Autor Wątek: Praca Za Granicą.  (Przeczytany 1677 razy)

Offline bart73

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 521
  • ciemna strona mocy
Praca Za Granicą.
« dnia: Lipiec 02, 2005, 14:04:39 »
Panowie mam pytanko. Może ktoś z was wie czy np. w Angli nie potrzebóją strażaków?
Bo jak jest zapotrzebowanie na pielęgniarki, lekaży to może i na NAS. ;)
Może wtedy by zaczeli nas doceniać, jakby musieli łatać dziury kadrowe na podziale :D
Z tego co wiem to nie potrzebne jest obywatelstwo brytyjskie by tam pracować jako strażak lub policjant. :rolleyes:  

"nie pytaj co ojczyzna może zrobić dla ciebie, ale spytaj czy ty coś możesz zrobić dla niej." J.F.K.
"dopóki nie było internetu, nie zdawałem sobie sprawy z tego ilu na świecie jest idiotów" S.Lem

Offline Miros

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 155
Praca Za Granicą.
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 02, 2005, 15:37:22 »
Nie wiem nie wiem ale czarno to widze. :ph34r:  Trza znać język perfekt a poza tym bez obywatelstwa to chyba jednak na strażaka nie zatrudniają. Chyba że się myle, ale jak znam życie to wszystko jest o wiele bardziej skomplikowane niż się wydaje.

Offline bart73

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 521
  • ciemna strona mocy
Praca Za Granicą.
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 02, 2005, 16:05:38 »
do mirosa , ale pomażyć można. :D  fajnie by było. a już widzę miny desydentów
jak by brakło strażaków. hihi ;)  

"nie pytaj co ojczyzna może zrobić dla ciebie, ale spytaj czy ty coś możesz zrobić dla niej." J.F.K.
"dopóki nie było internetu, nie zdawałem sobie sprawy z tego ilu na świecie jest idiotów" S.Lem

Offline Miros

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 155
Praca Za Granicą.
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 02, 2005, 21:40:45 »
Oczywiście pomarzyć zawsze można! A tak sobie myśle czy nie lepiej abyśmy na miesiąc zamienili się: my służymy u nich, za ich pensje a oni u nas za naszą pensje.Jakby zobaczyli nasze zarobki to  od razu odechciałoby im się tych ich kretyńskich strajków.

Offline fireman

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.318
  • Ostatnia umiera nadzieja... no i powoli umiera:)
    • http://www.pl
Praca Za Granicą.
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 02, 2005, 23:45:31 »
Mogę przesłać na emai aplikację jaką trzeba złożyć aby dostać się na interview ws pracy w straży w mieście Londyn lub w służbach ratowniczych mam tu na myśli ratowników w karetkach.
Obywatelstwa nie trzeba posiadać. W UK straż jest "miejska" i nie robią klocków w narodowością fakt trzeba się umieć porozumieć i nie trzeba znać super angielskiego. Kolejny fakt jak ktoś nie zna to ma pracę w pralniach lub w utrzymaniu smaochodów czyli stanowi zaplecze techniczne dla "prawdziwych strażaków".
:) - i przy okazji nieźle płacą