Autor Wątek: Zapytaj Eksperta  (Przeczytany 1630 razy)

Offline ogniomiszcz

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.141
Zapytaj Eksperta
« dnia: Lipiec 07, 2005, 19:05:22 »
Nie wiem czy to nowość ale niedawno zauważyłem, na stronie KG link "Zapytaj eksperta" widoczny np. TU nad tabelką po prawej stronie. Czy ktoś już z tego korzystał? Może wrzucić tam parę pytań na które na forum nie znaleźliśmy odpowiedzi. Swoją drogą ciekawe kto odpowiada na te pytania.

Offline fireman

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.318
  • Ostatnia umiera nadzieja... no i powoli umiera:)
    • http://www.pl
Zapytaj Eksperta
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 07, 2005, 19:42:27 »
Jakieś 3 miechy w stecz odpowiedział mi EKSPERT a pytanie dotyczyło interpretacji przepisów dotyczących spraw związanych z zasiłkiem pogrzebowym. Ale... żeby nie było tak fajnie po udanej odpowiedzi rozochociłem się i zapytałem jeszcze dwa razy ale tu już niestety nie było odpowiedzi czyli jak u mnie skuteczność tylko 33,333333%

Offline SenseY

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 706
Zapytaj Eksperta
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 07, 2005, 20:31:32 »
Napisałem. Odpisali mi żeby sprecyzował pytanie (fakt - zadałem je ogólnikowo), i żebym podał imię i nazwisko.

Offline MGNACZUS

  • Banita FM
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.469
  • Odwaga jest najpiękniejszą formą szaleństwa.
Zapytaj Eksperta
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 09, 2005, 13:31:22 »
Cytuj
Napisałem. Odpisali mi żeby sprecyzował pytanie (fakt - zadałem je ogólnikowo), i żebym podał imię i nazwisko.

hehehe gdybyś zapytał o co nie powinieneś wiedzieli by kogo "udupić" :lol:  
„Wiesz jak rozpoznać strażaka w tłumie panicznie uciekających ludzi??
Zawsze będzie biegł w przeciwną stronę niż wszyscy inni…”

Offline bartek6

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 572
Zapytaj Eksperta
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 11, 2005, 19:19:55 »
panowie wystarczy że piszemy na tym forum--całość i tak jest czytana przez kolegów z kg---wystarczy przeczytać przegląd pożarniczy gdzie wpisuja zaczytane z forum posty tylko z tą różnica że wyłapują tematy te które nie szargają dobrego imienia kg

Offline pszemek

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 428
Zapytaj Eksperta
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 12, 2005, 15:02:23 »
Nie rozumiem pytania: kto odpowiada - no przecież napisane jak byk - ekspert. A wiadomo, że w KG są wyłącznie sami eksperci, więc o co biega?

Ten link jest jak pamiętam od początku tej strony z przetargu.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2005, 15:03:29 wysłana przez pszemek »
Każde społeczeństwo, które oddałoby trochę wolności żeby zyskać trochę bezpieczeństwa, nie zasługuje na żadne z nich i straci obydwa
Benjamin Franklin

Fałszywe kłamstwa - Foo Fighters