Autor Wątek: KGPSP - Konkurs Fotograficzny "STRAŻ POŻARNA W OBIEKTYWIE"  (Przeczytany 2207 razy)

Offline Łukasz Telus

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 930
    • Łukasz Telus Fotografia
KGPSP - Konkurs Fotograficzny "STRAŻ POŻARNA W OBIEKTYWIE"
« dnia: Styczeń 20, 2010, 16:56:36 »
KGPSP chyba pozazdrościłą SAPSP w Krakowie i forum Strazak.pl  konkursu fotograficznego i postanowiła ogłośić własny:

Konkurs fotograficzny 2010

Regulamin konkursu

Wkrótce poproszę organizatorów o doprecyzowanie co mają namyśli przez zawodowi fotograficy.

Ponadto mam wrażenie ze brak limitów nadesłanych zdjęć jest strzałem w kolano, ale czas pokaże.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2010, 17:03:31 wysłana przez Łukasz Telus »

Offline Dzumsi

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 457
Odp: KGPSP - Konkurs Fotograficzny "STRAŻ POŻARNA W OBIEKTYWIE"
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 20, 2010, 23:12:01 »
@Łukasz ja uważam że drugim strzałem w kolano jest termin nadsyłania prac 1 stycznia-30 września. Wg. mnie za dużo czasu ilość zdjęć jaka może zostać w tym czasie przysłana powali to całe jury na kolana tak że wybiją sobie zęby o blat biurka. Czas powinien być krótszy a i tak jak mówiłeś ilość zdjęć ograniczona. Choć nasuwa mi się jeszcze myśl że KG ma na celu aby strażacy z całej polski przysłali im setki zdjęć z których oni będą mogli w dowolny sposób korzystać. Pozdrawiam :straz:

Offline Łukasz Telus

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 930
    • Łukasz Telus Fotografia
Odp: KGPSP - Konkurs Fotograficzny "STRAŻ POŻARNA W OBIEKTYWIE"
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 20, 2010, 23:36:39 »
A to na pewno, chodzi o nałapanie fotek. Termin faktycznie jest za długi, mam nadzieje, że nie pogubią zdjęć autorów, którzy już w styczniu wysłali zdjęcia. Z tego co obiło mi się o uszy, swojego czasu KGPSP wypożyczyłą zdjęcia z konkursu NSP z SA w Krakowie i ślad po nich zaginął.

Inna sprawa, że troche głupio wysyłać w ciemno jak się nie wie jaka będzie nagroda. Może zwyciezca dostanie tylko psa Żarka?