niech się wstydzi za siebie - podpisuje się przecież pod tym co napisał,
wyzwiska skasujemy, wykropkujemy, co dalej z tym - to właściwy mod z tego działu zrobi...
pozdrawiam,
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2010, 09:22:14 wysłana przez robn »
"Ten kto biernie akceptuje zło, jest za nie tak samo odpowiedzialny jak ten, co je popełnia."
— Martin Luther King

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.694
Odp: Studia Cywilne Najbardziej Przydatne W Psp
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 24, 2010, 11:41:57 »
Obu stronom oświadczam, że losy waszych wiadomości są teraz w moich rękach!
W celu uzdrowienia tematu dziś wylądują w koszu, dalsze skakanie sobie do gardeł nie ma sensu.
Proszę sobie przekazywać wiadomości nie związane z tematem na PW.
Nie potrzebnie wciągacie do tego resztę forumowiczów.

Pozdrawiam Butel
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk